Myslivcův rok

Myslivcův rok https://www.databazeknih.cz/img/books/66_/66356/myslivcuv-rok-66356.jpg 4 16 5

Celestine
21.10.2023 4 z 5

Krásně barevná a poutavá vzpomínka na doby, kdy léto bylo léto a zima zima. Mně se to líbilo moc. A vůbec mi nevadí ani lovecká část. Až si budu chtít přečíst něco bez střílení zvěře, přečtu si Rok ekoaktivisty : -)

Mlikova
01.05.2023 3 z 5

Mívala jsem ráda v dětství, krásné popisy přírody. Ale dnes mi tam to střílení už vadí...

dalia1769
12.10.2020 5 z 5

Krásné vyprávění o přírodě v různých obdobích roku. Ani bych nevěřila, že mne kniha bez nějaké zásadní dějové linky a přitom poměrně obsáhlá dokáže tak zaujmout.

haki34
19.11.2016 4 z 5

Zajimava knizka .. Muj prvni pocit byl, ze jsme sahla trochu vedle .., ale pote, co si zvyknete na trosku archaicky a lyricky styl autora, nechate se radi unaset jednak historkami mysliveckymi, jednak pribehy lyrickymi, az basnicky podava kazdou navstevu prirody... A i kdyz je myslivec, vic ulovku si odnasi v dusi, kocha se prirodou, a strili se jednou za cas, a aj to v mire nezbytne nutne ( casto jako ochrance malych a slabych tvoru )
Navic jsem se dozvedela spostu novinek zejmena o povaze a chovani obyvatel lesu, luk a rybnicku ;) .. Musim se opakovat - zajimava knizka :)

kamibe
07.09.2014 5 z 5

Tyhle čtyři knihy mě vytáhly z nejhoršího, když mi umřela maminka. Moc ráda si je přečtu ještě jednou.

příroda myslivecké příběhy

Jan Vrba