Sama sebou

Sama sebou https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/386101/bmid_sama-sebou-Iot-386101.jpeg 4 1593 1593

Louisa Clarková z bestellerů Než jsem tě poznala a Život po tobě se vrací v novém románu Jojo Moyesové! A hodně toho ví… Tak například ví, jak daleko je z jejího nového domova v New Yorku do Londýna, kde žije její přítel Sam. Ví také, že její nový zaměstnavatel je dobrý člověk a že před ním jeho manželka skrývá tajemství. Co ovšem Louisa ještě netuší, je to, že nová práce v novém městě jí rozhodně nezaručí idylický život, ve který tolik doufala, a že bude její vztah se Samem z obou stran podroben zkoušce ohněm. A neví také, že lidé, s nimiž se ve své nové životní etapě setká, ji možná postrčí dost nečekaným směrem…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Still Me , 2018

kaja77
27.11.2018 5 z 5

Relaxace jak má být. ...Luisa vtipná a ta představa těch plných šatníků madam de wittové...no prostě u této knihy se člověk baječně odreaguje.

WowKokinko
27.11.2018 5 z 5

výborné zakončení Louise Clarkové :) a úplně jsem se v ní viděla ohledně Samové kolegyně :)

popelka595
26.11.2018 5 z 5

Moc mě bavilo pozorovat, jak se stará dobrá Louisa Clarková pomalu ale jistě vrací zpět.. A že to byl návrat se vší parádou (doslova :D). Will by na ní byl určitě moc pyšný. Opravdu vydařený závěr série.

mirunda
26.11.2018 5 z 5

Tento díl mě bavil více než druhý díl, ale rozhodně nedosahoval kvality dílu prvního. Chápu, že se autorka snaží vytřísat z příběhu co to jde, ale tímto dílem bych to prostě ukončila a nechala být.

ladyka
25.11.2018 5 z 5

Název dokonale vystihuje Louisino "třetí dějství". Louisa je v něm báječně a kouzelně sama sebou, onou spontánní a srdečnou osobou,co tentokrát věnuje energii a lásku i sobě. Autorka Louisu vykreslila tak věrohodně a plasticky, že jsem měla pocit, jako bych po NY chodila s ní...přidávám se tak k řadě nadšených čtenářů a mrzí mě, že opona je dole.

Slůník
24.11.2018 5 z 5

Vyloženě jsem se těšila, až zas budu moct knížku otevřít :) :) :)

Paja85
22.11.2018 5 z 5

Jedna z knih, kdy mě opravdu mrzelo, že byl konec. V životě Louisy bych ještě chvíli zůstala. Líbilo se mi to hrozně moc, dokonce bych řekla, že to bylo jako rychlík, na který člověk nasedl a vystoupil až na konci...nikde slabé místečko, romantika jako blázen, vtipné, milé...TOP!

kaculliv
21.11.2018 5 z 5

Knihu jsem četla v každé volné chvilce, po nocích a druhý den jsem lila do sebe kávu ať ten den ustojím. Knihá mě chytila od první stránky. Nemohla jsem přestat číst a furt jsem si říkala ješte kousek. Třetí díl byl skvělý, neřekla bych lepší jak ten první, ale úplně jiný. Trošku mě mrzí, že Agnes tu špatnou situaci s Luiso, tak rychle přešla a neomluvila se nebo si to nevyřílaly, ale to je jenom detail. Keeéžby by bylo další pokračování. Luisu zbožňuji.

MahulenaK
17.11.2018 5 z 5

Jsem zase naprosto nadšená! Nevěřila jsem, že jde napsat další pokračování příběhu Louisy Clarkové, trochu jsem s knížkou otálela, bála jsem se, že už to bude jenom další nastavování úspěšného prvního dílu. Ale bylo to opět skvělé čtení a Louisa mi bude chybět!

