Náš manžel

Náš manžel https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397695/bmid_nas-manzel-BI7-397695.jpg 3 542 184

Tři různé ženy spojuje jediné: stejný muž. Imogen opustil Phillip kvůli mladší a hezčí ženě. Během nepříjemného rozvodového řízení se u ní najednou objeví a vyhrožuje, že ji připraví o syna, jestli do konce měsíce nezmizí z jejich domu. Vyděšená Imogen provede něco šíleného. A pak jí nezbývá než bojovat o život. Nečekané spojence najde v bývalé a budoucí ženě svého manžela. Všechny se chtějí pomstít…... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Motto

The Exes' Revenge , 2018

DominaCZ
18.07.2019 5 z 5

Imo se diví, že
SPOILER:
má manžel milenku a chce ji vylifrovat i s klukem z domu - proč to ?! (no proč asi chce rozvádějící se chlap vyhnat ex-manželku, když hodlá žít s milenkou žejo...)

Str. 171: jsou po tom jistém ataku, Imo má zlomený nos, logicky jím necítí, ale o pár stran dále zde kluka přitiskne a "nasávala jeho vůni plnými doušky."
(to jako jak ?? vůbec je to plné hrdinek - jsou poněkud zmlácené jak sviňa, ale zvládají se bít jak lvi a ještě zlité od krve chodí po venku ...panejo.)
KONEC.

No, od první chvíle mě ale zaujala. Krapet naivní, trochu přehnané, jinak ale uvěřitelný a reálný. Debilů tohoto typu je všude dost.
Konec nebyl sentimentální a dopadl dobře, i když jistá věc byla vyhozena do koše. (to, že to udělala, mě pobavilo) :)

JessieEx
17.07.2019 4 z 5

Příběh, který hlavní zápletkou trošku připomíná Sedmilhářky - je tu domácí násilí, parta "kamarádek", které něco spojuje a taky smrt manžela, o které víme už od začátku. Postupně se však dozvídáme proč a za jakých okolností k té smrti došlo. Spolu s hlavní hrdinkou odhalujeme všechny ty tajnosti a lži, které na ni její teď už skoro bývalý manžel, uvalil.
I když to tak asi nezní, příběh byl celkem originální, čtivý, zajímavý. Dobře propracovaný psychologický román s prvky thrilleru. Ač nemám konkrétní výtku, mám pocit že tomu něco chybělo - šťáva, prostě jakýsi drajv. Fanynkám psychologických "thrillerů" doporučuji ;)

veruptackova
14.07.2019 3 z 5

Měla jsem velký problém do knihy se začíst. Při čtení jsem se nemohla zbavit dojmu, že jsem podobný příběh už četla. Závěr celkový dojem z knihy vylepšil, ale prvních 130 stran jsem vážně uvažovala, že knihu odložím.

Mojepočteníčko
06.07.2019 2 z 5

Knížka je autorčiným debutem, k čemuž se samozřejmě snažím přihlížet. I tak mi ale dala poměrně dost zabrat. Kupodivu se mi líbila spíše první část knihy, protože mě zaujalo, jakým způsobem nám hlavní hrdinka vypráví o všem, co se doposud v jejím životě přihodilo. Navíc její vyprávění působí velmi realisticky. Od poloviny knihy už jsem se ale do čtení musela nutit. V textu bylo navíc spoustu nahodilostí, nesrovnalostí a okamžiků, kdy jsem si říkala - je tahle situace fakt reálná? A jak se jí tohle podařilo? Kdy si to sundala, aby....? Škoda, nicméně autorka určitě potenciál má a jsem zvědavá, o čem budou její další knihy.

Danago
05.07.2019 3 z 5

Imogen, Naomi i Ruby jsou úplně odlišné , ale ocitnou se v situaci, kdy je nutné se spojit.
Příběh o tyranovi a domácím násilí, ale tentokrát pojat trochu jinak.
Knížka se čte dobře , i když je dost předvídatelná. Opravdu škoda, že pointa je vyzrazena hned na začátku, takže vlastně víme jak to celé dopadne.

monci6485
04.07.2019 3 z 5

Od začátku víte, kdo umře, kdo přežije. Vše se tak nějak vyřeší samo. Prostě nic překvapivé..

