Najhoršie deti na svete 3

Najhoršie deti na svete 3 https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/419705/bmid_najhorsie-deti-na-svete-3-xsu-419705.jpg 4 39 39

Pozor, pozor! Je tu nová zbierka príšerne vtipných historiek o tých absolútne najväčších beťároch na svete! Keď ste si po prvých dvoch dieloch NAJHORŠÍCH DETÍ NA SVETE mysleli, že vás už nič neprekvapí, najvtipnejší autor detských kníh na celom svete David Walliams prichádza s desiatimi novými odstrašujúcimi príkladmi ešte protivnejších, nadutejších, rozmaznanejších a papuľnatejších detí ako kedykoľvek predtým. Tak, priznajte sa, kto z vás má rovnako za ušami? Farebné ilustrácie v tejto poburujúcej knihe vám určite pomôžu ľahšie si týchto nespratníkov predstaviť.... celý text

Literatura světová Humor Pro děti a mládež
Vydáno: , Slovart (SK)

The World´s Worst Children 3 , 2018

dájavídek
09.11.2023 5 z 5

Moc pěkný třetí díl. Líbil se mi ještě více než předchozí dva díly.

šárofka
09.11.2023 4 z 5

Super kniha, akorát příběhy už mi nepřišly tak moc zajímavé jako v prvním díle.

Štěpinambura
12.06.2023 5 z 5

Už je do 12 hodin co jsem ji dočetla a pořád se směju!

GaleW
03.10.2022 4 z 5

Ze všech 3 dílů, které jsme postupně přečetli byl tenhle takový nejrozumnější, proto se mi asi i nejvíce líbil. Ale i tak doufám, že to bylo mé poslední setkání s nejhoršími dětmi na světě na hodně dlouhou dobu.

xmilek
25.04.2022 4 z 5

První setkání s tímto autorem, které nebylo vůbec špatné. Těžko uvěřitelné příběhy spratků, kteří jsou zde nazýváni dětmi. Ale jak už to v "pohádkách" bývá, tak každé zlo je nakonec po zásluze odměněno. Hodně se mi líbí práce s textem a jeho grafická úprava.

Karcoolka2210
10.12.2021 3 z 5

Už ich mám konečne za sebou všetky a ak by aj vyšli ďalšie, už ma nedonútia ani deti v škôlke, aby som ich čítala :D Tak ako v predošlých dvoch knihách, aj v tretej sa našlo pár lepšie spracovaných detí, ale cekový dojem z tejto série je dosť sklamanie. Je to v mnohých oblastiach príliš afektované a prehnané a jednoducho, konkrétne týmto 3 knihám o najhorších deťoch chýba srdce a nejaká hlbšia myšlienka a ponaučenie.

Lucek
11.10.2020 5 z 5

Na začátku mě rozsekal dopis prezidenta USA, a pak následovala supersmršť...
Walliams nezklamal!

PanTydlitát
02.05.2020 5 z 5

Pobavilo a stále baví. :)

Sobotikova
09.09.2019 4 z 5

Třetí díl o nejhorších dětech na světě, s kterými to ale vůbec nedopadne dobře. Nejvíce mne pobavil jedovatý Jošt a panovačná Patricie :)

svatas007
21.06.2019 5 z 5

Třetí díl velmi zábavné série o dětech, které všichni známe, ale nikdo s nimi nechce kamarádit. Tohoto autora si naše děti zamilovaly a český překlad je také skvělý - jen na něm stojí spousta hříček a líčení. Kniha má svá hluchá místa, ale na druhé straně zase místa, kde budete řvát smíchy. Autor je ve svém vyprávění velmi vynalézavý. Varování pro rodiče - pokud se u vás v rodině nemluví o krkání, prdění či snad zvracení, knihu rozodně dětem nekupujte. Kniha je psána s velkou nadsázkou a tak stojí za to s dětmi diskutovat o tom, co je a co není reálné. Já jsem ale byl velmi nadšen, protože ani tato kniha nevyčnívá z trendů a příbehů, které autor rád zpracovává. A ani není nutné číst předchozí díly knihy, nijak na sebe nenavazují a dají se číst v libovolném pořadí.