Nejbarevnější kuchařka

Nejbarevnější kuchařka https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/360799/bmid_nejbarevnejsi-kucharka-sAQ-360799.jpg 4 138 60

Je určena všem, kteří milují jídlo, život, cestování a hledání nových pestrých chutí a vůní. Všem, kteří rádi objevují barevné světové kultury skrze jídlo, baví je příběhy a nebojí se experimentovat. Je to knížka plná tradičních receptů, které jsem získala při svých cestách od kuchařek, kuchařů a hospodyněk z celého světa a které jsou upraveny tak, aby se daly uvařit v českých podmínkách a přitom neztratily na své chuti. Naopak. Všechna jídla hýří barvami, výraznými chutěmi a láskou. Konečně jsou ta nejoblíbenější jídla nejbarevnějších zemí světa pohromadě v jedné knize a vy je můžete doma bez sebemenšího strachu uvařit. Protože v jednoduchosti je síla a fantazii se meze nekladou. Objevte to nejlepší z vietnamské, čínské, korejské, japonské, peruánské či mexické kuchyně společně s mými vybranými autorskými recepty a nechte se inspirovat. Nejbarevnější kuchařka je jednoduše pro všechny, co mají rádi pestrost a barvy v srdci, životě i na talíři.... celý text

jituulka
27.12.2017 5 z 5

Úžasná kuchařka, na pohled, na prohlížení, čtení, vaření - všechno top... Koupila jsem asi 14 dní před Vánocemi jako dárek, a do svátků asi 20x tajně vytáhla a prohlížela. Jsem z ní nadšená jak já, tak přítel, který ji dostal, a už se těšíme, co z ní všechno vyzkoušíme. V naší dost velké sbírce bude určitě patřit k nejoblíbenějším, má neskutečně široký záběr všech možných oblastí, kterými se u vaření rádi inspirujeme a je skvělé, že se v ní dá najít všechno od popisu základních surovin, omáček atd. až po recepty na celá jídla. A ty fotky... Vážně se moc povedla, díky Kamu. :)

Kacabka
27.12.2017 5 z 5

Nadherna kucharka, s uzasnymi fotkami, skvele popsanymi a jednoduchymi recepty, ktera diky svym pribehum skvele poslouzi i jako cteni na dlouhe zimni vecery.

cgalery
26.12.2017 5 z 5

Toto je najlepsia kucharka, aku som kedy drzala v rukach. Bezne kucharky len prelistujem, v tejto lezim uz treti den... Nielenze skvele vyzera diky paradnym fotkam, ale obsahuje skutocne cenne informacie o nie tak beznych surovinach, bylinkach, ale aj postupoch a v neposlednej rade samozrejme obsahuje mnoho zaujimavych receptov + zaujimavosti zo zivota autorky. Jednoducho skvela kniha, ktoru by mal mat kazdy milovnik dobreho jedla :-)

lukas5966
26.12.2017 5 z 5

Nejlíp udělaná kuchařka že všech který mám! Originální super recepty napr. Líčka v kakau bo prostě lux...
Jen tak dál

Klein144
26.12.2017 5 z 5

Nejlepší kuchařská kniha co jsem kdy měla (a že jich mám hodně) . Baví mě na ní to, že se dozvím i informace o surovinach. A má opravdu kvalitní krásný obal i listy. Nikdy jsem nad kuchařkou neseděla takhle dlouho. No a takovéhle recepty taky jen tak v nějaké jiné kuchařce nenajdete.

Didakt
26.12.2017 5 z 5

Snad ta nejlepsi kucharka, kterou jsem uzasle listoval asi hodinu az do posledni stranky. Nadhera!!! :)

embil
26.12.2017 5 z 5

Necelý měsíc byla kniha pečlivě ukryta. Je to dárek pro milovníka asijské, orientální a exotické kuchyně. Nezklamala očekávání. Obdarovaný absolvoval všechny Vánoční návštěvy i s touto poměrně obsáhlou knihou. Autorce se podařil mistrovský kousek.
Některá jídla jsem měla možnost vyzkoušet z jejího facebookového profilu.

E.lisabeth
26.12.2017 5 z 5

Skoro mesic lezela v supliku zabalena pro Jeziska a ja se nemohla dockat az ji otevru. Hned vecer jsme ji s manzelem celou prolistovali a vybirali recepty, ktere on s Crohnovo chorobou, s privrenym okem, bude moct taky ochutnat. Brzy se na neco vrhnem.

Tejuho
26.12.2017 5 z 5

Kucharka predcila me ocekavani!Je uzasna,obsahuje spoustu informaci,krasnych fotek a receptu.Nelituju koupe.

