Můj život u sousedů

Můj život u sousedů https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/313424/bmid_muj-zivot-u-sousedu-wgI-313424.jpg 4 711 160

Můj život u sousedů série

Garrettovi jsou všechno to, co Reedovi nejsou – hlasití, chaotičtí a láskyplní. A Samantha Reedová nemůže odolat a každý večer tuto úžasnou rodinu pozoruje ze svého střešního okna a touží být jednou z nich – vymanit se z područí dominantní matky a nepodřizovat svůj život jejím přáním. Avšak zdá se, že je to pouze krásný sen… až do jednoho letního večera, kdy za ní vyšplhá Jase Garrett. A všechno se změní! Oba se potýkají s trapnostmi i krásami první lásky, Jaseova rodina Samanthu okamžitě přijme do svého středu, i když ona ho před tou svou drží v tajnosti. Vše je téměř dokonale až do okamžiku, kdy se stane něco, co změní celý její svět. A Samantha se náhle musí rozhodnout a zvolit si, kterou z obou rodin zachrání. Fantastický debut o rodině, přátelství, první lásce a nemožnosti být věrný jediné osobě, kterou milujete, aniž byste zároveň zradili další.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: ekniha , CooBoo

My Life Next Door , 2012

Evka3814
15.01.2018 4 z 5

Kniha se mi moc líbila, zajímavý děj takže super5*

vodopad152
25.11.2017 4 z 5

Kniha byla naprosto úžasná. Kupodivu jsem se sekla u konečného zvratu. Ale kniha podle mě moc dobře zachytila radosti, ale i starosti ve vztahu.

TerezaMondeková
16.11.2017 2 z 5

Musím říct, že jsem od knihy čekala mnohem víc. Kniha nebyla špatná... něco mě bavilo, něco mě nudilo. Líbilo se mi, že v knize byla první láska. Vlastně mi to trochu připomínalo Romea a Julii. Znepřátelené rodiny. Hezké oddychové čtení, ale nevím, jestli půjdu do dalšího dílu.

kyticka152
13.10.2017 5 z 5

Z knihy jsem byla nadšená. Moc se mi líbilo, že jsem knihu nevnímala jako klasickou naivní romanťárnu. Nepopírám, že tam takové pasáže nebyly, ale našly se i hádky, neshody a pokusy o hledání kompromisů. Kniha mě mile překvapila. Doporučuji k přečtení!!!

ardeas
17.09.2017 3 z 5

Začiatok dlhý, vlažný, ku koncu sa to pekne vyhrotilo, čo autorka dobre napísala, tam som už tomu aj verila. Trocha skreslené charaktery. Nemám rada, keď je niečo tak dokonalé, ako Jase, ak opomeniem jeho hrdosť, čo fakticky ani nie je záporná vlastnosť, bol ako 100% dobrák. V celkovom hodnotení to dávam na priemer.

P.S.: Čo je troška od veci, čítala som to ako e-knihu a neviem, fakt to končí východom slnka alebo tam zabudli dať nejaké stránky? Bodol by epilóg, ale keďže ma tak kniha veľmi nebrala, odpustené :)

katee21
30.08.2017 5 z 5

Úžasná kniha, která se četla skoro sama. :) Ta nehoda mi naprosto vyrazila dech a už se nemůžu dočkat, až si zajdu půjčit druhý díl :).

Litocha
25.08.2017 4 z 5

Poutavě napsaná knížka postavená na protikladech. Některé postavy - a bylo jich vlastně docela dost - ve mně vzbuzovaly negativní emoce, ale ústřední dvojice a Garrettovic drobotina to úspěšně vyrovnali.

jani.ruzicko
11.08.2017 5 z 5

Knížka se mi líbila, je čtivá, takže se dá přečíst za krátký čas... Jase byl bezvadnej kluk, co zvládne všechno... Nan mě neskutečně štvala. Byla to nána, no :) takže romantika, trochu těch bolístek, napínání a pak happy end. Bezva :)

anibeni
06.08.2017 5 z 5

Perfektní kniha na horký letní den.. Jasný příběh se zápletkou,dvě totálně odlišné rodiny a láska navrch...

Lexa123
29.07.2017 3 z 5

Velmi zajimavý příběh. Láska, detektivka, a napínáni tam rozhodně nechybělo. Rozhodně si to přečtu znovu.

Esmeralda168
20.07.2017 3 z 5

V první polovině knihy to byla trochu nuda, na můj vkus moc lovestory, jak už tu někdo řekl, ale v druhé půlce to začalo být zajímavé.

Abnička
19.06.2017 5 z 5

Tak tato knížka byla naprosto úžasná. Už jsem si ji pŕečetla dvakrát a naprosto jsem se do ní zamilovala. Knížka mě vtáhla do děje hned ze začátku a už nepustila.
Určitě velké díky patří překladatelce a také autorce.
Za mě palec nahoru.

sara123456
17.06.2017 5 z 5

Tuhle knížku jsem si hned zamilovala. Možná proto že mám ráda romantiku.

Klaruš21
16.06.2017 1 z 5

Příšerná kniha! Nic nudnějšího jsem nikdy v životě nečetla! Rozhodně nedoporučuji...

Kiwi24
15.06.2017 4 z 5

Celkem dobrá knížka. Jen... děj šel nějak pomalu. V jedné kapitole se toho stalo moc, a další čtyři nic.

AelinAshryver
28.05.2017 2 z 5

S touhle knihou jsem se prostě neskamarádila. Bylo až obdivuhodné, jak autorka dokázala přes sto stránek psát téměř o ničem. Doporučila bych někomu, kdo chce číst nějakou nezajímavou letní romantiku, nedoporučila bych někomu, kdo chce číst skutečnou knihu.

Blanka25164
24.04.2017 5 z 5

Pohodové čtení

EvikU.
06.04.2017 5 z 5

Hezká romantická kniha. Obdivovala jsem jak se Samantha postavila své matce. Věděla, že její máma se nechová dobře a dokázala ji to říct. To chtělo spoustu odvahy, protože máma je máma.

BetyN.
02.04.2017 4 z 5

Úžasná a pohodová knížka!

gab-iii
01.01.2017 4 z 5