Nadpozemská

Nadpozemská https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/129940/bmid_nadpozemska-129940.jpg 4 764 142

Nadpozemská série

Zjistit, že jste částečně anděl, není zrovna běžná rutina ani procházka růžovým sadem, zvlášť když víte, že máte naplnit na Zemi poslání, že máte úkol, který byl svěřen jedině a právě vám, ale nikdo vám neřekne, jaký ten úkol přesně je. Nicméně Clara, hlavní hrdinka trilogie Nadpozemská, se s tím statečně pere. Dokonce se snaží zjistit, kdo je ten pohledný kluk, kterého vídá ve svých snech a který zjevně nějak patří k jejímu poslání. Má ho zachránit? Je tohle smyslem jejího života? Nadpozemská je příběhem nejen o andělích, ale zejména o lásce, přátelství, osudu a volbách, které někdy musíme učinit, aniž bychom chtěli.... celý text

Fantasy Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

Unearthly , 2011

ala.mihalikova
30.05.2013 5 z 5

Zajimave pojaty pribeh o andelech. Rozhodne me to zaujalo. A nemuzu se dockat dalsiho dilu. Krasne se to rozjelo a casti s Tuckerem se mi moc libili.

Nefi
20.05.2013 4 z 5

Nad očekávání dobré. Sice je to taková trochu odpočinková četba pro mladší, ale i tak se mi to líbilo.

bookcase
09.05.2013 4 z 5

Andělé, andělé, andělé...docela čtivé.

Nickky
07.05.2013 4 z 5

Kniha mě zaujala svou obálkou - ta je prostě nádherná! :) Nadpozemskou doporučuji všem, co mají radí knihy o andělech ( pokud jste četli např. Zavrženého a líbil se vám, tak tato kniha bude trefa do černého ;-) ). Od začátku mě kniha bavila. Pak ovšem přišla na řadu trošičku nudnější část. Jakmile se přes ni dostanete, čeká vás vynikající závěr. Příjemná pohodová kniha. Za mě čtyři hvězdičky.

JajaAP
30.04.2013 5 z 5

Moc pěkná a oddechová knížka. Nebyla sice nijak napínavá, ani děsivá jako to u fantasy knih co jsem zatím četla většinou je, ale i tak se mi moc líbila. Jen mě trošku překvapilo, že si Clara vybrala Tuckra a ne Christiána jak to obvykle bývá. Už se těším jak to s nimi bude dál. Jen škoda, že třetí díl vyjde až v červenci. Tuhle knihu rozhodně doporučuji k přečtení.

Ell Amaterasu
28.04.2013 5 z 5

Tak tahle knížka mě opravdu nadchla. Naprosto úžasná knížka. Jediné, co bych vytkla, bylo, že pořádná akce byla až ke konci knížky.
Dostala jsem se k ní přímo přes paní překladatelku, která mi knížku darovala a i podepsala. Byla jsem strašně ráda a hned ten den jsem se dala do čtení. Po dvou dnech jsem ji měla přečtenou.

Esko*
28.04.2013 3 z 5

Škoda, že se to začalo rozjíždět až na konci. Jinak to bylo takové... lehké čtení, řekla bych takový románek s nádechem nadpřirozena a minimum akce. Nejsem si ale jistá, jestli půjdu do pokračování této knihy.

Jannetta
13.04.2013 5 z 5

Jsem ráda že jsem se dala podle vašich komentářu do čtení této knihy.Začátek pohlcující. Prostředek by mohl být zajímavější, ale zavěr mě opět uchvátil. Určitě běžím pro další díl podle komentářu tam mají být dobré zapletky. :-) Doporučuji tuto knížku.

Lira
08.04.2013 1 z 5

Já budu mít rozhodně jiný názor než ostatní. Mě se kniha naopak nelíbila. Připadala mi nudná a musela jsem se nutit, abych tu knihu vůbec dočetla. Omlouvám se, ale tato kniha mi připadala k ničemu.

