Nataša Gollová 2 (limitovaná edice)

Jubilejní limitované vydání u příležitosti 100. výročí narození.
Knížka mapuje celý život velké hvězdy českého filmu, přináší svědectví o vzestupu i pádu velkého idolu. V tomto druhém svazku najdeme mnoho vzácných obrazových i textových zajímavostí, ale objevíme také vřelý cit, soucit a lásku.

https://www.databazeknih.cz/img/books/89_/89346/natasa-gollova-2-jubilejni-limitovane-vydani-u-prilezitosti-100-vyroceni-narozeni-89346.jpg 4.671

Kniha Nataša Gollová 2 (limitovaná edice)

tichoslapek_
29.04.2020

Nataša Gollová je pro mě herečkou s překrásným dívčím úsměvem a očima, které postupně s časem zesmutněly . Patří mezi mé nejoblíbenější herečky, a v mém srdci navždy zůstává tou rozpustilou, ztřeštěnou dívčinou.

gabrimi
23.06.2018

Skvělé pokračování prvního dílu.

03.11.2017

Velmi poutavé čtení o této talentované herečce. Kniha je doplněna nádhernými fotografiemi. Oba díly naprosto perfektní. Líbilo se mi to moc a ráda se k těmto knížkám někdy vrátím. Vřele doporučuji!!

amenufus
09.06.2017

První knížku jsem zatím nečetla, ale po přečtení téhle jí musím urychleně mít :) Psané opravdu s citem, přečetla jsem jí jedním dechem.

topipig
20.03.2017

Druhé pokračování o magické herečce Nataše Gollové už jen spíše mapuje její filmovou kariéru, doplněnou spoustou raritních fotografií a vzpomínek od lidí, kteří Cibulkovi na základě prvního dílu poslali svoje fotografie a zážitky, které měli s Natašou. Pěkné, i když většinou smutné vzpomínání mě rušily občasné opakované věty z první části.

Chaninka
14.12.2015

Víc se mi líbil první díl, ale tato knížká také není špatná - je to zase z jiného pohledu :)

Jarka59
25.04.2015

Tuto knihu doporučuji,je dobře napsaná dobře se čte

Kubíííína
31.08.2014

Opět musím říct, že se mi kniha skvěle četla, paní Gollová byla výjimečná herečka a stejně jako u prvního dílu musím tuto knihu doporučit všem, kteří se chtějí o této herečce dozvědět co nejvíc, jelikož tam najdete všechno.