Není úniku

Není úniku https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/383307/bmid_neni-uniku-8hO-383307.jpg 4 1305 472

Studentka Darby Thorneová cestuje za svou nemocnou matkou. Kvůli sněhové bouři uvízne na dálnici uprostřed ničeho a je nucena strávit noc na odpočívadle se čtyřmi úplně cizími lidmi. Při hledání mobilního signálu si všimne ruky malé holčičky, která je zamčená v jednom ze zaparkovaných vozů. Bez spojení a bez jakékoli možnosti se odtamtud dostat musí Darby přijít na to, kdo z jejích neznámých společníků je dívčiným únoscem… Není úniku amerického spisovatele Taylora Adamse byl přeložen už do 24 jazyků a je jedním z nejnapínavějších thrillerů, jaké jste kdy měli možnost si přečíst. Šokující zvraty, výborně propracované postavy a nečekané zápletky vám nedovolí se od něj odtrhnout, dokud nezjistíte, jak to dopadne!... celý text

Literatura světová Dobrodružné Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

No Exit , 2017

Landys
30.09.2018 5 z 5

Ze zacatku mi hlavni hrdinka trosku lezla na nervy (jeji planovani, zachrana atd.) Ale pak se to rozjelo a knizka me neskutecne bavila! Hltala jsem kazdou stranku a konec výborný!

Gibis
30.09.2018 5 z 5

Na tuhle knížku si vyhraďte čas, který budete potřebovat k jejímu přečtení a nic jiného si na tu dobu neplánujte. Protože jakmile zapadnete s Darby na odpočívadle v závěji sněhu, už nebudete chtít knihu odložit.
Mrazivý thriller do slova a do písmene. Budete chtít na Darby zakřičet "Nedělej to, nechoď tam, neříkej to" i když víte, že to stejně udělá, půjde tam a řekne to. Některé situace sice lehce předvídatelné, ale to vůbec neubírá na napínavosti a čtivosti. Možná právě naopak.
A pak přijde třetí hodina ranní...ďáblova hodina...

evasamankova
30.09.2018 3 z 5

Příběh plný napětí, adrenalinu a sněhu. Akce střídá akci, sem tam nějaký zvrat. Čím více se kniha blíží konci, tím více přibývá krve.
Tempo příběhu je obdivuhodné, všechno se to valí jako lavina.
Ale za mě - je to přeci jen na úkor jisté logičnosti celé zápletky. Čas tady navíc ubíhá podivným tempem. Stejné je to se vzdáleností v metrech. Zkrátka jak se to autorovi hodí...

Šánka
28.09.2018 5 z 5

Na tuhle knihu se reklamou tedy nešetřilo, ale tentokrát nelhala. Je to 269 stran čirého adrenalinu bez jediné nudné stránky. Je pravda, že některé zvraty se dají vytušit, ale stejně je příběh jimi doslova nabitý. A u závěrečného epilogu zůstanete s pusou otevřenou, tedy i očima :-), protože po této smršti asi hned neusnete.
Ne, od tohoto thrilleru, když začnete číst, opravdu není úniku.....

mario.nette
28.09.2018 2 z 5

Konec jsem teda vubec nepochopila! Jinak na obalce knizky - kdo z nich je psychopat...zklamalo me, ze jsme to vedeli hned :( slaby docela, cekala jsem od toho vic. A sedmileta holka az moc chytra a sikovna, ale tak je to jen knizka no :D

Ivuska.09
27.09.2018 4 z 5

Co k této knize říct? Byla to jízda, příběh je neskutečně čtivý. Bylo v něm hodně vyvedených okamžiků. Ale... mám k němu i několik výhrad. Konec už byl až příliš natahovaný. Jasně, jeden zvrat střídá druhý, to je skvělé, ale čeho je moc, toho je zkrátka příliš. Už jsem si opravdu přála, aby ten krajíc chleba konečně spadl namazanou stranou dolů. Proto jen 4* z 5. Jinak ale doporučuji, za přečtení stojí.

jockjock
27.09.2018 4 z 5

V první polovině jsem se docela nudil ale je tam několik zvratů,což sice nemám moc rád,protože si myslim že by mě kniha měla chytnout i bez toho ale v druhý části je už na řadě hlavně akce a krev takže to zas upoutalo pozornost.Chtěl jsem dát nejdřív jen tři hvězdy ale ta kniha
hezky odsejpá a čte se dobře,takže čtyř z pěti.

Lethania
25.09.2018 4 z 5

Naprosto dokonalý psychothriller, který vás nenechá odejít, dokud ho nedočtete. Od začátku až po konec - to byla jedna dlouhá napínavá jízda s uvěřitelnými postavami a zajímavým příběhem, který se odehrává jen několik hodin, a přesto se v tom krátkém čase příhodí spoustu věcí. Někdy jsem věděla, co se stane, ale někdy ne, takže vás čeká spousta překvapení. Doporučuji.

klaraj093
23.09.2018 5 z 5

Výborný! Skvěle napsané, poutavý příběh! Četlo se to samo.. Rozhodně dávám 5 hvězd! Napínavé od začátku do konce!

Pípasek
21.09.2018 5 z 5

Skvěle napsaný krimi příběh plný šokujících zvratů od kterého se neodtrhnete , dokud se nedozvíte, jak vše dopadne. Trochu neuvěřitelné je chování 7 leté dívky, ale jinak kniha co se napětí, týká nemá chybu

Babouš
19.09.2018 5 z 5

Přečteno za jediné odpoledne. Za jediné odpoledne, kdy jsem si u čtení stačil okousat nehty a ponořil se do příběhu jako do hluboké vrstvy čerstvě napadaného sněhu. Miluju thrillery a detektivky, které se odehrávají na omezeném prostoru a s omezeným počtem postav. A tohle je přesně takový příběh. Pět postav, jedna benzinka uprostřed ničeho - a drama může začít! Některé zvraty jsem dokázal odhadnout, ale to mi nezabránilo v tom, abych si knihu maximálně neužil. Velmi doporučuju!

bookcase
17.09.2018 5 z 5

Uff, mrazilo mě. Děsivou atmosféru ještě umocňují kvanta padajícího sněhu. Paráda.

únosy dětí právníci thrillery pro ženy sněhová bouře

Taylor Adams
americká