Neprofesionál

Neprofesionál https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427686/bmid_neprofesional-xrD-427686.jpg 3 341 85

Co se stane, když se zamilujete do své nejlepší kamarádky a kolegyně? Mám tu nejskvělejší práci na světě. Randím s krásnými ženami a píšu o tom. Ovšem rád bych svůj seznamovací blog posunul na vyšší úroveň. Toužím po vlastní online reality show. Jenže je tu malý zádrhel. Moje šéfka chce, abych tuhle show uváděl s ženským protějškem. A chce, aby to byla právě má nejlepší kamarádka a kolegyně, Margo. Já budu randit s kráskami a ona se sexy muži. Sice je to fér, ale nesnesu ji vidět s někým jiným. Čím víc s ní pracuju, tím víc chci náš vztah dostat mimo přátelskou zónu. Zvládneme zachovat profesionalitu?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Unprofessional , 2017

wvanilka
30.04.2020 4 z 5

Nevím, ze začátku dost nezáživná a pak rychlý konec...

maafa
24.04.2020 3 z 5

Tento autor mi úplně nesedl....nebylo to špatné, přečteno za dva večery, akorát, jak píšou i jiné dámy pode mnou, něco tomu chybí, ničím to moc nezaujme...A to já nejsem vůbec náročný čtenář:)...

Chvilkasnění
20.04.2020 3 z 5

Byla to čitelná oddechovka. Žádné překvapení, ani nic nečekaného, něco jako normální život. Myslím si, že už ji znovu číst nebudu, ale určitě ji můžu doporučit. ????

AliceTief
09.04.2020 4 z 5

Ze začátku jsem čekala trošku více, ale příběh jako takový byl dobrý. Ovšem závěr mě trošku zklamal, přišlo mi to takové šup šup...

Nikola_
08.04.2020 5 z 5

Taková rychlovka na dva večery, ale mě se líbila. Nebylo tam zbytečně moc okecávání, mělo to spád.. Za mě dobrý

astra3
05.04.2020 2 z 5

To byla nuda.

LadyAlena
03.04.2020 3 z 5

Tak nějak jsem čekala od příběhu více, už od začátku bylo jasné o co v knize jde a jak to dopadne

ovecka535
25.03.2020 5 z 5

Čtivá, odpočinková kniha prečtená za odpoledne

Petra38
24.03.2020 3 z 5

Hned krajem-čekala jsem nápaditějsi příběh. Nemuzu říct že to bylo špatný,proto ty tři hvězdy, ale ani mě to nenadchlo . Jako příklad, večer jsem šla raději spát než číst a to hodně řekne:-) Co mi ale vadí a nejen u této konkrétní knihy je slovo Prc*nka! To je jako kýbl ledové vody! Úplně to zabije jakoukoli vášnivou scénu:-D nemuzu si pomoct ... :-) ačkoliv by se děj dál popsat jedním souvetim,oceňuju že to měl napsat muž. Víc se asi říci nedá,nemyslím,že bych četla znovu a jestli tak kvůli Owenovy;-)

pavlikova9332
19.03.2020 1 z 5

Nenáročné a trošku nudné. Už dlouho se mi nestalo že bych koukala kolik mi zbývá stran do konce.

fidáš
18.03.2020 5 z 5

Taková odpočinková kniha. Nezklamala.

georginaa
13.03.2020 5 z 5

Když dva kámoši jsou si tak blízcí a znají vše o tom druhém, není se co divit, že přijde den, kdy to zajiskří tak moc, že není úniku. Potlačují svou touhu a nechtějí si přiznat co opravdu k sobě cítí. A pak se stane něco, co už nedokáží ustát. Zamilovaná hotová červená knihovna.

Bet
10.03.2020 3 z 5

Kniha mě zklamala, čekala jsem od toho víc :) ale jinak pohodovka

Bobina74
09.03.2020 3 z 5

Nenáročný příběh, který jako oddechová jednohubka velmi dobře poslouží svému účelu. Více v recenzi od Kniha za knihou.

janina66
09.03.2020 3 z 5

Jedna z mnohých! 1/2 mě vůbec nebavila, musela jsem se nutit číst. Druhá půlka celkem OK, ale něco tomu chybělo. A to slovo "prcinka"?????? To byl teda překlad!!!!! Kniha Láska a tetování, měla daleko lepší spád.

Majuš333
08.03.2020 5 z 5

Oddychová jedno hubka, ktorá splnila svoj účel :)

evka44
04.03.2020 4 z 5

Je to taká oddychovka, zo začiatku som sa trochu nútila do čítania ale potom som tomu dala druhú šancu a bolo to v pohode. Neboli tam žiadne také veľké zápletky alebo zvraty. Proste čítanie pred spaním a nemáte problém si ju odložiť na ďalší deň.

KikaSpi
03.03.2020 4 z 5

Prvých 50 strán som sa nútila knihu čítať. Neviem prečo, tohto spisovateľa zbožňujem ale pri tejto knihy som si zo začiatku myslela, že som si z mýlila knihu. Po 50 strane sa to rozbehlo a čítalo sa to ľahko.

Mišule_11
29.02.2020 3 z 5

Ze začátku příjemný, oddechový a čtivý příběh! :) Ale postupem času mi začínalo něco chybět, už mi to nepřišlo, tak čtivé a nejvíce mě zklamal ten useknutý a hodně zkrácený konec :/
Předchozí autorovi knihy se mi líbily o něco více, bohužel.. :)

Nuttelka
29.02.2020 4 z 5

Příjemná oddechová jednohubka, neurazí ani úplně nenadchne, tyto scénáře jsme už četli x-krát.
A prcinka - to jako vážně ?!?

pro ženy erotika novináři televize

J. D. Hawkins
americká