Oheň a voda

Oheň a voda https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/361136/bmid_ohen-a-voda-nai-361136.jpg 4 213 45

Nepřátelé a milenci série

Komu otevřete svou třináctou komnatu? ALEXANDER DE LA GRIP je známý z bulvárního tisku a blogů zaměřených na společenské drby jako bohatý playboy, dekadentně rozhazující peníze po celém světě. Většinu svých dnů tráví zotavováním se z předcházejících nocí. Na kontě má dlouhý seznam svedených krásek a zdá se, že ho ve skutečnosti nezajímá nic a nikdo. ISOBEL SORENSENOVÁ pracuje jako dobrovolná lékařka pro organizaci Lékaři bez hranic v utečeneckých táborech, válečných zónách i na místech nejhorších katastrof. Právě se chystá odjet do dětské nemocnice v Čadu, kterou provozuje nadace založená jejím dědečkem. Je zcela oddaná humanitárnímu poslání, a tak ji znechutí, když Alexander, jako jeden z hlavních sponzorů, zadržuje finanční prostředky potřebné pro další chod nadace. Má to být snad odplata za to, že je jedinou ženou, která ho kdy poslala k čertu? Navzdory tomu, že oba představují zcela odlišné, neslučitelné světy, přeskočí mezi Alexandrem a Isabel velmi záhy jiskra přitažlivosti. Když jeden druhého dotlačí až na samý kraj myslitelné hranice, ukáže se, že pravda je mnohem složitější a zdání většinou klame. BOLEST, LÁSKA, DŮVĚRA, ZRADA. Co zvítězí, když se z bezpečnosti stane prázdné slovo bez významu? Svižný román plný skandálních odhalení, jiskřivé erotiky a napínavého děje, který čtenáře zavede do Švédska, New Yorku i afrického Čadu. Po romanci Nepřátelé a milenci je druhým dílem úspěšné trilogie.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Metafora

En enda hemlighet , 2015

astra3
24.01.2018 3 z 5

Tato kniha mě trochu zklamala. Nevěřím na tak rychlou proměnu a představa, že bigotní rodina s radostí vše odpustí a přijme do rodiny černošku, je zcela nereálná.

Hanule9
01.01.2018 2 z 5

Tak mě kniha zklamala, je to taková slátanina, jako by se autorka bála, aby v knize něco nechybělo, tak tam dala pro jistotu všechno. Mě příběh přišel tak nereálný, že jsem měla co dělat, abych knihu přečetla. Nebyli mi bohužel sympatičtí ani hlavní hrdinové takže dvě hvězdy dávám pouze za Ginu a Petera. Přitom první díl se mi opravdu líbil.

milunka21
31.12.2017 5 z 5

Druhý díl je mnohem lepší než ten první. A je tam plno choulostivých scének. :-D Těším se na pokračování. :-)

fidáš
25.12.2017 5 z 5

Velmi čtivé volné pokračování "Nepřátel a milenců". Dávám 5 hvězd.

Damienronnie
06.12.2017 5 z 5

Prečítaná za pár hodín :) .

pro ženy erotika

Simona Ahrnstedt