Miluju tě. Já vím

Nejtěžší cosplay? Být sama sebou na střední! Volné pokračování bestselleru Navždycky. Avy si skoro nikdo nevšímá. Sice jí tak projde kdeco, ale jinak jí to pěkně štve. Na Instagramu je však populární skoro jako Baby Yoda a její cosplaye mají tisíce lajků. To hezouna Chrise Cartera žere celá škola nonstop – včetně Avy. Jenže co z toho, když s ním nedokáže ani mluvit? S tajemným klukem, co jí začne psát, tenhle problém nemá. Z rande naslepo se ale většinou vyklube průšvih, takže mise zní jasně: odhalit jeho identitu, než Avu najde sám....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/465744/big_miluju-te-ja-vim-M0Z-465744.jpeg 3.5391

Kniha Miluju tě. Já vím

SněžnáSova

Zbožňuju to!!! Autorka umí psát. Moc mi tyhle knihy sedí, užívám si každou stránku ,culím se ,směju se a hltám plnými doušky. Hrdinka má podobné myšlení jako já ,jinak zbožňuju vizuál knihy (ty obrázečky ,QR kódy a fotečky). Jednoduše já říkám: ,,Miluje tě" ,knížka odpovídá: ,,Já vím".

cibulka 8

Vtipné, dobře se čte. Knížka je vypiplaná se všemi fotkami, QR kódy a písničkami. Nejsem cílovka, ale fakt jsem se bavila. A to jsem se občas musela ptát dcery, abych věděla o co jde. Ale jsem za to ráda. Alespoň teď o trochu víc rozumím jejímu teen světu

Elulilinka1
30.12.2022

Pro ty, kteří od knihy nečekají víc, než krásné odpočinkové čtení s roztomilými slovními obraty a chaty - běžte do toho! Pokud si s takovým pocitem "Miluju tě. Já vím" berete do ruky, tak podle mě neděláte chybu. ;D

padajicidvere
03.12.2022

(+ SPOILER) Oddechovka, která mě od začátku začala bavit. Bohužel po půlce už mi tak sympatická nebyla, kvůli zdlouhavému monologu protagonistky. Více dialogu by nebylo na škodu.

Co se týče absurdní povahy Avy, byla mi sympatická. Je to koření, které není úplně běžné.

Zvláštní mi přišel Avin vztah s rodiči. Čekala jsem, že dojde k nějakému vývoji..nebo že jim alespoň vysvětlí, jak vnímá jejich chováni.

No a ten její Chris. Já vám nevím, ale k někomu takovému bych se vracet nechtěla. Vlastně jí dal najevo, že se jí před ostatními nezastal, že se vedle ní někdy cítí trapně, až se za ni stydí. A to jejich první rande..to jako vážně mu to prošlo? Takže proč ji měl rád, když pro něj byla "moc"?

Kate3003
24.11.2022

Kniha byla opět čtivá, velmi se mi líbilo grafické zpracování a proložení textu chaty. Dokonce i přiložené odkazy na playlisty byli fajn. Bohužel s obsahem už jsem trošku bojovala. Mám ráda popkulturní narážky, ale přišlo mi, že jich je v knize použito už trochu moc. Asi jsem nenašla stránku kde by nebyla minimálně jedna. Hlavní hrdinka Ava se mi v Navždycky celkem zamlouvala, ale během čtení tohoto dílu jsem na ní naprosto změnila názor. Celkově mi asi žádná z postav nebyla úplně sympatická. Jakože vím, že nejsem tak úplně cílovka, ale po tom jak vystupovala Ava v prvním díle jsem čekala víc.

Aveli
25.10.2022

Skvělá oddechovka na prázdniny nebo když chcete něco klidného s pozitivním koncem. Hlavní hrdinové se mi líbili a jejich psaní po zprávách, aniž by tušili, kdo je ten druhý, bylo zábavné. Hlášky vtipné. A moc se mi líbilo doplnění o playlisty s hudbou.

Kaila146
21.09.2022

Nejlepší díl, mám všechny postavy hned radši, obzvlášť Travise

Akléda_
09.08.2022

Předchozí knížku od autorky, Navždycky jsem četla a byla jsem dost spokojená. Vzhledem ke špatným ohlasům na tuhle knížku jsem ale tušila, že to moc fajn nebude. A měla jsem pravdu. Čekala jsem to možná ještě o malinko horší, ale stejně to bylo nic moc. Nechápu jak se stalo že v Navždycky byla Ava nejvíc nejlepší a tady se chová... No tak jak se chová. Navíc vím že autorka psala knížky hned po sobě, tak jak se tohle stalo? Nevadilo by mi, kdyby se Ava chovala zle a někdo by jí to vytkl, ale to se nestalo. Navíc vše omlouvá tím, že jí to našeptává démon, který jí sedí na rameni. To mi taky nepřijde úplně ok. Bylo dost chvílí kdy jsem si říkala, ježiš to je cringe proč se takhle chová? A to fakt příjemné nebylo. Romantika byla ujdoucí ve chvíli kdy zrovna byli spolu, ale opět nedávalo smysl jejich rozcházení a o dvě stránky později popírání předchozích argumentů. Líbila se mi ale Charlee, zapojení cosplay, narážky na filmy, názvy kapitol, fajn se to četlo a ta grafika je na jedničku. Ale příběh pokulhává, no. Myslím si, že když knížku vynecháte, o moc nepřijdete. Ale odpočinula jsem si, to zase ne že ne. Jen by to bylo příjemnější bez chvílí, kdy jsem si chtěla utrhnout hlavu.