Neohlížej se

Neohlížej se https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/291669/mid_neohlizej-se-tmK-291669.jpg 4 472 107

Samanta je ve vlastním životě cizinkou. Až do té noci, kdy se svou nejlepší kamarádkou Cassie zmizela, o ní všichni říkali, že má všechno – bohatství, popularitu i přítele jako ze snů. Samantu sice naleznou, na nic si však nepamatuje. Neví, kdo je, ani co se té osudné noci událo. Zatímco se snaží pospojovat úlomky své minulosti dohromady, uvědomuje si, že o takový život, jaký dřív vedla, nestojí. Stará Sammy byla totiž docela zlá holka a je zřejmé, že s Cassie ji pojilo spíš nepřátelství. Samanta si je jistá, že ztráta paměti je pro ni jako výhra v loterii. Dostala druhou šanci, aby mohla být lepší dcerou, sestrou a přítelkyní. Bláznivě se zamiluje do Carsona Ortize, kluka, kterému na ní vždy záleželo a k němuž se ta stará Sammy nechovala hezky. Cassie ovšem stále není k nalezení. Pravda o tom, co se jí té noci stalo, je však pohřbena nejen hluboko uvnitř Samantiny hlavy. Zná ji i někdo jiný, někdo, kdo se chce ujistit, že o ní dívka pomlčí navždy. Samanta chce pouze jediné – zjistit pravdu. Jestli se jí podaří oživit vzpomínky na osudnou noc, bude se moct konečně posunout dál. Ale co když na tom, aby si nevzpomněla, závisí její život?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Don't Look Back , 2014

edisek83
17.08.2019 5 z 5

Wow....tak to byla bomba....za mě super počtení

makyla
11.08.2019 5 z 5

Dopoledne jsem začala číst, pozdě odpoledne jsem dočetla. Od začátku do konce čtivá, nenechá vás vydechnout. Sedmnáctiletá Samanta se objeví po čtyřech dnech, co byla nezvěstná. Nepamatuje si vůbec nic, ani své jméno. Jenže kde je její kamarádka Cassie, která se ztratila s ní? Samanta se snaží rozpomenout na cokoli, chce pomoci kamarádku najít. Ale je tu někdo, kdo nepotřebuje, aby se Samantě paměť vrátila. Doporučuji, za mě opravdu povedená kniha.

georginaa
06.08.2019 4 z 5

Mám ráda knihy, které mají zápletku a musíte pátrat kdo by to mohl být. A trocha lásky není též na škodu. I když jsem dříve narozená i tento žánr pro náctileté mě baví číst. Je to změna od všech klasiků, thrillerů, detektivek atd... pěkná od-dechovka.

malazluta
18.06.2019 4 z 5

Tolik napětí jsem od autorky ani nečekala... povedená kniha.

AniDi
31.05.2019 5 z 5

Napínavé od začátku dokonce. Byla jsem překvapená, že se zápletka nedala odhadnout lehce. A nadšená, protože příběh byl skvělý, čtivý, nechyběla ani lehká romantika. Nejsem cílová skupina ale vůbec to nevadí. Můžu s klidem doporučit.

Lachtan714028
29.04.2019 4 z 5

Kniha patří dle mě mezi méně povedené knihy od J.Lynn, ale jako odpočinková četba mi postačila.

_Steff_
28.04.2019 5 z 5

Tuhle knihu jsem přečetla už 2krát a mám nutkání si ji přečíst i po 3. Za mě napínavý, poutavý příběh.

zdehan
23.03.2019 5 z 5

Skvělá kniha která má od začátku spád až do konce.

janelka2
04.02.2019 4 z 5

Knížka se mi moc líbila. Určitě si od autorky ještě něco přečtu.

eva1669
27.01.2019

Knížka se mi moc líbila, byla celkem napínavá a čtivá. Přečetla jsem ji za jeden a půl dne o volných chvílích.

tess.de.veles
20.01.2019 2 z 5

Až po rozečtení knihy jsem zjistila, ze to je kniha pro teenagery a jejich blízkou věkovou skupinu. Moc se mi knížka nezamlouvala, ale asi za to může mých šest přes třicet. I kdyz moje mamka si knihu taky přečetla, a ji se líbila a mamča je 55. ročník :-) Takže bych to shrnula, Čím mladší jste, tím víc se vám asi bude líbit ;-)

Evka3814
10.12.2018 5 z 5

Jedna z mých oblíbených autorek,která nezklame. Tento příběh byl pohlcující a napínák až do konce.

Denisa2694
16.10.2018 5 z 5

Kniha byla velmi čtivá, dobře napsaná a hlavně napínavá.. Mohu jen doporučit.:)

inuska6280
06.10.2018 5 z 5

Dalsi uzasna kniha, nemohla jsem odtrhnout, doporucuji:)

Šmoulinka1980
01.10.2018 5 z 5

Kombinace detektivní zápletky s romantikou mě velmi bavila. Kniha má spád a pořád se něco děje, což vás nutí číst dál a dál až do konce. Já během čtení jako pachatele podezřívala téměř každého, takže pro mě byl konec dost překvapivý. Ale všechno bylo na závěr pěkně vysvětleno a rozuzleno, takže to dávalo smysl. Téma ztráty paměti je dnes v knihách také časté, ale zde bylo opravdu dobře uvěřitelně zpracováno. Knížku doporučuji jak dospělým čtenářům, tak klidně i teenagerům!

Danago
11.08.2018 5 z 5

Knížka mě strhla hned na prvních stránkách, žádný dlouhý rozjezd, žádná hluchá místa.
Téma ztráty paměti je zde moc dobře a zase jinak zpracované.
Skvělá kniha, která má spád po celou dobu čtení , je napínavá, má zajímavou zápletku a je velmi čtivá.
Pro mě to bylo napínavé oddechové čtení , žádný krvák nic přehnaně překombinovaného.
Za mě super knížka.

rode
20.07.2018 5 z 5

Ačkoliv jsem na knihu pohlížela skepticky, hned prvních pár stránek tyto mé pocity zahnaly! Přečteno jsem měla ani ne za den, i když příběh spíše pro náctileté, považuji ho za skvělou oddechovku, u které jsem se nenudila ani chvilku. Jediné co bych vytkla byl občas trochu nesmyslný překlad, který se mi v pár případech zdál celkem krkolomný.

jana79
05.07.2018 5 z 5

Super čtení, napínavý příběh od začátku až do konce. Nelze odložit, doporučuji číst doma a mít čas. Vše je dobře napsané nikde nic nechybí ani není přehnané. Na prázdninové čtení jako dělané.

Hope80
19.05.2018 5 z 5

Knížka byla pecka. Od začátku až do konce napínavé, i když část jsem už tušila. Četla se sama. Opravdu doporučuji.

LenRan
09.04.2018 4 z 5

Líbilo se mi to. Krásně stupňovaný příběh, napínavý, dobře se to četlo. Od této autorky se mi nejvíce líbí knihy, kde kombinuje krimi zápletku s romantikou a příběhy z prostředí hospody U Mony zbožňuji. Tato kniha byla taky super. Doporučuji.