Nebe plné hvězd

Nebe plné hvězd https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/2052/bmid_nebe-plne-hvezd-MUN-2052.jpg 4 419 29

Sympatická maturantka Romana skládá svou první zkoušku z dospělosti a vše se zdá být v nejlepším pořádku. Doma všechno klape, kolem sebe má celou partu nejlepších kamarádů, ve škole super kolektiv a stále je bláznivě zamilovaná do svého kluka, se kterým chodí už rok, i když ten své neotřesitelné pozice zneužívá a občas trochu "zazlobí". Romana se však brzy přesvědčuje, že maturita je pouze jednou z mnoha zkoušek na cestě k dospělosti a že ty další, přestože se neznámkují, jsou neméně důležité - a neméně těžké. Stará přátelství i lásky prochází krizí, leccos je nutno přehodnotit. Navíc prázdniny teprve začínají a slibují spoustu nových možností, zážitků, přátel - i lásek, ať už při brigádě u čerpací stanice, anebo u babičky na Kozím hrádku. A co teprve, když se objeví parta zajímavých trampů, z nichž především ten jeden Romaně učaruje svým úsměvem... Může existovat přátelství mezi klukem a dívkou, aniž by v tom bylo něco víc?... celý text

1v8na
01.08.2014 3 z 5

Podle mého názoru Lenka Lanczové patří mezi spisovatele s velkým S. Všechny její knihy mají něco do sebe. Doporučuju si je přečíst.

herotabe53
29.06.2014 4 z 5

Malinko už mě ta Lanczová přestává bavit. Román sladký jako Coca-Cola.:( Jedna knih, které si člověk přečte, ale nadšený není.

Jajus
04.06.2014 4 z 5

Bavila jsem se u ní :)

Bet
08.11.2013 3 z 5

Je to pohodová knížka :)

Marčullkas
23.07.2013 3 z 5

Je pro mě těžké hodnotit zpětně knížky, které jsem před Xxx lety četla, ale na Lanczovou se nedá jen tak zapomenout. Provázela naši generaci:) Dnes bych sáhla po jiné literatuře.

pakoshka
22.05.2013 odpad!

Když tehdy spolužačka v maturitním ročníku řekla, že nejraději má Lenku Lanczovou, málem jsem si vyškubala všechny vlasy. Všechny knihy na jedno brdo, stále stejné situace, slovní obraty, nuda. Knihu (a pár dalších, abych si mohla udělat obrázek) jsem četla ve 14–15 letech. Myslím, že pro slečny existuje mnoho jiných, kvalitnějších a přesto zajímavých knížek.

Alexxandra
21.03.2013

Docela dobrý ele ne nejlepší

libikkk
31.08.2011 5 z 5

Moje první knížka od Lenky Lanczové:)

Romčuška
21.07.2011 5 z 5

a to sem si myslela že Romana je takové jmeno že se radši ani nikde nevyskytne ale vyskytlo :D:D sem teda zvědava jaka bude :)