Neviděli jste Melody?

Neviděli jste Melody? https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/408241/bmid_nevideli-jste-melody-DrJ-408241.jpeg 3 155 56

Cara je matkou dvou odrostlých dětí, když se však znovu ocitne v jiném stavu, manžel i obě děti se k jejímu těhotenství staví spíš lhostejně. Zklamaná přístupem svých nejbližších se Cara rozhodne zmizet z Anglie do luxusního rezortu v Americe, aby si zde ujasnila, jak tedy dál. Sotva však přijede, začnou se dít divné věci. Nejprve ji recepční pošle do pokoje, kde už někdo bydlí, a následně se začnou šířit řeči, že se tam objevila Melody – dívenka, která měla být před sedmi lety zavražděná svými rodiči, ale jejíž tělo se nikdy nenašlo. Když se Cara o onen příběh začne zajímat, úplně ji pohltí. Co se tehdy doopravdy vlastně stalo?... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

Did You See Melody? , 2017

Kira747
17.04.2024 2 z 5

Nebylo to spatny (ty lazne bych rada navstivila, haha) ale ze bych udelala neco jako WOW, tak to fakt ne. Mozna ten uplnej zaver.. lol. Fakt.

anája
07.03.2024 4 z 5

Přečteno za jeden den. Zvlàštně napsané, ale velice napínavé. Ten konec překvapivý.

Mikanadeta
17.02.2024 5 z 5

Přečteno za necelé 3 dny. Jsem nadšena! Tak napínavé, že jsem četla i v mezičase než se mi uvaří voda na kafe. Je tam dost zápletek. Dobře a čtivě psané. Moje třetí knížka od autorky a ze všech jsem nadšena.

Luigi1
29.10.2023 2 z 5

Moc rozvláčná a zbytečně natahovací

Dajine
05.02.2023 4 z 5

Děsí mě, jak manipulace ovlivňuje veřejné mínění i postoje jednotlivých lidí.

BáraLind.
24.10.2022 2 z 5

Místy se to dost vleklo, přišlo mi, že to až tak moc nedrželo pohromadě.. Napínavé tak na půl, určitě bych po tom znovu nesáhla. Ten luxusní rezort, ve kterém hlavní hrdinka pobývala, mi přišel jak popis nějakého naprosto utopického místa, chvílemi jsem čekala, že tam na ni zpoza rohu vyskočí nějaký mimozemšťan a přenese to celé do nějakého sci-fi ladějí. Moc nedoporučuji.

Annkag
30.09.2022 3 z 5

Bylo to zajímavé čtení od začátku do konce s příběhem který mluví mnoha spůsoby.
A konec nakonec až tak nepřekvapil.Človek tak trocha tuší i když doufá v něco jiného.

hungryreader00
15.06.2022 4 z 5

(SPOILER) Po dočtení se mi až nechce věřit, že má kniha tak špatné hodnocení. Mě to bavilo od začátku do konce. Ano postavy jsou sice otravné, ale o to reálnější mi připadají. Teda kromě Bonnie, která z toho vyšla jako světice. Ten konec mě šokoval. To jsem opravdu nečekala. Myslela jsem si, že máme happy end a pak tohle. Neříkám, že je kniha na pět hvězd, ale za mě si 4 zaslouží. Spoustu lidí tu tvrdí, že je to hodně nepravděpodobné, ale říkám si, že žena, která touží po dítěti a nemůže mít vlastní může být schopná čehokoli včetně manipulace sedmileté holky.

Doubravka1975
04.04.2022 4 z 5

Nebylo to špatné, zajímavý příběh, ale hrozně zdlouhavé a nudné ty nekonečné rozhovory Bonnie a vyšetřování. Líbila se mi postava Tarin. Konec dobrý a úplný konec mě přímo šokoval.....
Původně jsem chtěla dát jen tři *, ale za ten šok na konci přidávám ještě jednu

MišusWinner
25.03.2022 5 z 5

Hned po prvních pár stránkách jsem byla pohlcena. Naprosto skvělá knížka, která od začátku byla napínavá. První knížka od autorky,která mě nadchla a určitě si přečtu další knihu. Rozhodně mohu doporučit.

Dandulka
12.03.2022 3 z 5

Tak jsem si myslela, že kniha bude lepší. Na můj vkus byla moc utahaná. Mám raději svižnější děje.

Diggitty
20.02.2022 2 z 5

To si tak jako čtete celkem průměrnou knihu, čekáte, kdy to začne a najednou je konec.
Spousta popisování míst a okolí, popis děje něak ustupuje, ale ono se tam vlastně ani nic moc neděje. Ale je to dobrá oddechovka, není úplně nudná.

Mili01
11.02.2022 3 z 5

Příběh mě bavil, rychle jsem se začetla, ale konec byl takový… zvláštní..

domihruzkova
26.11.2021 3 z 5

Ano, kniha mohla být kratší a osekat se všechny zbytečnosti. Příběh sám o sobě mě docela bavil, ale ten závěr?!

Tereza457
03.09.2021 3 z 5

Přemýšlím co ke knize vůbec napsat. Na začátku mi přišlo že je tam spousta zbytečností,bylo to táhlé a nudné. Dialogy z pořadu mi přišly taky zbytečné,šlo to sepsat taky trochu jinak, budiž už to tak bylo tak co. Jinak závěr mě taky trochu zklamal, záchranu Metody sice zvládly ale co dál? Trochu seznámení co s ní bylo a tak dál..? No nevím,nečetlo se mi to nejhůř a úplně mě to zas tak nebudilo,ale znám spoustu lepších knih.

Pavčule
11.08.2021 1 z 5

Je málo knížek, který ani nedočtu, ale tohle byla jedna z nich. Od prvních stránek mi to nesedělo. Nesympatická hlavní hrdinka, ostatní postavy taktéž. Neuspořádaný příběh. Zvláštní knížka.

perpe2a
19.07.2021 3 z 5

Zvláštní příběh, rádoby thriller, ale bylo to těžce uvěřitelné a opravdu zvláštní, dost nepravděpodobné. Hodnotím průměrně.

Nimunka
12.04.2021 3 z 5

I můj manžel poznal, že mě kniha moc nebavila.... Tak asi tak :-). Čekala jsem od ní více. Přitom Pusinka od stejné autorky mě bavila.

Danago
11.04.2021 2 z 5

Po dočtení a po celou dobu čtení jsem si říkala že je to celé divné. Chtěla jsem zjistit jak to dopadne. Ale jinak pro mě to bylo hodně zvláštní nedokázala jsem příběhu uvěřit. No a konec?? Ten jen vyvolal další otázky.

SilvieSisinka
08.04.2021 3 z 5

Nic moc.Porad dokola,zbytečně překombinovane.Zdlouhave.Nedoresene.