Na pokraji sil

Na pokraji sil https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426281/bmid_na-pokraji-sil-xyw-426281.jpg 4 493 167

PŘEDÁ TI SVÉ DÍTĚ A PAK SKOČÍ. Jeden krátký moment na nástupišti navždy změní dva osudy. Ale nic není, jak se na první pohled zdá Ve zlomku vteřiny se Morganin život obrátí vzhůru nohama. Neznámá žena jí vloží do náruče své dítě a pak skočí pod rozjetý vlak. Morgan ji nikdy předtím neviděla, a nedokáže pochopit, co donutí člověka k tomu vzdát se vlastního dítěte a takovýmto způsobem spáchat sebevraždu. Když Morgan vyslýchá policie, dozvídá se, že žádný ze svědků nepotvrdil její výpověď. A jakmile vyšetřovatelé zjistí, že sama dlouho touží po dítěti, stává se okamžitě podezřelou. Aby dokázala svou nevinu, snaží se zjistit, co žena dělala v posledních dnech svého života. Pomalu jí začíná docházet, že Nicole Markhamová věřila, že jsou ona i její dítě v nebezpečí. Teď by mohlo to samé hrozit i Morgan. Byla Nicole novopečená matka bojující s paranoiou? Nebo jde o něco mnohem horšího?... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Ikar (ČR)

Woman on the Edge , 2019

Ksyu
03.04.2021 5 z 5

Kniha dobrá a velmi čtivá. Perfektní thiller.

nicole1990
03.04.2021

Přečteno za večer, hodně čtivé. Teorie jsem měla dvě jak by to mohlo být. Jedna teorie se mi potvrdila. Nejhorší je, když zradí lidi, kterým věříte.

martina2540
28.03.2021 4 z 5

Kniha se mi na jednu stranu moc líbila pro svou čtivost, na druhou stranu jsem takhle konec čekala a chyběl mi tam wow efekt, takže trošku zklamání.

Lenka0007
25.03.2021 3 z 5

OK, proč ne? A třeba se najdou čtenáři, kteří budou překvapeni, kdo za tím vším stojí. Já takové štěstí neměla. A ten konec?!

Magdyla.8
25.03.2021 3 z 5

Kniha měla teda svižný děj, za víkend přečteno. Takový napínavý psychologický thriller. Když se hlavní hrdinka Morgan snažila přijít na kloub problému, začínalo mi trochu docházet , kdo by zatím vším nejspíše mohl být. Místy byl příběh přitažený za vlasy a těžko uvěřitelný. A teda ta paní z detektivky/policie mi šla pěkně na nervy, byla předpojatá až hanba. Na odpočinutí skvělá kniha.

Kristulda
20.03.2021 5 z 5

Taková jednohubka, moc hezky se to četlo. Nevím proč děj mi připomínal knihu V pasti lži.

niki7763
15.03.2021 1 z 5

Bohužel ani tohle dílo mne nezaujalo... Já jsem pořád čekala na ten katastrofální konec, kdy se to opravdu vše vyhrotí, ale nestalo se tak. To opravdu nikdo netušil, kdo za tím vším vězí? Vždyť to bylo jasné hned od začátku. Možná už je chyba na mé straně, že čtu zásadně jen thrillery a Psychotrillery či rodinné drama, ale tahle knížka mi nedala vlastně nic a neliší se vůbec ničím od tuctových "thrillerů", kterých jsou na trhu mraky. Nechala jsem se zlákat reklamou a taky neuvěřitelným počtem kladných recenzí, a tak si říkám "tohle musím mít, když je to taková bomba!!" Ale co na tom je tak úžasného? Ani v jednom momentě mi kniha nepřišla ničím napínavá. Děj byl průhledný, překombinovaný a klasický. Hvězdu dávám pouze za prvotinu... Ovšem 6 let pracovat na takové knize? To mi hlava nebere... Každopádně děj i styl psaní byl relativně v pořádku a víceméně to bylo svižné. Žádná omáčka kolem, ale bohužel, na počet hvězd to nemá vliv. Za mne podprůměr

oolinkaa
10.03.2021 5 z 5

moc pěkný, napínavý thriller se šokující zápletkou.

Martiiiik
26.02.2021 4 z 5

Kniha se mi docela líbila :-) ten začátek je hodně úderný, šokující a člověk si řekne proboha.. a pak se postupně dostaneme k jádru věci.. za mě to nebylo moc překvapení, ale to nevadilo.. a po dlouhé době jsem si pro sebe na konci řekla, že nezůstalo nic nedořešeného.. četlo se to hezky :-) jednodenní lahůdka :-) jistě si od autorky ještě něco přečtu, pokud ještě něco vyjde :-)

Simmminek
24.02.2021 5 z 5

Jedna z těch knih, které když máte čas, přečtete za jeden den. Já to zvládla za dva večery a bylo to perfektní počteníčko. Od autorky to byla pro mě prvotina a jsem nadšená. Velmi čtivé, děj má spád a zajímavá zápletka. Prostě bomba. Kéž by takové knížky byly všechny.

Ophelie
22.02.2021 4 z 5

Opravdu chytlavé čtení, přečteno na jeden zátah, nešlo se odtrhnout. Příběh plný napětí vyprávěný z pohledu Morgan a Nicole. Závěr byl pro mě maličko předvídatelný, ale to nic neubírá na celkovém dojmu z knihy. Doporučuji, nudit se určitě nebudete ;)

LeSk
22.02.2021 5 z 5

Úžasná kniha s velmi napínavým dějem již od první stránky. Žádná kapitola nebyla nuda, mělo to šťávu, napětí, rozzuzlení, překvapení ... velmi doporučuji.

hopen
14.02.2021 5 z 5

Mohu všem jen doporučit. :-)

Ivuska.09
10.02.2021 4 z 5

Já jsem od této knihy dostala vše, co jsem očekávala. Napětí, pátrání, manipulaci... Jednu věc příběhu upřít nemohu, opravdu vás dokáže pohltit. A ani závěr nebyl špatný, na prvotinu je to určitě povedené dílo. Jsem zvědavá, jaký potenciál v sobě ještě autorka ukrývá.

petra2284
05.02.2021 5 z 5

Kniha se mi líbila. Jako prvotina spisovatelky, dost dobré ????

Falda
04.02.2021 4 z 5

Taková jednohubka s trošku netradičním námětem.

LivB
31.01.2021 3 z 5

Zajímavé, řekla bych i poutavé drama popisující naprostou beznaděj matky. Trochu mě zlobilo rozdělení kapitol, kdy každá kapitola vypráví o jiné osobě a čtenář se musí stále přepínat a vzpomínat, na co kapitola navazuje. Ale jinak dobře čtivá kniha, která by určitě šla přečíst jedním dechem.

Kaja1
31.01.2021 5 z 5

Děj této knihy mě udržel v napětí do konce děje. Je hrozné, co všechno jsou lidi schopni udělat pro moc a peníze. Jak nás ovlivňuje naše minulost, jak bolí zrada od těch nejbližších, jak někdo umi manipulovat s našim podvědomím.

janulenka29
26.01.2021 5 z 5

Úžasná

Leniii
25.01.2021 5 z 5

Bavila mě moc..nezvyklý námět..čtení na jeden den :)

sebevražda tajemství thrillery pro ženy

Samantha M. Bailey
kanadská, 1973
2020  80%Na pokraji sil
2023  74%Dej si na ni pozor

Kniha Na pokraji sil je v