Náhoda nebo osud

Náhoda nebo osud https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/154125/nahoda-nebo-osud-154125.jpg 4 125 43

Příběhy lidí, kterým náhoda změnila osud. Obyčejná náhoda už mnoha lidem změnila život. V pěti povídkových příbězích Magdy Váňové se objevují náhody humorné, ironické, nesmyslné i záhadné. Psychologicky jemným odhalováním lidské povahy, ve které dřímá osud každého člověka, zachytila autorka hru nepředvídatelných náhod v té chvíli, kdy z ní vzniká nové pokračování skutečného příběhu... celý text

simonabr
22.04.2013 3 z 5

Povídky obecně nemám moc ráda, děj se v nich nedá tak moc rozvinout, ale tady to vcelku šlo. Pravda, kdyby knihu nenapsala Váňová, tak si jí asi nevšimnu, ale za přečtení vcelku stály, některé momenty byly opravdu zajímavé a k zamyšlení, ale přesto bych do budoucna na místě autorky raději zůstala u románů.

jasnenka
22.04.2013 1 z 5

Tuto autorku mám ráda, ovšem tato kniha mě zklamala. Taková kniha slepená z umělých povídek.

Neri
05.04.2013 4 z 5

Ač povídkové knihy zrovna moc nevyhledávám, tu od mé oblíbené autorky Magdy Váňové jsem si nemohla nechat ujít. A zklamaná jsem rozhodně nebyla. Především první dvě povídky Tanečnice a Milionový tiket se mi moc líbily. Naopak poslední z povídek - Fotomontáž - tam už mi děj připadal hodně přitažený za vlasy. Určitě ale doporučuji, příjemné oddechové čtení.