Sambóši
15.11.2018 4 z 5

Na začátku poslední třetiny jsem se začínal trošku nudit, pořád se venčil pejsek a tak a já si říkal kam to Jojo asi dovede.... Ale pak jsem byl chvílemi dojatý a chvílema jsem se řechtal... Myslím, že mi Clarková bude chybět a určitě se k ní jednou vrátím.

Valdora
15.11.2018 5 z 5

Z trilogie pro mě jednoznačně nejlepší díl a to jsem si myslela, že úspěch první nemůže překonat.

marikakk
15.11.2018 5 z 5

Já životní cestu bláznivky Lou prostě žeru. Dvojka mě nechávala trošku chladnou, protože Lily mi lezla děsně na nervy a kradla velkou část pro hlavní hrdinku . Třetí díl je ale nádherný a obnovil mi pozitivní pohled na tuto trilogii. Příběh je hodně realistický, i když se to někomu kvůli 5th Ave a některým vzniklým situacím nemusí zdát. Škoda, že už to končí, poněvadž mě ostatní knihy Moyes moc neoslovily. No, kéž by se vrátil Will Traynor v nějakém dodatku z minulosti!

zuzana2599
14.11.2018 5 z 5

Já jsem nadšená !! Vždyť i ten čtenář, který nečetl předchozí dvě knihy, se krásně ponoří do příběhu a bude si užívat každičkou stránku. Jako já. Knihu jsem dočítala po půlnoci a musela jsem vstát pro kapesník.... Autorka probudila moje emoce. Napadlo mě, že bych se i já velmi ráda postarala paní De Wittové o Deana Martina.
Co napsat víc než to, že Jojo Moyesová je královnou všech čtenářů !!

haski
14.11.2018 5 z 5

Možná, že ji někdo bude brát jako sladkobolný románek z červené knihovny. No, ale mně to vůbec nevadí. Četlo se mi to moc dobře a po předchozích dvou dílech je to docela zdařilé pokračování. Pro autora, je asi těžké splnit očekávání, ale Jojo se s tím vyořádala dobře. Myslím, že tím by série mohla i skončit. Kdo se toho bojí ať nečte a kdo je zvědavý, jak to všechno dopadlo - směle do toho.

Eduarda
11.11.2018 5 z 5

Všechno má svůj smysl a důvod - a nakonec to dopadne tak, jak má (a to i tehdy, když z toho hned nejásáme). To je pocit, který si odnáším z téhle trilogie. A zároveň naději, že by se tomu realita mohla alespoň trochu blížit.

Šánka
10.11.2018 5 z 5

Louiso Clarková, ty jsi tak báječná osůbka, tak citlivá, tak strašně silná, pozitivní. Dokázala jsi ze mě vydolovat celou škálu emocí, protože ses uměla poprat se vším, co ti život naložil, a že toho zrovna nebylo málo !
Nesrovnávám s předešlými díly, příběh Lou a Willa byl silný a jedinečný, ale já si užívala ten Louisin vývoj, smála se s ní i brečela a byla napnutá, jak vše zvládne, jestli dokáže zůstat sama sebou. Lou, bude mi po tobě smutno.....
A paní Moyesová, tohle se vám povedlo, moc.

Dol.l
08.11.2018 5 z 5

Po slabším druhém dílu se mi tenhle třetí moc líbil. Možná je to tím, že už jsem si zvykla na autorčin styl, který mě v jedničce i dvojce místy rozčiloval. Louisa v plné síle :)

nada3314
08.11.2018 5 z 5

Krásná kniha...v tomhle případě bych snesla i 4. díl. Nádherně se četla.

sebemi
05.11.2018 5 z 5

Pohlazení po duši, Louiso Clarková budeš mi chybět!

katst
04.11.2018 5 z 5

Z prvního dílu jsem byla nadšená. Druhý mě zklamal a přišel mi zbytečný, přehnaný... U třetího dílu se vrátilo nadšení. Krásná kniha.

Jojo Moyes
anglická, 1969