Nabíječ

Nabíječ
https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/194642/bmid_nabijec-eEb-194642.png 4 1992 1992

Cocktail série

První noc ve fantastickém novém bytě v San Francisku Caroline začíná tušit, že za chvíli bude znát - ehm - milostný život svého tajemného souseda lépe než vlastní… boty. Díky stěnám tenkým jako papír a Nabíječovým atletickým výkonům slyší nejen jeho postel, narážející s železnou pravidelností do zdi ložnice, ale i bouřlivé ohlasy snad celého zástupu žen, které si do ní vodí. A zatímco je Caroline v tomto směru momentálně "na suchu", uvědomí si, že jí ve spánku brání nejenom bušení do zdi, ale i její divoké představy. Když jedna ohlušující noc střídá druhou, netrvá dlouho, Caroline rupnou nervy a oděná jen do své sexuální frustrace a růžové noční košilky se "proklínanému" Nabíječi konečně postaví tváří v tvář. Není divu, že jejich noční potyčka v nastalém napětí zažehne jiskru… Žhavé scény střídají bláznivé a Alice Claytonová v nich svým čtenářkám podává kromě lahodných moučníků i výtečný příběh lásky na první pohled.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Mladá fronta

Wallbanger , 2012

NikinkaFantasy
31.07.2014 5 z 5

Z této knížky jsem prostě nemohla. :D Byla neskutečně vtipná a vzrušující a celý příběh přitom působil tak realisticky. Upřímně jsem se smála nad přezdívkami, které Caroline dávala různým lidem i věcem. Celková věc s Óčkem byla velmi zajímavá a taky se mi líbilo, jak Simon reagoval na pečící Caroline. Ten jejich příběh nakonec dopadl moc dobře a zajímalo by mě, o čem bude 2.díl. Taky jsem se smála hodně u jejich SMS a jak nakonec zpárovali jejich kamarády. Bylo to naprosto něco jiného, než jsem četla doposud. Většina erotických knížek je prostě více vážná, ale tohle byla vysloveně erotická komedie. Prostě bezvadný. Simon i Caroline se mi líbili a bože - jejich práce jsou prostě bezvadný. Taky bych chtěla mít v budoucnu někoho, jako je Jillian za šéfku. Knížku mohu jedině doporučit.

Adris
29.07.2014 4 z 5

Typická červená knihovna:) Mě se ale tenhle typ literatury líbí, a určitě koupě nebudete litovat:). Hlavní hrdinka má skvělý smysl pro humor:)

Mišulenka
28.07.2014 4 z 5

Od Nabíječe nelze čekat duchaplný příběh o smyslu života. Nelze v něm hledat ani návod na úpravu žebříčku životních hodnot. Je to storka o ukradeném, personifikovaném Óčku s typickým koncem, který musí být každému jasný už od začátku. Žádnej div světa.

Na druhé straně šlo o - z mého hlediska - megavtipné vyprávění. Chvilkami jsem viděla sama sebe a svého muže, když jsme spolu začínali chodit, podobné vtípky, stejné odrzlosti, příjemný a přijatelný smysl pro humor. Neskutečně jsem se bavila a po dlouhé době se zase u knížky smála nahlas (což je u mě fakt velice řídký).
Místy jsem byla trošku vytočená nad donebevolající dokonalostí lidí okolo Caroline, ale vtipné popisné i dialogové části tento kaz na kráse vykompenzovaly.
No a Clive... Kdo by nechtěl mít doma tuhle číču? :-)

erefka
27.07.2014 5 z 5

Podle mě výborná kniha. Bavila jsem se u ní. Doporučuji!!

Jojohana
27.07.2014

souhlasím s MonisPop, z počátku se mi knížka líbila, ale potom se stávala nudnou, nedočetla jsem do konce

ivousekk
23.07.2014 4 z 5

bezva "romantická komedie", která se dobře četla. a i když byl děj celkem předvídatelný, musela jsem ji dočíst :)

Pelunka
21.07.2014

Kniha se čte moc pěkně. Je vtipná zábavná a určitě se u ní nasmějete. Má zajímavý děj a některý poznámky fakt stojí za to. Jen konec byl trošku přehnanej. Ještě štěstí, že nakonec to zachránil ten kocour.

lucie7261
21.07.2014

Kniha výborná pouze do dovolený ve Španělsku, tam to šlo všechno z kopce. Přehnaná romantika, nesmyslné romantické žvásty a nepřirozená touha po sexu a Óčku. Od dovolený ve Španělsku jsem měla hrozný problém knihu dočíst, musela jsem se vyloženě nutit...

janno69
17.07.2014 5 z 5

Pohodová oddechovka.......

