Náš manžel

Náš manžel https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397695/bmid_nas-manzel-BI7-397695.jpg 3 544 544

Tři různé ženy spojuje jediné: stejný muž. Imogen opustil Phillip kvůli mladší a hezčí ženě. Během nepříjemného rozvodového řízení se u ní najednou objeví a vyhrožuje, že ji připraví o syna, jestli do konce měsíce nezmizí z jejich domu. Vyděšená Imogen provede něco šíleného. A pak jí nezbývá než bojovat o život. Nečekané spojence najde v bývalé a budoucí ženě svého manžela. Všechny se chtějí pomstít…... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Motto

The Exes' Revenge , 2018

alnahu
08.04.2019 3 z 5

Tři ženy a jeden manžel-velmi zvláštní příběh, který začíná pohřbem-muže ,který prošel životem těchto žen. Všechny tři po jeho boku trpěli a proto se mu touží pomstít.Psycho-thriller, který se četl docela dobře.

Samsullka
05.04.2019 2 z 5

Kdybych si nepřečetla Za zavřenými dveřmi, Poslední paní Parrissová nebo Manželka mezi námi a pod. na toto téma, tak bych si myslela, že Náš manžel byla celkem pěkná. Ale bohužel byla zatím nejslabší z nich. Ale dala se dočíst.

Verisvlckova
01.04.2019 5 z 5

Tři odlišné ženy, které spojuje pouze jedno - jejich manžel. Hlavní hrdinku Imogen opustil Phillip kvůli mladší a krásnější ženě. Během rozvodu ji jednou zcela nečekaně navštíví v jejich domě a požaduje po ní, aby se do konce měsíce i s jejich synem vystěhovala. Vyhrožuje jí, že ji vezme syna a jako správnému manipulátorovi a tyranovi mu to vy vychází. Imogen dostane strach a taky toho má už za celé ty roky dost. Udělá něco šíleného a začíná boj o život. Své spojence překvapivě najde v jeho bývalé a budoucí ženě, které touží po jediném - po pomstě..

Kniha se četla skvěle. Plno překvapivých momentů, napětí. Výborná hlavní hrdinka, která si vás hned získá. Sympatická je především proto, že se chová tak, jak by se chovala většina z nás. Výborný thriller, zajímavý námět, nádherná obálka, a také se mi velmi líbil černý humor, prostě skvělé počteníčko. Doporučuji :)

PaniJani
30.03.2019 2 z 5

S těmito typy thrillerů se snad roztrhl pytel. Od knihy jsem nečekala nic velkého a to se taky potvrdilo. Chvílemi jsem nevěděla zda stále čtu thriller, nebo špatně napsanou černou komedii. Ale dočetla jsem. Ať mě to místy přišlo přitažené za vlasy, tak se to četlo hezky.

L.Helena
28.03.2019 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Velice dobře se četla, od samého začátku až do konce. Líbilo se mi i to, že se v první řadě jedná o napínavý thriller, některé scény jsou doslova "na nervy", na druhou stranu je to místy až na hranici absurdnosti, takže je na čtenáři, zda tomu bude věřit, či to bude pokládat za scény s nádechem černého humoru.

Kristynaond
23.03.2019 5 z 5

I když tady nevidím komentáře s nejvyšším hodnocením, tak já musím říct, že mně se kniha opravdu moc líbila. Originální námět a ten děj? Pod pojmem “hltat” knihu si představuji právě tohle. Ani nevím jak jsem se ze strany 50 dostala na stranu 200 tak rychle. Nebyla chvilka, kdy bych se u knihy nudila. Za mě knihu rozhodně doporučuju!

Mišule_11
22.03.2019 3 z 5

Zajímavý nápad na příběh, který ale nebyl už tolik propracovaný, jak se zpočátku zdálo a něco mi tam přece jen chybělo. Vztah tří rozdílných žen, které spojuje jeden nesnesitelný a protivný muž, jehož chování jsem nejen nechápala, ale ani se mi trochu nelíbilo! Nejen vydírání nějak nepřipouštím! Alespoň s tímto žánrem mám po přečtení další zkušenosti! :)

Jana8774
19.03.2019 3 z 5

Nádherná obálka, krásná upoutávka mě donutila si knihu koupit a přečíst za jednu jízdu vlakem Zlín Praha. Nápad scénáře výborný, jen se mi kniha nezdála tak super co jsem od ní očekávala. V knihovničce si ji nenechám a posunu ji dál.

