Batman: Hřbitovní směna

Batmanova dobrodružství, která vám byla zatím utajena. Strhující epizody, které vycházely mezi Sovím tribunálem, Smrtí rodiny a Rokem nula. A je to velké! Bruce Wayne je obviněn z vraždy, Batman se vyrovnává se smrtí svého syna, utkává se se Supermanem - a musí se vydat přímo do Arkhamu, aby tam našel děsivého sériového vraha.

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/297257/batman-hrbitovni-smena-7NP-297257.jpg 3.452

New 52: Batman 6.

Literatura světová, Komiksy, Sci-fi
Vydáno, Crew

Batman: Volume 6: Graveyard Shift, 2015

Kniha Batman: Hřbitovní směna

lassse
29.03.2019

Sbírka na sobě nezávislých povídek o Batmanovi má sice pomalejší rozjezd, ale pak to už "dává" :)

Nelíísek
23.11.2018

Spousta příběhů narvaných do jednoho sešitu, byla bych ráda ze jeden celý příběh než 10 rozkouskovaných

Marquis
28.09.2018

V podstate úplne zbytočný diel medzi dvomi dokonalými príbehmi. K četbe ma dohnal akýsi nýmand, ktorý sa v anotácii zmienil o Jokerovi, avšak VOPRED VARUJEM: Hřbitovní směna Smrt rodiny nikam neposúva a ani poviedky, ktoré obsahuje, nie sú zďaleka ucelené a každú chvíľu nás odkazujú na iný diel New 52.

Svetlé včerajšky. Zase Red Hood a príbeh pokračuje v Roku nula. Smola...

Zajtrajšok. Zoznámenie sa s Batmanovou "rodinou". Milé, ale nič, čo by som už nepoznal...

Odhodlanie. No áno, Batman bez hraníc ma kupodivu naozaj bavil. Prvé zapamätaniahodné dobrodružstvo.

Muž bez tváre. Pobavilo. Clayface je síce nechutný, ale mihne sa Reaper a príbeh ako taký je celkom sľubný a premyslený.

Bludičky. Top zošitu! Trýznivá atmosféra, bezmocný Superman a dokonalá kresba. Čo viac si priať!

Staroba. Kresba slabšia, ale príbeh výborný. Plus keď Vám dôjde, čo sa ešte z Erica Bordera vyklube...!

Pokorný. Batman vs. serial killer, to je naozaj dôstojný koniec komiksu a satisfakcia k počiatočnej nevôli. Potešilo!

dexterman
27.07.2018

Problém tohoto díla je v tom , že jsou narvaný celkem dobrý povídky v jen jedné knize . Kdyby to bylo rozděleno do více sešitů působilo by to podle mne mnohem lépe . Nejvíc však je na škodu to že se Snyder zase ze začátku vrací do minulosti . Pak se tady řeší smrt určité postavy která se však stala v jiném příběhu který zde ani nevyšel . Tak tento příběh nepůsobí tak jak by měl . Celkově je za mne tato kniha zbytečná. Nemusela by v této sérii vůbec byt . Vůbec mně to nebavilo číst . Což podle mně není rozhodně dobře . Bohůžel tady už jde kvalita této série značně dolů . Co je škoda

Woodinko
22.05.2018

Bolo to celé také nič moc. Útržok života sem útržok tam. Chýbal tomu podľa mna ucelený celok. Je to taká zbierka poviedok ale bohužiaľ aj tie sú také nemastné neslané.

Gustik5
10.11.2017

Čtenáři, namlsaní předchozími díly se touto knihou určitě cítit nasyceni nebudou. Žádný z příběhů není příliš zásadní. Ostatně si to sbírka ani za cíl neklade. Celá Hřbitovní směna je tak víc než plnohodnotnou knihou „jen“ jakýmsi doplňkem, jednohubkou, která matně rozšíří obzory a navnadí na další čtení. Jedná se o zatím jednoznačně nejslabší knihu celé série. Zejména pak díky nevyrovnanosti a místy i útržkovitosti příběhů. Jakkoli jsou nadprůměrné, odkazují některé z nich na události, které tuzemskému čtenáři nemohou být známé, nebo jim dokonce předchází (Batman Eternal). Potěší pak zejména epizodka se Supermanem, dále Clayfacem a jakési vyvrcholení vedlejší linky s Batmanovou novou pomocnicí (Heather/Bluebird), jíž byl místy prokládán a doplňován obsah minulých knih. Pro čtenáře runu Scotta Snydera se jedná o povinnost. Jako samostatnou uzavřenou záležitost však komiks doporučit nelze.

jarynek
30.08.2017

Některé příběhy lepší, některé horší, ale jako kniha to v celku moc nefunguje. Ačkoliv jsem přečetl rychle a se zájmem, tak po dočtení to ve mě hluboké stopy nezanechalo. Mnohé odkazy předpokládají znalost souvislostí, historii postav a důvody jejich jednání.

LordSnape
19.08.2017

Když jsem koukl na seznam kreslířů a jména scénáristů, která pro mě neměla moc puncu známosti, bylo mi jasné, že je zle. Nakonec to nebylo tak hrozné. Snyder si prostě přizval své známé a pár žáků, aby jeho batmanovský svět trochu rozvíjeli. Některé povídky byly fajn, ale jiné nemají moc smysl, když čtenář nezná souvislosti. Je to jaklo reklama na matraci. Když si ji u nás vyzkoušíte a koupíte, bude se vám lépe spát a chybí vám už jen lepší postel, tak si ji taky kupte.

V jako Vendeta
V jako Vendeta