Kluk mého srdce

Kluk mého srdce https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/306475/bmid_kluk-meho-srdce-SUR-306475.jpg 4 169 37

Můj život u sousedů série

< 2. díl

Nádherný román o selhání, o zklamání i o rozhodnutí, zda zkusit vše ještě jednou riskovat Tim Mason je kluk, na kterého se můžete spolehnout, když budete potřebovat najít otevřený bar, když budete sjíždět schody na lyžích nebo když budete chtít jezdit na motorce po školních chodbách. Alice Garretová je… no určitě to není vhodná holka na nezávazné rande, zvlášť když kolem sebe má smečku ochranitelských bratrů. A i ona tuší, že Tim není zrovna vhodná volba. Nicméně někdy volbu nemůžeme příliš ovlivnit.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: ekniha , CooBoo

The Boy Most Likely To , 2015

anibeni
07.08.2017 4 z 5

Příjemné pokračování Garretovic famílie... Odpočinkové čtení na volný víkend..

Abnička
24.07.2017 4 z 5

Krásné čtení na léto. Ani chvilku jsem se nenudila.
Vřele všem doporučuji.

BetyN.
01.07.2017 5 z 5

Čtivé, zábavné, odpočinkové počtení. Bavilo mě to i více než Můj život u sousedů. Hlavní postavy jsou sympatické.

muchomurka
03.04.2017 5 z 5

Knížka se mi moc líbila i přes všechna těžká témata, která autorka hlavním postavám naložila. Moc se mi líbila jemnost příběhu, plynutí, velká Garretova rodina a další členové, kteří do ní nějakým způsobem patřili.
Jediné, co mi vrtalo hlavou, bylo, že je vše na Alici. Chápu, že toho je hodně (zvlášť v tak početné rodině), ale překvapovalo mě, že rodiče Alice neřešili peníze a problém se senátorkou Reedovou, že to všechno dělala Alice. Ano, (spoiler) na konci se k tomu vyjádřil tatínek, ale i tak mi to vrtalo hlavou. A ještě bych snesla, kdyby tam každého člena rodiny bylo více, mrzelo mě, že jsem si je málo užila, na to jak je to tlustá kniha a taky, že na konci nebylo nějaké zamyšlení, směr budoucnosti Tima. Ale celkově, knížka se četla sama, krásný příběh, krásné prostředí.

amysa
03.04.2017 3 z 5

Spoustu knížek čtu čistě náhodně, až se mi dostanou do ruky... A to platí i tentokrát...
Příjemně jsem si u ní odpočinula, ale stejně se neubráním srovnání s "jedničkou", ta se mi líbila přeci jen víc... Příběh je sice hodně předvídatelný, ale i tak jsem si vzájemné jiskření Tima a Alice hezky užila:-) Jo, a také musím dodat, že jsem se moc ráda vrátila mezi Garretovi a chvíli přemýšlela i o tom, že by bylo fajn u nich bydlet:-) O jednoho člověka víc nebo míň, na tom už zase tolik nesejde:-) Doporučuji alespoň knižní návštěvu!

EvikU.
13.03.2017 5 z 5

Mě se kniha moc líbila. Autorka píše moc hezky! ☺

Vendulik
12.03.2017 2 z 5

Kniha byla nudná. Námět knihy super, ale děj byl zdlouhavý. Příběh se dál o hodně stránek zkrátit.

Pettinka
18.02.2017 5 z 5

Tuto spisovatelku jsem si zamilovala. Líbí se mi její styl psaní i oddechový žánr. Její knihy vždy přečtu jedním dechem a za pár dní. Už se těším na její další knihy :)

Kiwi24
01.02.2017 5 z 5

jejda, on je to až druhý díl... já to četla jako samostatnou knihu! safra!

KaileyBlot
07.01.2017 3 z 5

Jako pokračování to nebylo špatné. Ale asi se mi víc líbil ten první díl. Ty dva pohledy pro mě byly často matoucí. Taky to bylo možná až moc natahované a klidně by to mohlo být kratší. Mám ale ráda autorčin styl psaní, tudíž to šlo.