Daenerys
18.03.2019 3 z 5

Nutno tomu přiznat čtivost. Ale jinak celkem divné, či jak to říct... Celkově těžko uvěřitelné, chování jednotlivých postav taktéž, navíc naivita hlavní hrdinky... Možná jsem při čtení anotace byla nepozorná, ale čekala jsem vlastně něco úplně jiného, celkem nevinný příběh o tom, jak se ženské spojí a natřou to záletnému manželovi... A ono to bylo celkem brutální a sálalo z toho šílenství!

blonďatá.luc
18.03.2019 3 z 5

Tak z této knihy jsem zklamaná, čekala jsem skvost a dostala jsem průměr. Hlavní hrdinka si nezískala mé sympatie, bohužel ani ostatní postavy. Celý ten "souboj" mezi nimi mi přišel přitažený za vlasy, nejvíc mi ovšem vadil styl psaní - ten mi z nějakých záhadných důvodů vůbec nesedl. Na druhou stranu některé pasáže se mi moc líbily a byť konec nebyl nic moc, považuji knihu za takový průměr - pokud ale nečtete psychologické thrillery pravidelně, doporučila bych vám sáhnout spíše po jiném titulu.

Denisa232623
17.03.2019 3 z 5

Knihu jsem četla jako oddechovku mezi těmi všemi detektivkami. A musím říct že svůj účel splnila.
Jsou pasáže které jsou přitažené za vlasy, ale to k tomu asi patří, ve které knize to dnes není?
Za mě je to docela dobré čtení a zase jiný žánr než na který jsem zvyklá z detektivek.
Určitě to nepovažuji za odpad jako někteří. Na to mám jiné favority..

tannasja
14.03.2019 3 z 5

Kniha ani nenadchla, ani vysloveně nezklamala. Rozuzlení mi přišlo poněkud ulítlé. Ale jako oddechovka do dopravních prostředků je to celkem použitelný kus čtiva.

MíšaS.
12.03.2019 1 z 5

Dávám jednu hvězdu za nápad, který bohužel vyšuměl do ztracena.
Kdybych řekla, že to bylo přitažené za vlasy, tak by to nevystihlo tu absurditu, do které příběh sklouzl.
Podle anotace to vypadalo zajímavě, ale skutek utek.

Beruska18
11.03.2019 3 z 5

Kniha není špatně napsaná, dobře se četla, ale chybělo mi více napětí, chyběla tomu "šťáva". Ale jako oddychovka dobrý.

CleoXandra
09.03.2019 3 z 5

Z knihy jsem měla poněkud rozporuplné pocity, byť jí určitě nemohu upřít jisté významné kvality. Více v mé recenzi ...

RADOST
08.03.2019 2 z 5

Během první třetiny jsem chtěla knihu odložit - vykreslování domácího psychického i fyzického násilí na mě působilo jako sbírka toho, co jsem četla již v jiných knihách s touto tématikou. Ve druhé třetině se děj rozjel, bylo to čtivé i napínavé. Ve třetí třetině se už jen dále kupily absurdity a naivita tří hlavních hrdinek, naprosto neuvěřitelné a hloupé. Konec předvídatelný, v podstatě se vše vyřešilo samo. A šťastně, Jak z červené knihovny. Co to přineslo čtenáři? Někomu zábavu, někomu znechucení, většině NIC, jen ztrátu času.

Martinka99
07.03.2019 5 z 5

Tři ženy spojuje jediný muž (praví anotace), co se stane, když se tři ženy spojí proti tomuto muži ? Přečtěte si, super knížka ;).

Heli20
07.03.2019 5 z 5

Za mne super knížka,mám ráda tenhle styl.

Betyyna
06.03.2019

Velké zklamání, vcelku o ničem, přehnané ad absurdum.

whiolet
06.03.2019 4 z 5

Trochu trvalo než se kniha rozjela a já se do ní začetla,ale pak mi chvilkami dělalo naopak problém odtrhnout od ní oči.
Máme tady tři bývalé ženy, jednoho psychopata,pár pohřbených tajemství, a to je prosím fakt nebezpečná situace.
Četlo se to skoro samo, takže já knihu určitě doporučuji