M.Y.T.H. Inc. nastupuje aneb Mýtus trochu jinak

M.Y.T.H. Inc. nastupuje aneb Mýtus trochu jinak https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/155312/m-y-t-h-inc-nastupuje-aneb-mytus-trochu-jinak-155312.jpg 4 81 4

Mýtus série

Sedmá kniha série Mýtus. Staňte se svědky zrodu čarodějnické firmy M.Y.T.H. Inc.! Kniha navíc obsahuje autorovu předmluvu, ve které se dozvíte, jak to vlastně všechno se Skeevem a Aahzem začalo a jak to bude pokračovat…

Humor Romány Fantasy
Vydáno: , Perseus

M.Y.T.H. Inc. Link , 1986

RemiBlack
27.02.2024 3 z 5

2024/14
Ty různé pohledy vyprávění na mě působí tak, jako by to byla kniha povídek. Vždycky na jeden "příběh" dostaneme nového vypravěče, který pak na chvíli předá pohled zpátky Skeevovi a pak jdeme zase s dalším příběhem dál. A jako povídky to na mě působilo i v tom, že některé části se mi líbily víc než jiné. Třeba začátek s Kvidem nebo Kulíkem mě bavil rozhodně víc než pohled Glípa, který mi, nemůžu si pomoct, přišel trochu laciný i na tento žánr.
Jinak ale další fajn díl. Zaujalo mě, že Skeeve se s novou rolí vážně změnil i v charakteru, a vidět reakce ostatních rozhodně mělo něco do sebe.

Amolein
28.03.2020 5 z 5

Další povedené pokračování mýticke série. V tomto dílu nás čeká pět s lehkostí a vtipem napsaných příběhů již známých dobrodruhů. Že nejde o jeden příběh, ale rovnou pět, není jediná odlišnost tohoto pokračování. Autor změnil formu vyprávění. Vypravěčem už tu není pouze kouzelník Skeeve, ale každou kapitolu vypráví někdo jiný ze skupiny. To je zajímavý model, ale mě příliš nezaujal.

Kniha obsahuje i autorovu předmluvu, v níž tuto změnu vysvětluje. Závěrečná kapitola zase nastiňuje, o čem budou další díly.

DraXitko
07.08.2018 3 z 5

Mám tuto sérii ráda, ale změna stylu vyprávění mi nesedla. Tak snad se to v dalších dílech zlepší nebo si zvyknu.

Skallarix
22.01.2012 4 z 5

Tento díl vrhl na svět Mýtu zcela jiný pohled - a to doslova. Vyprávěné příběhy z pohledů ostatních postav přináší změnu a jiný vítr, dalo by se říci. To, jestli působí na všechny čtenáře tato změna pozitivně, to je otázka už jiná.....

humor čarodějové

Kniha M.Y.T.H. Inc. nastupuje aneb Mýtus trochu jinak je v