Nejbarevnější kuchařka

Nejbarevnější kuchařka https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/360799/bmid_nejbarevnejsi-kucharka-sAQ-360799.jpg 4 138 60

Je určena všem, kteří milují jídlo, život, cestování a hledání nových pestrých chutí a vůní. Všem, kteří rádi objevují barevné světové kultury skrze jídlo, baví je příběhy a nebojí se experimentovat. Je to knížka plná tradičních receptů, které jsem získala při svých cestách od kuchařek, kuchařů a hospodyněk z celého světa a které jsou upraveny tak, aby se daly uvařit v českých podmínkách a přitom neztratily na své chuti. Naopak. Všechna jídla hýří barvami, výraznými chutěmi a láskou. Konečně jsou ta nejoblíbenější jídla nejbarevnějších zemí světa pohromadě v jedné knize a vy je můžete doma bez sebemenšího strachu uvařit. Protože v jednoduchosti je síla a fantazii se meze nekladou. Objevte to nejlepší z vietnamské, čínské, korejské, japonské, peruánské či mexické kuchyně společně s mými vybranými autorskými recepty a nechte se inspirovat. Nejbarevnější kuchařka je jednoduše pro všechny, co mají rádi pestrost a barvy v srdci, životě i na talíři.... celý text

petuska1881
14.04.2018 5 z 5

Skvělá

bambula2658
23.03.2018

Čekala jsem, že to bude bomba, ale až taková??? Wau!!! Lidi nenechte se odratit vyšší cenou, neprohloupíte!!! Pro mě osobně je to nejlepší kuchařka v které jsem kdy listovala a ze které jsem vařila!!!

Magdalena_j
21.03.2018 4 z 5

Jedna z nejkrásněji zpracovaných kuchařek (možná i knih), kterou asi můžete v současnosti koupit. Cena je vyšší, ale dostanete za ní nádhernou knihu plnou nejen receptů, ale také příběhů a informací o všech použitých surovinách.

Kniha má plastický přebal, stránky jsou na pevném papíru a je skutečně plná barev - nejen fotek, ale také obrázků a kreseb.

Doporučuji samozřejmě také jako kuchařku. Hned na začátku knihy se dozvíte, kde lze použité suroviny pořídit, takže není takový problém uvařit jídla i v našem prostředí. =)

Rocco
03.03.2018 5 z 5

Krasne barevna a prehledna kniha plna receptu a krasnych fotografii. Velmi kvalitni a odvedena prace

lumir282
01.03.2018 odpad!

Předimenzovaná a drahá publikace, uvařit se dá doma tak 1/4? Spousta fotek nevzhledné autorky a jídel, ty vypadají rozhodně lépe.

Nelmal
23.02.2018 odpad!

Mám chuť si zde zavést 20 fake profilů a dát odpad, at se to vyrovná.
Jinak bych hodnotila průměrem, neni na běžné vaření.

radmilarotlova
25.01.2018 5 z 5

Nejšikovnější, nejpropracovanější a největší encyklopedie oblíbených světových jídel! Recepty fungujou na jedničku, jsou určeny na domácí vaření a dost dostupné. Ani bych nevěřila. Čekala jsem hodně, ale tohle je fakt bomba!!! Předčila mé očekávání o 200%

Alixon
19.01.2018 5 z 5

Nejlepší kuchařka asijských jídel. Autenticke chutě, napsané i náhrady některých ingrediencí, aby se dali sehnat i v ČR

fons
13.01.2018 5 z 5

I když jsem zastáncem severského minimalismu, kterým se ale v současnosti po estetické stránce bohužel vyznačují skoro všechny kuchařky na trhu, Kamu a její "Nejbarevnější kuchařka" je pro mně příjemným zjevením. Osobitá, kreativní a punková. Stejně jako autorka sama. Vřele doporučuju! Prakticky každý den si v ní byť jen pro radost listuju. Skvěle vysvětlené recepty, fotky všech barev a krásné životní příběhy. Nejlepší vánoční dárek!

jan.22
09.01.2018 5 z 5

Nejlepší česká kuchařka všech dob. Neskutečně osobitá, nápaditá a super barevná. No prostě dokonalost sama.

zizala3313
08.01.2018

K Vánocům nejlepší dárek. Miluju jidlo i cestování, jenže teď jsem pyšná mamina malé Elišky a musím chvilku počkat až poviroste, aby jsme mohly vyrazit všichni pospolu.Moc děkuji za tak úžasnou kuchařku Kamu. Byla jsem i trochu dojatá z těch fotek. Každopádně vám přeji ať jste stále tak nabitá energii.

