Ako som sa stala Milou

Ako som sa stala Milou https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/491672/bmid_ako-som-sa-stala-milou-waJ-491672.jpg 4 126 24

Někdo jako... / Mila série

Novinka od autorky romantickej série DIMILY, ktorej príbeh je zasadený do Los Angeles a Nashvillu počas dlhého a horúceho leta. Prvá časť neodolateľne návykovej a vzrušujúcej trilógie pretkanej láskou, priateľstvom, rodinnými konfliktmi a kopou romantiky. Život šestnásťročnej Mily sa zdá ako splnený sen. Meno slávneho otca ju dostane na každý večierok, kúpe sa v svetle reflektorov a bohatstve. No urobila chybu, ktorú jej médiá nevedia odpustiť. Aby si schladila hlavu, rodičia ju pošlú na druhý koniec krajiny za starým otcom. Perfektné riešenie, však? Mila si tým nie je taká istá. Desí ju, že nebude môcť stráviť prázdniny s kamošmi. A len chvíľu po prílete jej plány na pokojné leto skríži Blake. Ten totiž vie, aké je žiť pod drobnohľadom verejnosti – pozná to neustále napätie a drámu. Možno majú Mila a Blake spoločného oveľa viac ako hádky a nevraživosť na prvý pohľad. Oveľa viac než by si ktorýkoľvek z nich chcel priznať. Možno by sa tej narastajúcej náklonnosti a vzrušeniu Mila nemala vyhýbať.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

Becoming Mila , 2021

_Bára_
30.03.2022 4 z 5

Nemohu říct, že by mě to nebavilo. Spíš jsem byla lehce zklamaná, protože mi to připadá jako příběh Eden a Tylere z jiné galaxie. Nebylo to zas tak něco nového a originálního. Bylo zde spoustu podobností a začátek byl celkově hodně stejný. Kluk, co se ze začátku nechová hezky a holka, co jela někam, kde nechce být. Zápletka pro mě nebyla až tak Wow. Naopak mi ten konec přišel takový, unáhlený. Těším se na další díly, ale asi si to v budoucnosti nepřečtu tolikrát jako DIMILY.

evineckY
25.03.2022 4 z 5

3,5+ Je to příběh pro hodně mladé.
Mila má 16, je dcera herecké hvězdy a za trest ji odlifrují k dědovi.
Blake má 17 , je synem starostky a tak děti slavných rodičů - kteří mají dávné tajemství si padnou do oka :-)

Ralemo
23.03.2022 5 z 5

Hezky napsaný příběh se zajímavou zápletkou. Taková oddechovka, jsem zvědavá, jak bude série pokračovat.
Mila, která žije ve stínu otce a musí trpět jeho příkazy se konečně dostane do normálního světa a pozná se s Blakem, který přesně ví jak se cítí. Jejich přitažlivost je zajímavá, jiskří to mezi nimi. Každopádně jsem zvědavá jak se jejich vztah vyvine v dalším díle.

MarKy95
23.03.2022 3 z 5

Milé čtení na jeden večer, docela fajn oddechovka.