DariDerek
24.03.2013 5 z 5

Viděla jsem přebal a přemýšlela, stáhnout, nestáhnout, přečíst, nečíst..... A jsem moc ráda, že jsem ji přečetla, dva večery v posteli s touto knihou byly lepší než s chlapem :-) Moc se mi kniha líbila a už louskám druhý díl... BTW-já chci být anděl!!! :D

luckaherzogova
13.03.2013 3 z 5

#teamTucker! podle mého názoru rozhodně lepší než Pád:-) Knížku jsem přečetla za jeden den a nelituji toho:)

Jannetta
12.03.2013 5 z 5

Podle toho co píšete mě ta knížka zaujala a hned zitra pro ní jdu do knihkupectví ... :-)

kathy-16
09.03.2013

úžasná knížka, přečetla jsem ji i s chřipkou za dva dny, můžu jen doporučit

Sally
05.03.2013 5 z 5

Knížku mi půjčila kamarádka s doporučením, že je naprosto úžasná. A tak jsem si k ní v sobotu sedla... a dočetla ji dalšího dne v neděli. Prostě ji nemám co vytknout a mám absťák na druhý díl. Zítra mi ho má přinést tak se neskutečně těším.
Je to naprosto úžasná knížka :)

Maybee
24.02.2013 5 z 5

První knížka o andělech, která se mi vážně líbila. Byla příjemně napsaná, pěkně se četla a hlavní hrdinka nebyla vůbec špatná (Tucker taky ne;).
U téhle série, narozdíl od Pádu Lauren Kate, si druhý díl určitě přečtu. :)

Danda224
22.02.2013 5 z 5

krásná knížka :-D nejvíc fandím Tuckrovi :D je úúúúúúúúžasnejjjjjjjjj

minimonisek
19.01.2013 5 z 5

Když jsem tuhle knihu dostala do ruky, tak jsem toho od ní moc neočekávala, říkala jsem si, že to bude zase jedna z knih série, kterou přečtu a odložím do knihovny, kde na ni dlouho nesáhnu. Opak je ale pravdou, kniha mě příjemně překvapila a vím, že se brzy na ni vrhnu znovu. Hned jsem se do ní začetla a řadím ji zatím k nejlepším andělským sériím. Příběh byl skvěle vymyšlen a doufám, že pokračování bude stejně tak dobré...

Katee
29.11.2012 5 z 5

Mně se ta knížka líbila, naopak mě to léto, jak s ním jezdila všude na výlety, trochu nudilo, takže jsem ráda, že to nebylo ještě delší. Ale i tak je to skvělé, chtěla bych si přečíst i ostatní díly.

zdenulii
09.10.2012 5 z 5

Toto je moje třetí andělská série a musím říct, že se mi líbí ze všech nejvíc. Taky si myslím, že začátek byl zbytečně dlouhý, kde se v podstatě nic nedělo. Mohlo tam být víc rozvinuté to léto, ale přesto je kniha skvělá. Je strašně čtivá, má krásnou obálku a nemůžu se dočkat pokračování:)

Calzedonka
08.10.2012 4 z 5

Moje první knížka o andělech a byla u mě úspěšná (velkou zásluhu na tom má hlavně konec). Líbily se mi dialogy, některé mě vážně dokázaly rozesmát a mrzí mě, že jich v druhé polovině děje nebylo více. Přišlo mi, že už se dozvídáme jenom to nejnutnější, abychom co nejrychleji mohli přejít k parádnímu konci.
Do prázdnin se toho moc neděje, což by mi samo o sobě tolik nevadilo (i tak se mi to pěkně četlo a občas to bylo zajímavé), kdyby to netrvalo až do 200. stránky a pak, když mě to pořádně chytlo, tak už zbývalo jenom 150 stránek. Takže kdyby autorka ubrala z části před prázdninama a dopřála nám podrobněji Clařiny zážitky z léta, kniha by se mi líbila mnohem více a dala bych jí i 5*.

láska americká literatura andělé romantika

Cynthia Hand
americká, 1978