Brambu
21.12.2016 3 z 5

Nevím co se stalo, ale tento díl, už se mi tak lehce nečetl. Chyběl mi tam velký tahoun příběhu či zápletka, která bere dech, ale i tak jsem knihu dočetla. Rodina Garettovic je prostě prímová a moc mě zajímalo, jak to s nimi vlastně dopadne. Škoda jen, že je příběh tak moc předvídatelný...

warca
31.10.2016 3 z 5

Přestože jsem četla první díl dokonce dvakrát, tenhle jsem ani nedočetla. Čím to je? Asi spíš mnou. Začala jsem knihu číst, ale děj mě moc nezajímal a nějak jsem se nemohla úplně začíst. Nejspíš se ke knize vrátím později.

LilianaFalcon
04.10.2016 4 z 5

Doufala jsem, že mě knížka víc překvapí. Už od začátku to bylo až moc předvídatelné a i když se mi to hodně líbilo, protože se tam řešily uvěřitelné problémy, tak poslední čtvrtina mě vyloženě zklamala. I tak, ale musím dát 4 hvězdičky. Nejsem si totiž jistá, jestli jen nemám zkreslená vnímání, protože jsem zrovna měla chuť na něco nekomplikovaného ;-)

Marti10
12.08.2016 5 z 5

Je to opravdu skvělý příběh. První díl mě moc zaujal a tak jsem neváhala a hned si zakoupila toto pokračování. Moc se mi líbí autorky styl. Je to jednoduché, poutavé a srozumitelné. Je tam prostě vše. V tomto dilu jsou hlavními hrdiny Tim Mason a Alice Garretová. Strašně ráda jsem se znovu vrátlila do prostřední Garretovic obrovské rodiny. Poznávala blíž každého člena rodiny a pozorovala jejich vztahy mezi sebou. Je to opravdu úžasný román. Jak ten první díl tak i tento. Je to o rodině, přátelství, vztazích a lásce. A i Sam s Jasem, o kterých byl hlavně první díl se v příběhu objevují. Jinak všem moooc doporučuji.

Any27
12.08.2016 5 z 5

Dvema slovy úžasná kniha. Autorka píše vážně kouzelné. První díl i druhý jsem si zamilovala.....jsou to knihy, které si ráda prectu znovu. Určitě v knize byly originální napada a nepředvídatelné chvile, ktere bych nikdy v této knize nečekala. Od knihy jsem čekal něco velkého a přečtení knihy me očekávání jen potvrdilo. Doporučuji přečíst :)

JanaDor
06.08.2016 4 z 5

Celkově z knihy dýchá rodinná a přátelská atmosféra, přestože se zde řeší opravdové problémy. Hlavní dvojce mi byla sympatická. Autorka dokázala napsat román, který se lehce čte, i když se zde píše o vážných tématech. Dala důležitost velké rodinně, která ve všech okolnostech drží při sobě. Jako protipól ukázala rodinu, která na oko funguje, ale vevnitř je rozvrácená a každý člen trpí svým způsobem.
V tomto díle se podařilo autorce skvěle vykreslit myšlenkové pochody kluka, který je závislý na alkoholu, má starosti a dokáže vše zvládnout za podpory své dívky. Příběh je střídavě vyprávěn Timem i Alicí. Dějově je kniha bohatá a správně propojena s citovým prožíváním. Pokud vás zaujala, určitě si ji přečtěte.

blonďatá.luc
05.08.2016 4 z 5

Druhý díl mnohdy nedosahuje kvalit dílu prvního a v tomto případě se to bohužel potvrdilo. Nemusíte ale zoufat, vyklubal se z toho zajímavý příběh. Nečekala jsem, že se autorka rozhodne vyprávět příběh ze střídavého pohledu hlavních hrdinů, ale rozhodně to byl dobrý tah. Tim i Alice v průběhu knihy předvedou, co vlastně dokážou a co v nich všechno je, takže o nečekané situace není nouze. Mrzí mne, že více prostoru nedostali Sam a Jase z prvního dílu, ale na druhou stranu víc prostoru pro ně by možná škodilo samotnému příběhu. Dávám zasloužené 4* a mohu doporučit jako odpočinkovou četbu na klidný večer.

první láska pro dívky romantika

Huntley Fitzpatrick
americká, 1963 - 2022