MonisPop
15.07.2014 3 z 5

Asi jsem čekala něco jiného. Ze začátku jsem četla opravdu s nadšením a v některých částech jsem měla i slzy v očích (nechápu :D), ale jakmile se z toho stávala čím dál větší romantika, tak mě to přestávalo bavit a konec jsem skoro nemohla dočíst.

adrianna0305
15.07.2014 2 z 5

Taková romantická povídka o tom jak se ztratilo Óčko a nakonec bylo šťastně nalezeno. Toť celý obsah knihy :-) Přiznám, že vtipné věty se tam též našly a pár receptů na moučník.

lenka33
15.07.2014 4 z 5

Čtivá a humorná kniha s předvídatelným koncem. Na léto jako dobrou oddechovku doporučuji.

IFu
14.07.2014 5 z 5

Po prvním šoku, když jsem narazila na "Óčko" to byla velmi pěkná četba. Nasmála jsem se. Je jasné, jak takovéto knihy tohoto žánru končí. Proto je čtu. Je to oddechovka, nad kterou nemusím přemýšlet a dokonale přijdu na jiné myšlenky. Pokud má kniha za cíl odvést pozornost od náročné práce, tato mi toto poslání splnila. Přečetla jsem ji jedním dechem. Mám ji elektronicky a měla jsem ji stáhnutou v mobilu a každou volnou chvilku jsem do něj jukla.... :-) Patří mezi mé oblíbené, v budoucnu si ji ráda přečtu znovu. Vtipné. (Víc jsem se ale smála u knihy "Zítra začnu nový život" od G. Legardinier - to je opravdu ze života.

La Fiera
13.07.2014 4 z 5

Kniha se mi poměrně dobře a rychle četla. Kupodivu i obvyklý romantický děj byl podán výbornou formou plnou humoru. Ano autorčin humor, který knize vtisla mi dokonale sedl, většinou knihy jsem se tedy doslova prosmála.

Vzhledem k označí erotic jsem asi čekala víc erotických scén. Ale kniha příjemně překvapila, že jí tam zase tolik nebylo- výjimkou je až závěr knihy, který je tou nejvíce erotikou nabytou částí. (I když ono možná záleží na úhlu pohledu. ;))

petrzel
11.07.2014 5 z 5

Kniha se mi líbila byla super.

Alienn
08.07.2014 2 z 5

Knihu jsem si pořídila jako oddechovku, u které se hodně nasměju, což se nepodařilo, možná jsem měla příliš velká očekávání, nevím. Začátek ještě měl docela spád, pak už mě to nudilo, předvídatelný konec a v poslední části knihy jsem si myslela, že jí ani nedočtu.

misicka2
07.07.2014 3 z 5

Fajn oddechovka, u které jsem se i zasmála. Autorka píše velice pěkně, její knížky se čtou samy :)

Justme3
02.07.2014 5 z 5

Skvělá kniha!
Je to ten druh knihy, který buď budete milovat, a nebo nenávidět. Já osobně jí miluji, ačkoli ten konec na mě byl trochu moc, dá se to přehlédnout, jelikož po celou dobu se skvěle bavíte, soucítíte s hlavními postavami a souhlasně přikyvujete, protože si s nimi padnete do noty. A nebo na ně nadáváte, jelikož Vám přijdou naprosto nesmyslní a ujetý.

pobijecmuch
28.06.2014 odpad!

"Název knihy mně spletl a já v domnění, že si přečtu válečný román z prostředí tankových bitev během 2. svštové války, jsem po tomto škváru sáhl. Fuj, tolik oplzlosti, vulgarity a nestydatosti jsem už dlouho nečetl. To neustálé užívání sprostých slov jako kazimrdka, šoustat nebo kundička mně doslova šokovalo. Této nechutnosti chybí vše co v dobré knize má být, počínaje hlubší myšlenkou a konče správným překladem originálního názvu Wallbanger. Kdyby zde existovalo ještě horší hodnocení než odpad, tak bych ho tak označil. Takto to bude odpad odpadů a to celé na druhou."

wesulle
27.06.2014 4 z 5

Ač nejsem příznivce tohoto druhu literatury, tak musím uznat, že mě kniha dost překvapila. Byla svižná, čtivá a zábavná. Až na pár klišé, která zahrnují dokonalá těla, six packy a dlouhé nohy, je kniha hodně zdařilá :)

pro ženy zfilmováno erotika

Alice Clayton