Nebezpečné vyhlídky

Nebezpečné vyhlídky https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/140508/mid_nebezpecne-vyhlidky-iaL-140508.jpg 4 171 37

Jenner a Sydney si užívají plavbu na luxusní lodi až do doby, než skupina násilníků unese Sydney a Jenner se jim musí podřídit, aby její přítelkyni neublížili. Neví, co se děje a kdo za činem stojí. Ironií osudu se její jedinou oporou stane Cael Traylor, muž, který ji drží jako rukojmí...

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Burn , 2009

Laf
04.12.2015 4 z 5

Poutavě napsané. Nechybí tomu humor, akce ani romantika. Ideální čtení.

evelýny
06.11.2015 2 z 5

Rozvláčně napsaný a tím pro mě nudný příběh, který neokořenilo ani milostné vzplanutí. Měla jsem dojem, že kniha je nekonečná. Stále jsem četla a četla.......a konec stále nikde.

cukrovka
15.10.2015 4 z 5

Příjemné čtení a vtipné dialogy mezi hlavními hrdiny.

georginaa
18.07.2015 3 z 5

Od Lindy Howard mám již plno knih, né všechny se povedou dle našich představ. Tuto knihu jsem dočetla a už jistě vím, že se k ní nevrátím, jako třeba k jiným, které jsem přečetla třeba třikrát. Příběh zvláštní, dlouho se táhl, než se přišlo k jádru věci a pak to mělo zas tak rychlý spád a konec jako kdyby děj přeskočil a byl o ničem. Nevím, tato kniha mě až tak neoslovila. Proto dávám 3 hvězdičky.

sabca
27.12.2014 4 z 5

kniha se mi moc líbila. Hlavně špičkování mezi Jeener a Caelem. Občas jsem se musela i zasmát. A že to nebylo úplně reálné, vždyť je to taková pohádka pro dospělé, která mně alespoň pobavila.

rreegg1
08.12.2014 3 z 5

pribeh dost nerealny ("americky"), ale kniha odpocinkova a ctiva. Bavila me (clovek se chce obcas zasnit:)

renefer
17.10.2014 2 z 5

Tahle autorka není jedna z mých oblíbených. Ze všech knih, které jsem od ní četla, se mi líbila snad jen jedna. Ovšem tohle byla katastrofa. Nejdřív jsem ji odložila po přečtení dvou listů, pak jsem se přemluvila, že ji dám šanci a vydržela do strany 100. A když jsem ji chtěla napsat hodnocení a viděla tolik kladných komentářů tak jsem zatnula zuby a dočetla ji do konce. Ale žádné překvapení se nekonalo. Příběh o tom, kterak chudá balička masa díky výhře v loterii ke štěstí přišla mne opravdu nezaujal...

Samira
29.04.2014 5 z 5

Howard umí snad jen dobré knížky, základ je podobný, ale čím mě vždy překvapí je, jak je každá knížka úplně z jiného prostředí a přitom jí to jde tak lehce. Tentokrát jsem byla nadšená ze všech postav, jak z hlavních, které byly podle mého gusta, tak ze spousty zajímavých vedlejších postav. Nenarušovaly hlavní děj naopak o obohacovaly, zaujal mě i padouch. Akční závěr z různých pohledů byl skvělým vyvrcholením a dodatek představoval vše, co od dobré knížky chci, nemusím tam mít žili šťastně až do smrti, ale alespoň něco z budoucího děje a tady se to povedlo nenásilnou a vtipnou formou, knížku vřele doporučuji!

vaili
21.03.2014 5 z 5

Tak takhle je vážně dobrá, protože jsem se i dost nasmála :)

princesse
20.02.2014 4 z 5

Čtivá kniha, opravdu dobře se čte. Příběh až tak moc super není, ale jako oddechovka na dovolenou se určitě dá. Rozhodně jsem četla hodnotnější díla.

Lemurka
18.02.2014 4 z 5

Dobře napsaná, místy jsem se i zasmála, zajímavá zápletka. Už jsem pak jen čekala, kdy mezi nima k konečně něčemu dojde ...

zoja
20.09.2013 5 z 5

Nejradši bych strhla 2 hvězdičky za chyby v překladu, ale za to bohužel autorka nemůže, tak dávám plný počet. Jako všechny knihy od Lindy, měla šťávu, napětí, sex a vtip. Ale ty překlepy, ty mě nesmírně iritovali!

lela25
05.06.2013 3 z 5

Ze začátku mě moc kniha nebavila,ale pak super!!

Evaevelína
28.04.2013 5 z 5

no konečně jsem se dočkala knihy co mě od začátku až do konce bavila.Kniha mě vtáhla do děje a začátek mi nepřipadal nudný,mě naopak zajímal život Jenner před zbohatnutím.Jinak kniha je pěkně rozvinutá a vtipná s detektivní a erotickou zápletkou.

sisulisa
23.03.2013 5 z 5

Veľmi zaujímavé, dobre sa to čítalo, pár strán to síce trvalo, ale dej ma potom rozhodne strhol. Bola som nadšená.

Juliette
04.02.2013 3 z 5

Hezké romantické drama. Dobře čtivé, ale ten začátek byl dosti nudný. Tak nějak jsem měla pocit, že autorka píše na počet stran. (Což asi bude pravda)

modranka
22.01.2013 3 z 5

príbeh z prostredia bezpečnostných agentúr. Poloha príbehu je niekde medzi lovestory a krimi. Bezpečnostná zápletka sa mi zdala trochu pritiahnutá za vlasy, ale celkový príbeh je dobrý, skvelo sa čítal.

Kniha Nebezpečné vyhlídky je v