Než jsme se poznali

Než jsme se poznali https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/263360/bmid_nez-jsme-se-poznali-263360.jpg 4 142 51

Hannah se nikdy nechtěla citově vázat, ale pak potkala Marka, dokonalého muže, se kterým závazky najednou nevypadaly tak děsivě. Následovala svatba a osm měsíců pohádkového soužití… po kterých se Mark najednou nevrátil ze služební cesty. Hannah, která se kvůli němu vzdala úspěšné kariéry, začíná pátrat a z minulosti se vynořují nečekaná tajemství. Spletla se, když si myslela, že o člověku, s nímž se rozhodla strávit život, ví všechno. Musí se ptát, jaký Mark vlastně byl, než se poznali…... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Beta-Dobrovský

Before We Met , 2014

Karolína52
21.03.2016 4 z 5

Napínavý psychothriller s překvapivým koncem. Sympatická hlavní ženská postava.
Doporučuju. Kniha se pěkně čte.

Danago
29.02.2016 5 z 5

moc dobrá knížka, kdo má rád tento žánr, ten nebude zklamaný. Rozhodně mě bavila.

limetka2008
16.02.2016 5 z 5

Dobrá knížka, i když od půlky bylo jasné, kdo je kdo a také jak to dopadne. Přesto se četla dobře až do konce, příběh je přesně tak dlouhý, aby nezačal nudit, což je častý nešvar knih tohoto žánru.

Magdalena
24.01.2016 5 z 5

Dost dlouho jsem nenarazila na knihu, kde jsem neměla skoro do 250 stránky žádnou hypotézu, jak to bude dál....a pak už se stejně nedalo přestat číst. Jedna taková "přejedu v metru dvě stanice a je mi to jedno".-)

Liduka
08.01.2016 4 z 5

Skvělá kniha o tom, že je dobré se nejdřív skutečně poznat, než se vezmete, protože jinak vás může lecos překvapit. Konec jsem tedy nečekala.

adela3429
03.01.2016 5 z 5

Velmi dobrý mrazivý thriller. Sice jsem od poloviny už věděla, jak to skončí, ale do té doby jsem vůbec netušila, na čem vlastně jsem :) Moc mě to bavilo!

andulicka
31.12.2015

Od poloviny jsem tušila,jak to skončí.....:-) ale četlo se to dobře.

PetraBery
04.12.2015 4 z 5

Knížka se mi četla dobře, postupné odkrývání manželových tajemství mě bavilo... A konec i překvapil, čekala jsem ho jiný. Určitě hodnotím kladně.

putpuda
27.11.2015 4 z 5

No psychothriller - trošku nadsázka, spíše takové drama pro ženy, mě se líbilo, jen chvílemi trochu zdlouhavé.

kneslova
23.10.2015 4 z 5

Celkem dobře napsaná kniha, pro rozvláčnost příběhu dávám 4 hvězdy. ..

bookcase
18.10.2015 5 z 5

Výborné!!!! Skvěle napsaný psychothriller, kdy do poslední chvíle nevíte, co je pravda.

anglická literatura psychologické thrillery

Lucie Whitehouse
anglická, 1975
2015  78%Než jsme se poznali
2017  59%Nablízku

Kniha Než jsme se poznali je v