Wonder Man

Wonder Man https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/370595/bmid_wonder-man-0QV-370595.jpg 3 35 6

Simona Williamse, alias Wonder Mana, sžírá touha po pomstě. Je jedním z ikonických členů Avengers nejmocnějších hrdinur vůbec. My vám nyní představíme jeho debutový příběh. Dále komiks, kde spojí síly Wonder Man a Beast, aby vyrazili na oslnivou jízdu napříč marvelovskýclm vesmírem! Obsahuje: Přichází Wonder Man! Rodinná hádka V sevření stínu a bouře Soud Druhá šance Vzpomínky a noční můry Ono to žije!... celý text

dr.horrible
14.12.2023 3 z 5

Najprv som nerozumel tomu, prečo to tu má tak nízke hodnotenia. Starý Leeho komiks síce má klasické neduhy (neustále komentovanie vlastnej činnosti a vysvetlovanie), ale tá 70s troj-epizóda je fajn. Lenže potom prišli neskoršie časti a ja neviem, prečo sa práve ich rozhodli zaradiť, nakoľko boli úplne primitívne.

Luigi1
09.07.2023 2 z 5

Todle je podle mého názoru nejslabší komiks

wistar
21.01.2022 2 z 5

Tohle bylo slabý. První komiks je strašně ukecaný, hloupý a nelogický. I tak se, ale budete místy bavit a emoční zakončení celkem funguje. Další tři čísla Avengers mají fajn nápady, které ale nerozvedou kvůli otřesným dialogům. Graviton je až na schopnosti dost nezajímavý. Duo s beastem je taky slabé, kresba je ok, ale příběh je dosti pitomý a místy nudný. 4.5/10

Atlantis
07.07.2021 3 z 5

Nestává se často, aby mi retro část těchto komiksů sedla, ale tady to byl tak příjemný bizár, že jsem si čtení docela užil. Zato "moderní" záležitost byla otřesná. Neustálé a nekonečné odkazování na obskurní série, děj naprosto nesmyslný (Wonder Man narazí na hlavní záporačku náhodou na večírku, wtf?) a Beast je tady asi po trepanaci lebky. Jediná výhoda je, že jsem našel zase pár nových, pro mne neznámých, céčkových postav.
Celkově tedy tak půl na půl. 2,5*

Hwaelos
09.08.2018 2 z 5

Prostřední příběh s inscenovaným soudem, v němž je žalobcem Grim Reaper, je prima a upřesňuje některé komplikované události, které se pojí s originy Visiona a Wonder Mana. Oba zbývající kousky jsou spíš do počtu.

hroubek
15.02.2018 3 z 5

Wonder Man je typický komiks, který v této sérii vychází a nabízí nám seznámí s danou postavu. Komiks svůj účel splní, takže v tomhle problém není. Problém komiksu je pak ten, že nenabízí nic převratného a zapamatovatelného. Staré příběhy nejsou špatné a první setkání s Wonder Manem není vůbec zlé. To samé platí i o příběhu s Beastem, který se čte docela v pohodě, krom toho neustálého odkazování na stará a předešlá čísla. Jenže po dočtení jsem si uvědomil, že jsem si z komiksu nic neodnesl, a co je hlavní, vůbec mě to neláká nic dalšího s Wonder Manem číst. A to je prostě škoda. Wonder Man je prostě průměrný komiks v této sérii.

komiksy superhrdinové superschopnosti Marvel

Autoři knihy