Neprofesionál

Neprofesionál https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427686/bmid_neprofesional-xrD-427686.jpg 3 343 85

Co se stane, když se zamilujete do své nejlepší kamarádky a kolegyně? Mám tu nejskvělejší práci na světě. Randím s krásnými ženami a píšu o tom. Ovšem rád bych svůj seznamovací blog posunul na vyšší úroveň. Toužím po vlastní online reality show. Jenže je tu malý zádrhel. Moje šéfka chce, abych tuhle show uváděl s ženským protějškem. A chce, aby to byla právě má nejlepší kamarádka a kolegyně, Margo. Já budu randit s kráskami a ona se sexy muži. Sice je to fér, ale nesnesu ji vidět s někým jiným. Čím víc s ní pracuju, tím víc chci náš vztah dostat mimo přátelskou zónu. Zvládneme zachovat profesionalitu?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Unprofessional , 2017

petulkapeta
23.02.2020 5 z 5

vtipne a pohodove čtení

aniger
23.02.2020 2 z 5

Knihu jsem přečetla za dva dny, je to taková pěkná oddychovka. Postavy se mi moc líbily, ale konec mi přišel moc rychlý. Klidně bych přidala další kapitoly a trochu to protáhla. Ale určitě jsem ráda, že jsem si ji koupila.
Co se týče děje, pozadí příběhu, tedy pracovní prostředí, mi přišlo trochu zvláštní. Ale asi jen kvůli tomu, že by mě nebavilo na něco takového každý den koukat a sledovat něco podobného na internetu. Ale to je jen můj názor, každému se může líbit něco jiného.

havrmoni
23.02.2020 4 z 5

Mám ráda knihy tohoto autora, s ničím se moc nepáře. Téma hezký a naprosto reálný. Jen mě tentokrát překvapila zbrklost hrdinky a nebýt toho, že to netrvalo dlouho, tak by mě to začalo nudit. A ještě něco nevím jestli je to vinou překladu, ale slovo prcinka je naprostá příšernost. Nevyhledávám sprosťárny,vulgarismy či jak to nazvat, ale do podobných příběhů asi patří a tak to beru. Zkrátka taková k**dička je mi opravdu milejší :))

adela2230
22.02.2020 5 z 5

Předchozí kniha se mi líbila o trochu víc. Ale i tak je to velmi dobře napsané.

Maruš.D
18.02.2020 3 z 5

Tak za mne tento díl byl asi zatím nejlepší. Příběh byl fajn, dobře se četl, postavy byly příjemné a děj ušel. Líbilo se mi prostředí L. A., ačkoliv moc popsané nebylo, stejně tak i vedlejší postavy. Jediné veliké mínus u tohoto autora je vždy konec. Ten je jak ustřižený a zrychlený. Kdyby kniha měla o pár stránek více, ale lepší konec, rozhodně by to zvýšilo na kvalitě!

DominaCZ
18.02.2020 odpad!

Já věděla, že to bude jednoduchý, ale že až takhle...?
A že i přesto se to lidem líbí?
Mně teda ne.
Puboš kecy typu "vystrčím na něj prdel v gaťkách a ožrale se kolem něj potácím, takže mu stojí péro a on se prostě NEMŮŮŮŮŮŽE NEUDRŽET MI NEŘÍKAT kokotinky jako že mě plácne po prdeli když ji tak nastavuju a mně šokem padne pusa -to se jako opovaž-nečekám na nic jinýho. A co udělá on? Plácne mě, až to štípne!
...pak se přesune k mé prokrvené PRCINCE."
Nechutné.

Tak s takovým školkovým pleskandem pod vlivem chlastu může jít autor rovnou do té své MMA arény. Todle chlap psát prostě nemůže.
Je to blbý od baby, natož od chlapa.

happy19
17.02.2020 5 z 5

Splnilo očekávání,pohodová,nenáročná četba..pěkné scénky mimochodem..rozhodně néé..neprofesionální;-)))

jeny-v
16.02.2020 3 z 5

Takový jednodušší "románek" s láskou, sexem a krásnými lidmi, kterými bezpochyby Owen a Margo jsou.

Katka7922
16.02.2020 3 z 5

Tak jsem to nakonec dočetla i když ze začátku jsem měla opět nutkání to odložit a už vůbec neotevřít.
Začátek mě vážně hodně nudil, ale když se to trochu rozjelo tak už to bylo lepší. Je to podle mého zatím autorova nejlepší kniha, ale stejně to má nějaké mouchy.
Hodně mi vadí některé často používané výrazy.
Po pravdě nějak jsem v tom příběhu necítila jiskru, vůbec netuším čím to je, ale tento autor u mě prostě neboduje.

