Sama sebou

Sama sebou https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/386101/bmid_sama-sebou-Iot-386101.jpeg 4 1592 1592

Louisa Clarková z bestellerů Než jsem tě poznala a Život po tobě se vrací v novém románu Jojo Moyesové! A hodně toho ví… Tak například ví, jak daleko je z jejího nového domova v New Yorku do Londýna, kde žije její přítel Sam. Ví také, že její nový zaměstnavatel je dobrý člověk a že před ním jeho manželka skrývá tajemství. Co ovšem Louisa ještě netuší, je to, že nová práce v novém městě jí rozhodně nezaručí idylický život, ve který tolik doufala, a že bude její vztah se Samem z obou stran podroben zkoušce ohněm. A neví také, že lidé, s nimiž se ve své nové životní etapě setká, ji možná postrčí dost nečekaným směrem…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Still Me , 2018

Aichah
12.01.2019 5 z 5

První díl byl úžasný. Druhý už se mi tolik nelíbil a ani se mi moc do třetího nechtělo. Nakonec jsme neodolala, protože od Moyesové už mám jinak přečtené všechno ostatní. Dobře jsem udělala. Krásně se to četlo, byla to příjemná oddychovka. Kéž by se třetí díl zfilmoval jako ten první. Opravdu bych ráda viděla ty módní kreace :)

jana1306
11.01.2019 5 z 5

Jojo opet nezklamala. Do knihy jsem se okamzite zacetla a tesila jsem se vzdy domu, abych mohla cist pokracovani o osudu Lou. Az me mrzi,ze mam docteno;)

Barbora H

Hmmm… hezká...

MOmoMO
11.01.2019 5 z 5

Hurááá :) To byla parádní jízda!! Louisu jsem si zamilovala a zase měla drive jako v prvním díle. Skončilo to přesně jak jsem si přála. Přečteno za 3 dny a kdyby to šlo čtu dál. Jojo je neskutečná vypravěčka.

renata67
10.01.2019 4 z 5

Prvnímu dílu se kniha nevyrovná, ale přesto je čtivá a určitě lepší než druhý díl

pinussilv
09.01.2019 4 z 5

Jojo Moyesová taková jaká vždy. Nezklame očekávání, pokud se Vám některá její kniha líbila, budete spokojeni i nyní.

daja51
08.01.2019 5 z 5

"Jojovky" jsou všechny čtivé - ale kdo přečetl knihu Než jsem tě poznala, tak nemůže vynechat pokračování osudu hlavní hrdinky )- doufám, že se někdy dočkáme i filmové podoby - pochopitelně se stejnou herečkou /Emilia Clarke/ jako ve filmu Než jsem tě poznala - při čtení jsem si tuto herečku dokázala živě představit při všech situacích - moc příjemné čtení.

bosaba
08.01.2019 5 z 5

Další krásné čtení. Četla bych dál a dál. Děkuji Jojo:).

Doubravka1975
06.01.2019 5 z 5

Úplně skvělé pokračování o osudu Louisy Clarkové. Skvělé setkání s našimi starými známými a novými neznámými.... A já za sebe můžu říct, že se mi líbili oba předchozí díly i když prvním dílem byla laťka nasazena hodně vysoko, tak tenhle závěr trilogie se mi líbil ze všech nejvíc.

mekkejla
06.01.2019 5 z 5

Po 2. nanicovatém dílu jsem od tohohle nic moc nečekala, ale našla jsem ho pod stromečkem, tak jsem se do něj pustila. A dobře jsem udělala. Louisa je opět skvělá, čte se to jak nic, od půlky je to opravdu napínavé a nejednou jsem měla knedlík v krku.

kroftik
05.01.2019 5 z 5

Přiznávám. Začátek byl skeptický. Další "natahování" jednoho vydařeného příběhu... Jenže ono to funguje. Jojo Moyes má prostě dar a třetí pokračování je toho důkazem. Do děje jsem byla vtažena téměř okamžitě a jednoduše mě to bavilo. Moc příjemný vánoční dárek :)

harena
05.01.2019 5 z 5

Milá Jojo Moyes, třetí pokračování se ti opravdu povedlo. Zpočátku to sice vypadalo jako normální, docela pěkné romantické čtení, ale tak od poloviny knihy vyprávění dostalo spád a četla jsem a četla nedbajíc na hodiny, napjatá, jak to s Louisou dopadne, jak se rozhodne, chce dát přednost tomu zůstat sama sebou nebo pravá Louisa zmizí? První díl se asi nedá překonat, druhý byl slabší, ale tento díl je také skvělý. Skvěle Clarková, vedeš si opravdu skvěle a já věřím, že Jojo píše už i další pokračování.

Leniii
04.01.2019 5 z 5

Po druhém díle, který byl slabší, jsem si říkala, jaký bude ten třetí...a byl skvělý! Škoda, že už se s postavou Louisy loučíme...ta holka mě baví! :)

SmisekIvuska
04.01.2019 4 z 5

Na tuto knihu jsem se těšila. Je fakt, že druhý díl nebyl až tak super jak první, tak jsem začala číst s pocitem, že to taky nemusí být super. Ale nezklamala a znovu děj nedovolil odložit knížku na dlouho. Jen teda ten konec mohl být o něco lepší. I přesto se mi knížka líbila :-)

L.Helena
04.01.2019 5 z 5

Jojo, tak tohle se opravdu povedlo! Začetla jsem se hned po pár řádcích, úplně mě to pohltilo a nepustilo až do konce.

Tereza K.
03.01.2019 4 z 5

Po (pro mě) velmi vlažném druhém díle jsem byla příběhem opět nadšená a napjatě jsem očekávala jaká další tajemství kniha odhalí a jakým směrem se život Lou bude ubírat. A i když jsem se (stále se zatajeným dechem) s koncem knihy úplně neztotožnila, tak celkově mi z knihy zůstává opravd skvělý pocit :-)

Sotek43
01.01.2019 5 z 5

Úžasná kniha, kterou jsem přečetla za dva dny. Lou je proste skvela ????

Barbora216
30.12.2018 5 z 5

Skvělý skvělý! Louisa je prostě úžasná a paní spisovatelka ještě víc. Ta knížka ve mně vzbudila spoustu emocí a od první stránky jsem nemohla přestat číst. Možná tím, že jsem s přítelem zažila příběh jak přes kopírák, včetně New Yorku:-) Nádherý, chtěla bych mít skutečnou Louisu v životě a i knižně mi bude moc chybět. Prostě krásnej příběh!

Danago
28.12.2018 3 z 5

Knížka je příjemné oddechové čtení. První polovina mě moc nebavila, ale potom se to rozjede. Přesto dokonalosti prvního dílu nedosahuje. Autorka má lepší knihy , ale i horší. Jako oddechové čtení je to fajn knížka.

Veríňák
28.12.2018 3 z 5

Taková jednohubka. Čte se to rychle, není to náročné, děj je snadno předvídatelný… Klasiká Moyesová. Knihu od ní vždycky dostanu od mamky na Vánoce a přečteno mám max. 26.12. Neurazí, nenadchne, ale vlastně to mám jako oddechovou romanťárnu docela ráda.

Jojo Moyes
anglická, 1969