Wonder Man

Simona Williamse, alias Wonder Mana, sžírá touha po pomstě. Je jedním z ikonických členů Avengers nejmocnějších hrdinur vůbec.
My vám nyní představíme jeho debutový příběh. Dále komiks, kde spojí síly Wonder Man a Beast, aby vyrazili na oslnivou jízdu napříč marvelovskýclm vesmírem!
Obsahuje:
Přichází Wonder Man
Rodinná hádka
Wonder Man a Beast

https://www.databazeknih.cz/images_books/37_/370595/wonder-man-0QV-370595.jpg 3.120

Nejmocnější hrdinové Marvelu (39.)

Literatura světová, Komiksy
ISBN:2321-639967

Kniha Wonder Man

Hwaelos
09.08.2018

Prostřední příběh s inscenovaným soudem, v němž je žalobcem Grim Reaper, je prima a upřesňuje některé komplikované události, které se pojí s originy Visiona a Wonder Mana. Oba zbývající kousky jsou spíš do počtu.

hroubek
15.02.2018

Wonder Man je typický komiks, který v této sérii vychází a nabízí nám seznámí s danou postavu. Komiks svůj účel splní, takže v tomhle problém není. Problém komiksu je pak ten, že nenabízí nic převratného a zapamatovatelného. Staré příběhy nejsou špatné a první setkání s Wonder Manem není vůbec zlé. To samé platí i o příběhu s Beastem, který se čte docela v pohodě, krom toho neustálého odkazování na stará a předešlá čísla. Jenže po dočtení jsem si uvědomil, že jsem si z komiksu nic neodnesl, a co je hlavní, vůbec mě to neláká nic dalšího s Wonder Manem číst. A to je prostě škoda. Wonder Man je prostě průměrný komiks v této sérii.

komiksy Marvel superhrdinové superschopnosti

Autoři knihy