Ne tak úplně soukromé e-maily Coco Pinchardové

Ne tak úplně soukromé e-maily Coco Pinchardové https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/473487/bmid_e-maily-coco-pinchardovej-A5B-473487.png 3 304 96

Coco Pinchardová série

Seznamte se s Coco Pinchardovou, představitelkou nové rom-com série od Roberta Bryndzy! Jaké to je, když po čtyřicítce začínáte úplně znovu? Je to sranda… Coco Pinchardová byla až do vánočních svátků šťastná manželka a matka (před chvílí) dospělého syna, která si splnila svůj největší sen – vyšla jí první kniha. U vánočního stromečku se měla sejít celá velká šťastná rodina a Coco se těšila, jaké skvělé věci jí další rok přinese. A pak to šlo všechno do háje. Namísto vysněného šperku dostala Coco od manžela iPhone a za pár dnů je právě telefon skoro to jediné, co jí ze starého života zbylo. Z něj teď píše svým přátelům e-maily o tom, co se všechno v jejím „novém“ životě děje. A o tom, jaké to je, když si musíte život poskládat úplně jinak. Ještě že zbyl Coco nadhled a smysl pro humor...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Cosmopolis

The Not So Secret Emails of Coco Pinchard , 2012

Kizuizi
18.06.2021 4 z 5

Oddechový a úsměvný příběh ze života, střelená hrdinka se kterou se můžeme ztotožnit, zcela normální starosti a eskapády, které mohou potkat kohokoli z nás.
Ne tak úplně soukromé e-maily Coco Pinchardové tak mohu doporučit jako příjemné letní čtení.

Ronnie Sparks
13.06.2021 4 z 5

Román je psaný formou e-mailů. E-maily jsou psané od Coco, proto jsou v nich i rozhovory. Je to zajímavé zpestření románu. Čekala jsem, že se budu u knihy více smát. Nesmála jsem se skoro vůbec, ale příběh se mi i tak líbil. Brala jsem to jako oddechový román, který mě nakopne na těžší čtení. Více si můžete přečíst v mé recenzi.

Aligator805
10.06.2021 2 z 5

Nenáročné čtení, které místy pobaví. Letní oddechové čtení

Michelinecka84
08.06.2021 3 z 5

Čekala jsem víc. Přepisy emailů, moc dat a působí to, že pisatelka píše sama sobě. Rychle přečteno ale od Roberta Bryndzy mám raději detektivky :)

RoseDadas
07.06.2021 3 z 5

Příběh na mě působil místy až moc překombinovaně, byla patrná snaha pobavit za každou cenu, i když to bude skřípat. Humorných scén je v knize hromada, některé pobavily více, jiné méně, některé však působily vyloženě trapně. Zde platí zlaté pravidlo, že méně je někdy více.

SmilFlaška
07.06.2021 5 z 5

Přiznám se, že to byla moje první romantická komedie. A také jen kvůli tomu, že to je Bryndza.

Ale stálo to za to. Zasmál jsem se. Několikrát. Nejskvělejší jsou Rosencratz a Chris. Doporučuju :).

Jednoznačně.

BookloverKlara
07.06.2021 5 z 5

Jsem velmi pozitivně překvapená, není to žádná přeslazená romantika, s Coco je zábava. Super oddychovka plná zábavných momentů. Moc jsem si Coco užila!

terryaknihy
04.06.2021 4 z 5

Od autora jsem tuto knihu četla jako prvotinu a musím říct, že to byl takový průměr. Bylo to vtipné, což je plus. Bylo to psané formou emailů, to je taky plus. Co mě ale mrzelo bylo, že vlastně nebyly odpovědi na ty emaily. Četli jsme jen to, co psala Coco ostatním. Sama Coco byla hodně naivní postava, ale měla teda smůlu chudák :D. Jako, nacpat do takového příběhu Kate Moss a Michaela Jacksona… Klobouk dolů :D Asi se ale pustím spíše do jeho detektivek, ve kterých je pověstný :)

petunkav
04.06.2021 4 z 5

Vtipné, příjemné, nenáročné čtení.
Místy jsem se vážně nasmála.
Ke konci trošku ubylo vtipů, proto "jen ty čtyři hvězdy".
Ale celkově dobré.......

Pípasek
03.06.2021 5 z 5

Máme rádi knihy tohoto autora, do teď detektivky. Ale ani touto knihou nezklamal. Naopak . Velmi příjemná oddechovka, plná humorných i vážnějších situací, které musí hlavní hrdinka řešit. Samozřejmě nechybí ani romantika.

mikika
01.06.2021 3 z 5

Kdo má rád humor ve stylu Bridget Jones, ten si asi přijde na své. Je tu ne tak nenápadná reklama na úžasné Slovensko a na toleranci - skoro všichni kolem Coco jsou gayové (nebo naprostí tupci, co nemají smysl pro humor, a tak považují hrdinku za psychopata a volají na ni policii.) Míra trapasů neúnosná, rodina na zastřelení, vrátím se zpátky k Sophii Kinselle.

bigben
07.03.2021 4 z 5

Bridget Jones v mailech, jen je vdaná a se synem...úplně jiný styl než jsem od tohoto autora zvyklá, ale povedlo se..vřele doporučuji takové lehké, ženské čtení při odpočinku se sklenkou vína:-)

Tweety0207
04.03.2021 5 z 5

Bola to prvá kniha od tohto autora. Veľmi sa mi páčila. Bolo to vtipné. Dosť som sa aj nasmiala. Úplná oddychovka.

michimuller
24.02.2021 4 z 5

Mám ráda brynzu, nejraději s haluškami, ale Robert je už dlouho mým oblíbencem, takže Bryndzu kdykoliv i bez halušek. S jeho skvělými detektivními příběhy se tohle dílko srovnávat nedá a jen blázen by to zkoušel, prostě tohle je naprosto jiný šuplík. Vybrala jsem si Coco do čtenářské výzvy 2021 a bylo to trhlé, praštěné a bláznivé... člověk se musel smát, i když byla zoufalka Coco spíš k pláči, musel jí člověk držet palce.
"Jsi tajný agent? Co jak je doopravdy tajný agent? Vím, že mi nemůže říct, ani kdyby byl, ale mohl by mi aspoň říct, že mi nemůže říct. No, ale když nemůže ani říct, že mi nemůže říct, že není tajný agent, může alespoň potvrdit rande. Ne?"
Brutální a ještě čtené ve slovenštině. Pravá výzva! Ale dost bolo Coco, do pokračování už nejdu.

Szigeti
13.10.2019 4 z 5

Zvláštna kniha, ale dávno som sa toľko nenasmial.

josefina_silena
18.04.2019 2 z 5

Kniha se četla velmi snadno. Příběh byl tak trochu přeplácaný, ale na druhou stranu se tam objevily momenty, při kterých jsem se zasmála. Dávám dvě hvězdy ve svém žánru, tedy v románech pro ženy. Neurazí ani nenadchne, ale na dlouhou cestu vlakem se hodí. Čteno v angličtině, takže jsem z toho měla alespoň dobrý pocit.