Nestydaté plavky

Nestydaté plavky https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/534634/bmid_nestydate-plavky-65fa03e4b298c.jpg 4 266 266

Důležitý je zápal pro věc. Zvlášť se zapálenými lýtky! Po absolutoriu prestižní univerzity hodlá pohledný mladík Colm Moran s investiční pomocí svého bohatého otce začít závratnou kariéru hollywoodského producenta. Pan Moran starší má ale se synem jiné plány: než mu bude ochotný půjčit své peníze, musí mu potomek dokázat, jaké má podnikatelské vlohy. Přiměje ho proto převzít rodinnou firmu na výrobu nadměrných plavek na maloměstském zapadákově. Naštěstí i tam žijí pěkné, i když velmi počestné dívky. Mladý manažer se pouští do modernizace provozu a společně s kamarády zkouší prorazit s miniaturním dvojdílným koupacím úborem značky Drzé bikiny. Podaří se mu v zastydlém roce 1957, kdy jsou Twiggy, hipíci a Beatles hudbou budoucnosti, uchvátit trh stylovými plavkami a přesvědčit nádhernou kuchařku a hospodyni Jean, že je pro ni ten pravý? Od autora kultovní série Mládí v hajzlu, prošpikované ironickým nadhledem a nekorektním humorem!... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: audiokniha , OneHotBook

Cheeky Swimsuits of 1957 , 2014

Interpreti: Petr Jeništa

petule1
05.07.2015 5 z 5

Uzasna kniha plna humoru. Dnes už je to spis unikat

amladar
23.06.2015 4 z 5

Má první kniha od tohoto autora a není špatná. Taková víkendová rychlovka, hodně smíchu, sexu a milých hrdinů. Doporučuji :-)

magnolia
21.06.2015 4 z 5

Tak úplně čisté 4 to nejsou, ale celá knížka je napsaná (a čtená) tak lehce a odpočinkově, že je dám. Rozjezd dobrý, po půlce malinko nudnější, ale když člověk, pro jednou, nečeká žádná dramata a jen se baví.... Je to vtipné, letní, nestydaté, retro čtení.

Abbi
20.06.2015 5 z 5

Knihu jsem si vybrala hlavne kvuli obalce. Oproti Puzovym mafiim to byla prijemna zmena. Cetlo se to samo. Dost jsem se i u knihy nasmala. Nastesti nemam tak velkou fantazii, abych si dokazala predstavit ty silene modely co navrhovala ta zharska babizna :-)

JanieLarkin
16.06.2015 5 z 5

Celou dobu jsem čekala na ten doslov a vážně jsem se dočkala! Možná i pro tuhle skutečnost (nechci nic prozrazovat) mě ta knížka tak bavila, stejně jako všechny ostatní od CD Paynea.

Eskandriel
02.06.2015 5 z 5

Vím, že Payne to umí slušně rozjet. Tady malinko ubral a vyplatilo se. Krásný vtipný retro románek z 50. let určitě nadchne nejednoho milovníka humoru a pohodových příběhů. Nijak nenáročné čtení, děj skvěle ubíhá a nudit se nebudete ani chvíli. Celou recenzi najdete v záložkách nahoře.

ewi
24.05.2015 5 z 5

vyborna kniha na pobavenie - vtipna , zabavna, inteligentny a trochu ironicky humor, vyborne napisane, dobre sa cita a ani trochu nenudi :) urcite doporucujem...

MartinaF
25.04.2015 4 z 5

Další skvělá knížka od C. D. Payna plná humoru a průkopnictví ve výrobě bikin. C. D. Payne opět nezklamal. Čte se jedním dechem a velmi dobře.

JanaDor
24.04.2015 5 z 5

Kniha mi padla do oka svou obálkou. Moc se mi líbila a netušila jsem, co od knihy mohu očekávat. Příjemně překvapila. Po dlouhé době jsem četla knihu, která mi sedla svým vtipem. Úžasný jemný ironický humor mě opravdu dostal. Chvilkami jsem se smála nahlas a celkově mě kniha mile bavila. Myslím, že každému se tento specifický humor líbit nebude. Určitě budou různé komentáře. Ale za mě super.
Je to velmi pohodová, dobře napsána oddychovka s kapkou romance, která pobaví. Velký podíl má na tom Colm, jenž nešetřil svými ironickými poznámkami ani sebe.

Petradoskla
11.04.2015 5 z 5

Prostě svižné a vtipné. Přečetla jsem během jednoho dne s úsměvem na rtech. Dovedu si představit příběh jako film či seriál. Maloměsto, fešák z Yalu, zděděná továrna na plavky pro korpulentní dámy i bikiny a spousta vdavek chtivých žen, adekvátně k roku 1957 a navíc Colmovo přemítání o sexu a ženách. K dispozici má jednu chytrou horákyni, unylou herečku, místní bývalou královnu krásy a emancipovanou návrhářku. Až těch milostných zápletek je někdy moc.
A abych nezapomněla, neustále chodí všichni hrdinové do kina a Colm komentuje herecké výkony (no ano, on chtěl původně podnikat ve filmovém průmyslu) a já na csfd udělala seznam filmů, co bych chtěla vidět.