Jířa82
02.01.2018

Knihu jsem dostal jak jinak k vánocům a se ženou jsme velcí hobíci do asijské kuchyně. Kamura je nejen skvělá kuchařka, ale její recepty fungují a nestojí moc peněz a úsilí. Recepty jsou tedy šité na domácí vaření a nepřekrývá je zbytečná ambice šéfkuchaře. XY receptů na rýži s masem 100 jinak nebo vietnamské polévky/nudle nemají konkurenci... Kniha není nejlevnější ale nejdřív se někde na kukandu přesvědčte, co všechno v ní je a jak je skvěle udělaná! Každému bude jasné, že kuchařka má mnohem větší rozsah než běžně dostupné knihy o vaření, byť kvalitní (Vaněk) a kolik si musela autorka přidělávat práce. Parametr cena/výkon zcela v pořádku, je tam vidět každá koruna. Pokud je toto první kniha Kamury, klobouček a máváme:)

robi4579
02.01.2018 5 z 5

Jedna z nejkrasnejsich kucharek, kterou jsem kdy drzel v ruce. Vse je prehledne a jasne. Jiz jsem uvaril nekolik receptu a vse nam moc chutnalo. Doporucuji vsem, kteri maji radi jidlo barevne!

daniel4535
02.01.2018 5 z 5

Překvapující nejúžasnější kuchařka, kterou jsem kdy viděl!

veronikahrančík
29.12.2017 5 z 5

Z této kuchařky jsem úplně odvařená...tolik barev a chutí v jednom :)... už se nemůžu dočkat až se pustím do vaření. Prozatím jsem jen udělala základ na zeleninový vývar :D...Každopádně to není prostě tuctová kuchařka s klasickými, nám čechům dobře známými, recepty, ale je to něco speciálního a hlavně je v tom cítit srdíčko!

6518
29.12.2017 5 z 5

Super zábavná a hodně obsáhlá bichle, která jen tak nepřestane bavit. Na každý stránce překvápko v podobě barevného receptu, příběhu a fotek z cest. Detailní vysvětlení surovin, kde je sehnat a jak uchovat. Prostě a jednoduše pecka v naší poličce s kuchařkama! Tahle kuchařka je fakt jiná.

Mona.C
28.12.2017 5 z 5

Na knihu od Kamu jsem se těšila od první chvíle,kdy se o ni zmínila. Tato slečna je pro mě opravdu inspirativní člověk,který toho na svůj věk už poměrně dost dokázal,moc ji fandím.Na knize oceňuji kvalitní provedení,pěkně popsané recepty doplněné krásnými fotkami,parádní ilustrace,návody na zpracování bylinek,domácí uzení a spousta přínosných informací co se týče zpracování potravin, doplněné příběhy z cest.Knihu jsem dostala od Ježíška a od té doby v ní každou volnou chvilku listuji.Ta kniha mě prostě baví stejně tak, jako jeji autorka.

Med528
28.12.2017 5 z 5

Krásná kuchařka. Dostala jsem ji od Ježíška a mám z ní velkou radost.Nádhera. Už se těším, až z ní něco uvařím.

alexa674
28.12.2017 5 z 5

Krásná kuchařka, předčila mé očekávání. Jen mě trochu mrzí, že zde nejsou uvedené názvy pokrmů, tak jak se vyslovují, přeci jenom, když už něco neznámého vařím pro své přátele, bylo by fajn umět pokrm také správně vyslovit. Kuchajda se krásně doplňuje s mými již koupenými (Pravá vietnamská kuchyně od Uyen Luu, Tak vaří vietnam od Phuong Lan Tranové a Nam Vu Hoaie, dobrého kari není nikdy dost od Jiřího Štifta) a myslím, že žádnou jinou nepotřebuji. Mile mě překvapil recept na Quay, trochu mě zamrzelo, že chybí recept na bagety k receptu báhn mi pa-té, ale to jsou maličkosti...:-) ať se daří!

klara1348
27.12.2017 5 z 5

Ryzí krása. Čtu ji jako beletrii, bilance druhý den po Štědrém dnu - uvařená dvě srílanská jídla a naložený vietnamský česnek. :)

kuchařky cestování Asie Jižní Amerika jihoamerická kuchyně asijská kuchyně

Kamu (p)