Někdo mě vede za ruku

Někdo mě vede za ruku https://www.databazeknih.cz/img/books/75_/75325/bmid_nekdo-me-vede-za-ruku-jx4-75325.jpg 3 19 6

Příběh dvou bisexuálních kamarádek. První z nich je vyléčená narkomanka, jejíž duši odhaluje druhá z postav, klinická psycholožka po té, co dostává jako dárek její deník, který si psala, když byla závislá na heroinu. Sama však prochází vnitřním konfliktem, zda ukončit vztah se svým ženatým milencem a posléze i pochybností se svojí nevyjasněnou sexuální orientací. Je o démonu závislosti a složité cestě zpátky mezi zdravé lidi.Především však o tom, co nás nutí odrazit se od samého dna. Kniha vznikla na základě skutečného příběhu.... celý text

Han-nah
23.04.2024 4 z 5

Kniha napsaná dle skutečného příběhu, tady jsou to osudy dvou kamarádek.
Po této knize by měl sáhnout každý, který je se svým životem nespokojen, protože , jak se říká " Vždy může být ještě hůře".
Pro mě, milovnici citátů ještě něco navíc a to jsou "Motta" před každou kapitolou, vybrána tak, aby příběhu v kapitole dala ještě něco navíc.

milan.krimsky
10.01.2020 4 z 5

Dvě kamarádky, které se do sebe zamilují a následně si vyzkouší jedna z nich, jaké je to milovat se se ženou, autorka zde doplnila téma ohledně drog a drogově závislých

Blancheerka
07.03.2017 3 z 5

Dvě kamarádky, jedna psychložka, pracující v kanceláři se svým bývalým manželem a druhá vyléčená feťačka řeší svůj boj s milenci a abstinencí a do toho všeho ještě nevyřešenou lesbickou minulost. Škoda, že to nebylo delší, člověk se sotva seznámil s hrdinkama a už byl konec ...

luciefeix
29.12.2013

skutecny pribeh , dobre napsane

SaraSun
09.05.2013 2 z 5

Jako když s někým vedete rozhovor a nedostanete se dál než k počasí, protože vám protistrana nestačí.
Tak jsem se při čtení cítila.

Petruše90
13.02.2013 3 z 5

Kniha se dobře četla. Boje se svým vlastním já popsány snad do detailu, až mě to někdy zaráželo... Ale myslím si, že fajn kniha, tak trošku na oddech tomu, kdo si stěžuje na vlastní život a nemá proč :D :)