My tři a pes z Pětipes

My tři a pes z Pětipes https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/209493/bmid_my-tri-a-pes-z-petipes-209493.jpg 4 43 6

Napínavý příběh pražského kluka Tondy a party dětí z Pětipes, vesnice nedaleko Prahy. Celé prázdniny jsou pro partu dětí jedno velké dobrodružství.

kopeceli
02.04.2021 4 z 5

Kniha povzbuzující nejen děti zvednout se od počítače a jít ven zažít dobrodružství. Líbila se mi dětská parta se vším dobrým i špatným, vykreslení jejich povah a malých láseček. Moje dcera je naštvávací stejně jako Tonda, takže příhoda s paní Ludvíkovou, která naštvanému Tondovi sní chleba se slovy "neubude", je u nás nyní hit.

Zlatinka.Emilly
13.02.2021 3 z 5

Knihu, která ležela v knihovničce od mého dětství, jsem si přečetla až po několika desítkách roků. Bylo příjemné, že Pětipsy jsou vlastně Mokropsy, které docela dobře znám a tak jsem si mohla představovat, kde se asi tento prázdninový příběh nachází.

MrKrahujec
28.09.2018 4 z 5

Tohle je nakonec docela svěží dílko. Rozhodně mnohem lepší, než filmové zpracování, ale v mých očích tomu strašlivě uškodily neadekvátní a jakoby odbyté ilustrace Miloše Nolla (a to jsem v jednom antikvariátu s hrůzou zjistil, že on tuhle knihu ilustroval dokonce dvakrát!! Úděsná umělecká úroveň však v obou případech zůstala totožná).

Titi
08.11.2011 5 z 5

V dětství jsem tuto knížku milovala.

p.anomisss
25.07.2011 1 z 5

Tato knížka mě moc nenadchla.

Alix
30.11.-0001 5 z 5

Jako dítě mne tato kniha úplně nadchla, tím spíš, že mezi partou kluků byla i holka, která se ovšem jako holka vůbec nechovala. Pro děti to pravé.