Nebezpečná hra

Nebezpečná hra https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/336977/mid_nebezpecna-hra-W6g-336977.jpg 3 29 6

Minulost je něco, co nelze jen tak hodit za hlavu. Nelze se před ní schovat, nelze ji ignorovat. Lze před ní pouze utíkat, ale pravda je, že jednou nás stejně dohoní. Monika Hrubešová je mladá, krásná a velmi úspěšná spisovatelka detektivních příběhů. Má však jednu vadu, miluje nevhodné muže. A ani útěk na Tenerife jí nezajistí bezpečí. Místo aby zde našla útočiště a napsala další detektivní příběh, stane se sama aktérkou velmi nebezpečné hry. Smyčka se rychle utahuje a je na policii, aby zjistila, zda je Hrubešová vrah nebo oběť, dříve než se objeví další mrtvola.... celý text

Hasickat
18.07.2023 4 z 5

Vylozene spatne to neni. Nevadi mi ani tzv. prekombinovanost v americkem stylu. Mne akorat chybi zase nejake spoilery, nemam rada v hlave otazniky po docteni knihy: jak to dopadlo s hlavni hrdinkou? Jak se k cele situaci postavila manzelka obeti? Jak doslo k vrazde prvniho vraha druhym vrahem Atd.

LisaEla
17.12.2022 odpad!

Horší detektivku jsem už vážně dlouho nečetla. Je to slátanina o ničem.

1v8na
08.06.2020 3 z 5

Kniha je úzká, útlá a doplněna krásnými ilustracemi. Díky tomu se kniha rychle čte.
Oceňuji vykreslení postav a to, jak je v knize psáno o psaní knihy.
Na druhou stranu na to, že příběh psala česká spisovatelka, byl příběh na můj vkus moc překombinovaný a neuvěřitelný.
To z toho dělalo místy slátaniny všeho možného.

Allla9
24.02.2019 3 z 5

Když si vezmete za manžela muže, ze kterého se vyklube surovec a násilník, který se spojí se ženou toužící se pomstít, tak to se potom dějí věci.

Jamira
14.03.2018 odpad!

Hloupejsi detektivku jsem necetla. Kdybych si ji nevzala do cekarny k lekari, po par stranach bych ji odlozila (a vubec bych neudelala chybu), takhle jsem byla nucena ji docist. Koho nebude bavit zacatek, muze mi verit, ze zmena v prubehu knihy rozhodne nenastane!

knihovna44
25.10.2017 1 z 5

Detektivka plná překvapivých odhalení a nebezpečných her, jak je charakterizována na obalu, to teda není ani náhodou. Postavy jsou plytké, zápletka slabá a závěr lehce předvídatelný. Napojení na fiktivní vysoce postavené osoby české politické scény, tahající za nitky, to bohužel nevylepšilo, spíš naopak. Kniha je slabá, přečtení netrvá dlouho (za to hodnotím jednou hvězdičkou).

Jitka Ludvíková
česká, 1981