Na druhý pokus

Na druhý pokus https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/23756/na-druhy-pokus-23756.jpg 4 43 14

Zuzana si žije svůj víceméně poklidný život vyplněný prací, rekreačním sportem a umírněným společenským životem aniž by tušila, jak převratně do jejího života zasáhne výroční setkání jejího bratra se spolužáky z fakulty. Ani po patnácti letech nevybledly Zuzaniny vzpomínky na bratrova spolužáka Filipa, kterého tenkrát beznadějně milovala. Proto ji zjištění, že bratr nabídl Filipovi dočasné bydlení v domě, který vlastní se Zuzanou napůl, pořádně šokuje. Má totiž důvod cítit se před Filipem nadmíru trapně… ... celý text

Vatter83
01.04.2023 3 z 5

Milá romantická oddechovka, pohádka pro dospělé.

Ivana11
24.05.2022 4 z 5

Moje první kniha od této autorky, byla to příjemná oddechovka.

Aleh
21.02.2021 3 z 5

Setkání spolužáků po letech přináší do života příležitost setkání s lidmi, s nimiž jsme kdysi trávili podstatný kus svého života. Taková setkání oživí nejenom prosté setkání se spolužáky, ale přivedou na mysl a oživí dávné vztahy a lásky, na které bychom bez takového životního zastavení po mnohých letech už jen s nostalgií vzpomínali jako na události dávno zaváté časem, který se už nikdy nevrátí. A tak nějak tomu bylo i v případě hrdinky tohoto románu Zuzany, do jejíhož života po dlouhých letech vstoupil spolužák jejího bratra Filip. Oddechová četba pro čtenářky, které si oblíbily tvorbu Táni Kubátové

JancaMia
02.01.2021 3 z 5

ukrajovaného největší krajíc, milá oddechovka

alzbeta4340
10.09.2020 5 z 5

Dočítám si knížky paní Kubátové, které jsem v době jejich vydání neznala. Dnes u nich umím úplně vypnout. "Na druhý pokus" se mi líbilo moc, krásně jsem si u čtení vyčistila hlavu.

miša63
20.06.2020 3 z 5

Odpočinkové čtení, příběh o tom, jak si v sobě můžete nést po dlouhá léta špatnou zkušenost.

Lofda
21.01.2020 3 z 5

Jedna z těch oddychovek, která neurazí, ale bohužel ani nenadchne. Hlavní hrdinka se chovala jako pubeťačka, která neví co se sebou?! Z toho co jsem od autorky přečetla zatím nejslabší díl.. Škoda.

Knihomolka97
12.10.2019 3 z 5

Taková oddechovka pro nenáročné čtenáře. Jen mi Zuzana v některých chvílích lezla na nervy jak se chovala dětinsky a furt si jela to svoje...jinak se mi knížka líbila. 3 a půl.

Bezzubka
07.04.2019 5 z 5

Milé překvapení, krásně se to četlo, bavilo mě to a zhltla jsem v podstatě za den. Co říct víc? Jen tak dál, paní Kubátová...

Aknel26
27.10.2018 odpad!

Strašná blbost. Knihy paní Kubátové jsou všecky psané podle jedné šablony, nicméně většinou nabízejí něco navíc: příběh jiné postavy, zajímavé prostředí, vtipné situace... Tentokrát se mi ovšem dostalo jen nudného a dokonale předvídatelného vyprávění o třicátnici, která se v sedmnácti letech dočkala nepochopení ze strany svého idolu, kvůli čemuž zcela zanevřela na muže. A pak se dotyčný idol z mládí objeví v její blízkosti, nedá se odradit Zuzaniným chováním ukřivděného třináctiletého fracka a... Tušíte asi, jak to dopadne! Ještě o něco stupidnější mi přijde chování Evy na konci knihy - a báseň o šavli, která se schovává do pochvy, kde zleniví, je něco jako třešnička na dortu trapnosti.

Romžiry
10.07.2017 4 z 5

Mám ráda všechny autorky knihy. Příjemné čtení z domácího prostředí.

EvikU.
09.04.2017 5 z 5

Její knihy se čtou sami. Když je miluješ, není co řešit. ☺

cukrovka
13.02.2016 4 z 5

Příjemné čtení. Filip byl obdivuhodně trpělivý. V některých okamžicích bych hlavní hrdinku nejradši trochu propleskla. Chovala se jako zamindrákovaná puberťačka.

1v8na
08.08.2014 5 z 5

Příběh se mi velice líbil a sním také o takovém. Kdyby muj vysněný princ, kterého mám teď v mých 23 let, chtěl se mnou být i za deset let a pak dále na další život, tak bych byla ten nejšťastnější člověk na světě.

Táňa Kubátová
česká, 1958
2019  83%Bukůvky
2017  63%Vánoční zázraky
2018  79%Osud tančil charleston
2006  83%Hrníček z lásky
2009  78%Abstinentka

Kniha Na druhý pokus je v