MartinSt
26.12.2017 5 z 5

Tohle není jen kuchařka, to je umělecké dílo :) normálně mám kuchařku prolistovanou tak za hodinku ale tahle mě nepustila a od rána do večera jsem se kochal. Každá stránka je nádherný, barevný originál a je v tom vidět obrovitánská práce, kterou Kamu a její tým musela dát. Tahle kniha vám zpracováním a recepty probarví život :)

ukuzub

nejvíc nejlepší dárek.....absolutní senzace

Ver8nika
26.12.2017 5 z 5

Dlouho očekávaný vánoční dárek. Přála jsem si hlavně kvůli vietnamské a thajské kuchyni, na které si již nějaký čas ujíždím a i jsem i pár věcí z ní již začala vařit. Po prolistování vím, že nezůstanu pouze u těchto dvou kuchyní. Krásné recepty, plno vychytávek a informací. Je vidět, že kniha byla psána srdcem. Ač není nejlevnější, tak stojí za to si jí pořídit. Doporučuji všem, které baví vařit.

Ewuniaif
26.12.2017 5 z 5

Jsem nadšena. Kuchařka je skvělá a nemůžu si ji přestat prohlížet. Recepty vypadají perfektně a ilustrace jsou úžasné.

Mdobi
26.12.2017 5 z 5

Čekal jsem, že bude pěkná, ale že bude tak pěkná to jsem nečekal. Neskutečné množství receptů, ale hlavně vysvětlení jednotlivých ingrediencí. Opravdu skvělá.

zvirecimatkaT
26.12.2017

Nadělily jsme si ji s kamaradkou pod stromeček navzájem a opravdu jsem šťastná, je to nádherně udělaná a zpracovaná kuchařka, je jedinečná a už se těším až podle ní uvařím!!!

mpik
26.12.2017 5 z 5

Krásná kuchařka, nádherné fotky, skvělé recepty. Nutnost pro milovníky nejen asijské kuchyně!

kokona
26.12.2017 5 z 5

Sbiram kucharky z celeho sveta a hodne se soustredim na kvalitu a zpracovani techto knih. Nejbarevnejsi kucharka je jednoslovne bozi. Nasla jsem tam vsechny nejznamejsi svetove pokrmy, recepty a suroviny naprosto sedi, uvarena jidla chutnaji autenticky (mam dost nacestovano) a vsechny informace o ingrediencich a pridane pribehy a historky dodavaji teto obrovske knize korunu. Je barevna, obsahla a dava smysl. Moc dekuju autorce, za celou knihou je znat pile a hodne prace.

zooozka
25.12.2017 5 z 5

Najkrajsia kniha! Som z nej nadsena. Nieje to ziadna nudna obycajna kucharka. V dnesnej dobe si clovek najde na internete kadejake recepty ale v tejto knihe ich ma doslova vykreslene ako nejaky pribeh. Od zaciatku do konca. Obsah, grafika, fotky - super vkusne, dali si zalezat vsetci zucastneni. Celkovo je kniha velmi kvalitne spracovana, uz na tvrdosti obalu a kvalite stranok je vidiet, ze sa pocita s tym, ze bude ozaj pouzivana a nie len ako lapac prachu niekde na polici :)

Barbora359
23.12.2017 5 z 5

Nejbarevnejsi kucharka je skvela kniha jednak po obsahovej stranke, autorka okrem receptov vysvetluje aj povod exotických surovin a zaroven to doplňuje svojimi osobnymi zazitkami. Ohromil ma aj vizual knihy; super fotky a este lepsie graficke spracovanie. Je vidno ze si Kamu dala zalezat aby bol vysledok skutocne na úrovni.knihu doporucujem vsetkym ludom ktori maju radi jedlo,zivot a zaujimaju sa o exoticku kuchynu ktoru je mozne pripravit aj na Slovensku ci v Cechach. Pomer cena výkon je velmi dobrý:)

speldin
23.12.2017 5 z 5

Nejlepší kuchařka, jak Kamu, tak i knížka!!! Dříve jsem všude možně sháněl recepty po internetu, samozřejmě se tu bavíme o asijských, jihoamerických atd., prostě exotická jídla, která v naší kuchyni nejsou zcela běžná, ale teď už internet nepotřebuji, je tu vše :-D Byla to má první kuchařka, co jsem si kdy koupil a nelituji, fakt stojí za to a jsem z ní nadšený! Všude ji každému ukazuji, teď jsem ji i na autogramiádě přikupovával pro známého :-D Super!!!

kuchařky cestování Asie Jižní Amerika jihoamerická kuchyně asijská kuchyně

Kamu (p)