Knihomolka97
13.02.2020 3 z 5

Je to příjemné, jednoduché, oddechové.
Jiskření mezi hlavními hrdiny a žhavé scény super. Ale ,,něco" tomu prostě chybí.

JaTa
11.02.2020 5 z 5

Kniha se mi dobře četla. Přečteno za jeden den. Pro mě bylo příjemné, že se jednalo o příběh dvou přátel. Žádná nenávist, nepřátelství, které nakonec přeroste v lásku, což bývá vcelku obvyklý scénář. Pokud hledáte nějakou hlubokomyslnou knihu, asi to chce sáhnout po něčem jiném, než je tento druh literatury. Na odreagování super.

Tesset
09.02.2020 4 z 5

Celkově to nebylo špatné, mělo to švih a vtip, ale něco mi tam ještě chybělo. A ten konec se mi moc nezdál, takový jakoby ušitý horkou nití. Dost mě pobavilo, když autor v poděkování řekl, že editoři za něj knihu přepsali, a přiznal tak, že vlastně na výsledné podobě moc zásluh nemá. Zajímavé.

Adris
07.02.2020 3 z 5

Milá čtivá kniha o dvou nejlepších přátelích a kolezích, kteří přichází na to, že by jim spolu bylo moc dobře. Ovšem musí překonat strach. A rozmyslet si, co pro sebe v budoucnosti chtějí.

Sympatičtí hrdinové. Příběh ubíhal, ale byl v podstatě o ničem. Z toho vlogu/reality show tam toho bylo málo. Taková jednohubka ke kafi, nebo na cesty.

luzajickova
07.02.2020 5 z 5

J.D.HAWKINS Je talentovaný spisovatel ♥
Moc se mi líbí jeho styl psaní ráda si přečtu jeho knihy...
Někdy se znovu určitě k této knize a k ostatním ráda vrátím :)
Owen a Margo skvělí kamarádi až je z toho láska♥
Popravdě Margo sem si oblíbila stejně jako Owena prostě zlatíčka♥
♥Louise♥Manny♥Mia♥Tom♥
Nevím proč ale Owena tátu sem prostě v oblibě neměla..(i když se tam moc nevyskytoval)
Brad se choval jako kretén nepřítel číslo jedna ._.
Oddechovka doporučuji četla se velice rychle :)

Ivet1990
07.02.2020 4 z 5

Kniha se mi líbila nebyla špatná, jenom jsem pořad čekala až přijde nějaký zvrat a ono nic, ale i tak jsem se u knihy bavila. Nejvíce mě dostali ty dvojitý rande a ty jejich komentáře či chvilka slabosti s koťátky. Za mě je kniha čtivá a oddechová, člověk u ní nemusí dávat moc pozor a ještě k tomu se chvílemi pobaví.

Evitsa
06.02.2020 5 z 5

Já ho prostě žeru.
Kniha byla vtipná,a dost jsem se u ní nasmála.
Třaba s těma kočkama to rozhodně nemělo chybu. :-)
A určitě je hezké vidět mužskýma očima jak se kouká na ženu a co si myslí.
Za mě jako vždy 5 *****

Ivuska.09
06.02.2020 3 z 5

Jednoduché, romantické, čtivé. To platí pro všechna díla tohoto autora. Sice tušíte, jak to celé dopadne, ale i tak vás příběh baví.

petusska01
05.02.2020 3 z 5

Fajnová oddychovka, rýchlo sa to čítalo, miestami to bolo veľmi vtipné a erotické scény boli tiež "žhavé" a nebol na nich postavený celý príbeh.

LenRan
05.02.2020 3 z 5

Mě to teda nějak neoslovilo. Pořád jsem čekala na nějaký moment nebo situaci, která by ten příběh vytáhla z průměru, ale nic na co bych si za pár dní po dočtení ještě vzpomněla jsem tam nenašla. Mimochodem ani název knihy nějak nesouvisí s obsahem nebo jsem to možná nepochopila :(

EvaSupovic
04.02.2020 5 z 5

Líbilo se mi to, i když možná o něco méně, než jiné v tomto žánru.

pro ženy erotika novináři televize

J. D. Hawkins
americká