Můj život u sousedů ekniha

Garrettovi jsou všechno to, co Reedovi nejsou – hlasití, chaotičtí a láskyplní. A Samantha Reedová nemůže odolat a každý večer tuto úžasnou rodinu pozoruje ze svého střešního okna a touží být jednou z nich – vymanit se z područí dominantní matky a nepodřizovat svůj život jejím přáním. Avšak zdá se, že je to pouze krásný sen… až do jednoho letního večera, kdy za ní vyšplhá Jase Garrett. A všechno se změní! Oba se potýkají s trapnostmi i krásami první lásky, Jaseova rodina Samanthu okamžitě přijme do svého středu, i když ona ho před tou svou drží v tajnosti. Vše je téměř dokonale až do okamžiku, kdy se stane něco, co změní celý její svět. A Samantha se náhle musí rozhodnout a zvolit si, kterou z obou rodin zachrání. Fantastický debut o rodině, přátelství, první lásce a nemožnosti být věrný jediné osobě, kterou milujete, aniž byste zároveň zradili další....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/313424/muj-zivot-u-sousedu-wgI-313424.jpg 4.1650

Můj život u sousedů 1.

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno (ekniha), CooBoo

My Life Next Door, 2012

Kniha Můj život u sousedů

Lejčís

krásné, milé, čtivé, živé a nechybí ani závažnější téma. Ideální pro dospívající slečny :)

petulkapeta
29.08.2020

Samantha a Jace to byl nádherný a par a vývoj jejich vztahu super az na tu událost a chapu proc se Sam tak rozhodla,udelala bych to stejně...

rajcatko
25.06.2020

Příběh dost plochý. Nejzajímavější je vedlejší postava Tima, který má aspoň nějaký vývoj. Jinak jsem se místy dost nudila. Ale to není chyba knihy, spíš mého věku. Na druhou stranu, když přišla řeč na zlomový okamžik ( to není spoiler, to je součást každého příběhu), na ten jsem stará dost a stejně jsem nedočkavě vyhlížela konec. Který byl teda dost odfláknutý. Znám mnohem více lepších příběhů.

LadyAdela
30.05.2020

Garrettovi jsem si zamilovala. Naopak Samantinu mámu jsem neměla ráda.
Nevím jestli si přečtu další díl.

Jeninas
16.04.2020

"Kdybyste se mámy zeptali, který z nich je nebezpečný, okamžitě by ukázala na Jase, který spravuje věci a zachraňuje živé bytosti včetně mě."
Oh, to bylo od začátku tolik milé! Připomnělo mi to kamarádku, která ráda chodila do našeho bláznivého bordelu, ačkoliv doma měla k dispozici samostatné patro. Samantha je hodná holka, která si uvědomuje, že žít život podle mámy není to, co ji udělá šťastnou, a prochází fází prosazování vlastních názorů a taky fází zklamání ze svých blízkých. Přestože je občas až moc váhavá a v hlavě jsem ji dost popoháněla, je sympatická. Vyrostla v úplně jiných poměrech, ale rychle se sžívá s 10ti člennou rodinou Garrettových - a velká rodina má hromady kladů i záporů. Jase je šikovný, přemýšlivý kluk, který bere věci tak, jak jsou. A hlavně jsou oba krásně zamilovaní :) Kniha by si zasloužila delší epilog, ale třeba něco takového skrývá druhý díl. A ta obálka je nádherná!

misatrix
18.03.2020

Krásny, něžný příběh o mladé zdrave lásce a vztazích. Pokud budu mít děti, tuto knihu jim doporučím.

neheria
13.01.2020

Výborná YA oddechovka kterou bych v rámci tohohle žánru rozhodně doporučila. Nádherná letní atmosféra, idylický prostředí chaotický a věčně ztřeštěný rodiny Garrettů, Jase v roli toho nejsladšího kluka na planetě a Sam, která sice není kdovíjak zajímavá, ale má slušnej morální kompas a konzistentní osobnost, čehož si velice vážím. Příběh, zápletka ani character development vás neohromí, ale o tom koneckonců tyhle knížky nejsou. Je to rozkošnej příběh o první lásce, kterej vám dokáže snadno a rychle zvednou náladu. Narozdíl od perel typu DIMILY prezentujících toxickej vztah i chování jako něco, co je úplně normální, Můj život u sousedů svý čtenáře naopak usměrňuje v tom, co se má a co ne. Pokud bych volila vhodnou knížku pro pubertální slečnu, My Life Next Door by byl jistotou.

Wabinka
16.10.2019