ctenarkaEva
03.07.2019

Ani já jsem se do této knihy nedokázala začíst. Uvidíme, třeba jí dám ještě někdy v budoucnu šanci, ale tentokrát to nějak nebyl můj šálek čaje

Verpax
27.06.2019 1 z 5

Kniha mě vubec nezaujala a po 1/3 jsem ji odložila a nedocetla. Hlavní postava Imogen mně byla dost protivná a celkově mně těch 30% přišlo pritazenych za vlasy. Jediné, co věřím, je to, jak otresny může být život se zlym clovekem, jakym byla hlavní muzska postava.

dencazrnu
19.06.2019 5 z 5

Já jsem naprosto unešená. Kniha se mi strašně dobře četla, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Trošku jsem se bála, že mě vyhodí z práce, jelikož jsem jí musela nutně dočíst :D Každopádně opravdu povedená kniha, co má spád a děj rychle ubíhal. Během dvou dní bylo po knize - teď už jen doufám, že autorka se pustí i do dalších knih :)

Gabux
16.06.2019 3 z 5

Kniha začíná pohřbem. Právě tato scéna mě donutila se do knihy vrhnout po hlavě. Příběh se totiž psán svěžím stylem a je postaven poměrně rozumně. Je fakt, že spousta věcí mi přišla přitažená za vlasy, ale většina věcí dává svým způsobem smysl. Většina příběhu je odvyprávěna Imogen, ale dočkáme se i pár vstupů Naomi i Ruby. Příběh tedy vypráví o třech ženách, které jsou velmi odlišné. Nejsou si blízké a mnohem radši se sobě vyhnou, než aby se potkávaly. Přesto je jedna šílená událost svede dohromady a spojí je velmi silným poutem. Z naprostých cizinek se stávají spojenci. Nejen Imogen totiž tají, kolik bolesti a utrpení ji stál život s Phillipem.

misa7369
11.06.2019 3 z 5

Dneska dočteno - hodně odpočinkové čtení

Nickyheat
08.06.2019 5 z 5

Tento žánr úplně nečtu, ale upoutávka na knihu byla tak skvělá,že jsem si ji musela koupit. A nezklamala, kniha s kriminální zápletkou, prokládaná humorem a skvěle napsaná

ilčidlo
30.05.2019 4 z 5

Pro mně napínavý a čtivý příběh. I takový manželé se občas vyskytují a to je peklo s nimi žít a pak se od nich ve zdraví dostat.

pivatko
29.05.2019 5 z 5

občas jsem nedýchala, napínavý a lehko uvěřitelný příběh

ladyajva
28.05.2019 3 z 5

Začátek mě moc nebavil, dokonce jsem na dva dny knihu odložila. Pak mě chytla a já ji dočetla za jedno odpoledne. Nechápala jsem, jak může někdo tak negativní existovat. Kniha byla až na ten začátek čtivá, stránky mi rychle ubývaly a já čekala, jak přesně to dopadne, i když závěr je vlastně začátkem. Zajímavý počin.

Bezantina
28.05.2019 5 z 5

Napínavé, rozhodně jsem nečekala, jakým směrem se bude děj vyvíjet.. Přečteno jedním dechem!

tanecnica
27.05.2019 3 z 5

Dobré téma, šlo by z něj vytěžit víc. Pořád jsem čekala, kdy se děj rozjede. Na knihu jsem se těšila, a asi jsem čekala víc. Je to takový průměr, neurazí, nenadchne. Ale přečíst se to dá...

veru_nedvedova
27.05.2019 2 z 5

Kniha je velmi předvídatelná a děj se hrozně vleče. Do čtení jsem se musela nutit. Kniha má mnoho dlouhých a nezajímavých popisů. Takhle prostě thriller nemá vypadat.
Královna thrillerů pro mě tedy stále zůstává B. A. Paris.

Lotka
26.05.2019 2 z 5

Začátek byl zajímavý...ale jen začátek. S každou další stránkou stále větší nuda.

kiraa
23.05.2019 4 z 5

Nejedná se o žádný veledílo ani knihu roku. Na podobný téma jsem přečetla “x” jiných a možná i lepších. Ani do šuplíku "thriller" moc nepasuje, ale proč ne. Taky nepoznám pivo od pita. Jo a naprosto příšerný bylo to Pipe, neee, Pipe, neee ... :) A přesto jsem se ke konci dobrala v příjemným rozpoložení.