Moje (tak trochu) utajené dítě

Moje (tak trochu) utajené dítě https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/495119/bmid_moje-tak-trochu-utajene-dite-OxE-495119.jpeg 4 504 504

Znáte ten instinkt, který vás nutí utíkat, když se blíží něco děsivého? Jo. No, tak já ho evidentně přehlédla. Protože Damon Rose přišel a místo abych utekla, tak jsem otěhotněla. Ale to bylo před pěti lety a o dítěti jsem tomu-jehož-jméno-nesmíme-vyslovit nikdy neřekla. Taky jsem právě udělala něco velice hloupého. Znovu. Požádala jsem o práci v Damonově agentuře. Jo, pořád je neskutečně nádherný s ledovým pohledem, který říká „potřebuju mít ten fax na stole. Hned vedle tvých rukou.“ Pořád si myslí, že by se svět před ním měl sklonit a líbat mu nohy. To se nestane, šéfíku. Nepokleknu. Neomluvím se. A rozhodně ti neřeknu pravdu o naší dceři. Ani kdybys vyměnil ten zásobník na led, kterým maskuješ svoje srdce.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: ekniha , Red

My (Mostly) Secret Baby , 2020

Knižnítoulky
14.09.2022 4 z 5

Kniha je velmi jednoduchá, předvídatelná, s velmi oblíbeným vzorcem děje. Jak jsme od Penelope zvyklé příběh je čtivý a poměrně rychle uteče. Ovšem hlavní je fakt, že prostě tento vzorec děje máme rády. :-)

valika0302
11.09.2022 5 z 5

Secret baby trope, čo bolo na počudovanie fakt skvelé čítanie. Damon Rose, večne zaneprázdnený businessman, ktorý nemá čas na súkromný život. Jednorázovka s Chelseau však všetko zmení (aj keď nie hneď).
Po pár rokoch sa Damon a Chelsea opäť stretávajú, pričom Chelsea je už mamou malej Luny, ktorá je rozkošná a podoba s Damonom je nepopierateľná. Postupne mu to začne dochádzať, že je jeho dcéra a začne pracovať na tom, aby si ich získal obe.

le21nka
08.09.2022 4 z 5

V knize najdete romantiku, sex, zábavu. Ideální na letní dovolenou. Mně se kniha líbila.

mia.com
06.09.2022 2 z 5

Autorce jsem chtela dat druhou sanci, tak jsem od ni zkusila knizku jakoze z jine serie. Bylo to trosicku lepsi, nez jeho banan, ale i tak nic moc, postavene na hlavu a neuveritelne, hlavne ten zacatek. Jako wtf? Kdyby se spolu poprve potkali nekde na party, pripili se a bum, sex na jednu noc, tak dobre, ale takhle...blbost a nejen to, v podstate vsechno. Takze timto se s autorkou loucim definitivne.

krevetka79
04.09.2022 5 z 5

Parádní oddechová jednohubka.
Skvělý příběh, u kterého se nasmějete a odpočinete si .
Už se těším na pokračování.

Sarkak94
04.09.2022 5 z 5

Je to čtivé, romantické, sexy a hlavně hodně vtipné. Moc jsem se u toho bavila . Skvělé oddechové čtení ideální na léto.
Hned od začátku si Damon a Chelsea "padli do oka" a díky tomu to byl skvělý rozjezd. Chelsea mě moc bavila. Byla skvěle drzá, hubatá, prostě svá a do všeho se vrhla po hlavě. Damon se tváří jako pěkný hajzl, byl bezcitný a odměřený, hlavně tak chtěl vypadat na veřejnosti, ale v případě Chelsea mu to moc nevycházelo. Ty jejich konverzace a celkově to jak spolu vycházeli bylo hodně vtipné.... Luna byla zlatíčko a své tatínka nezapřela
I vedlejší postavy byli skvělí řidič Dick byl dobrý pošuk. Bratr Chelsea ale i bratr Damona byli úžasní
Trošku mě mrzí to odhalení Luny, čekala jsem nějaké větší vzrůšo. Kniha určitě není pro každého. Je jednoduchá, téměř bez zápletky a jedno velké klišé. Ale pokud vám toto nevadí, chcete vypnout a odpočinout si, zasmát se, tak vám ji mohu jedině doporučit

Annyshga
02.09.2022 5 z 5

Tak tahle kniha se autorce vážně povedla! Troufám si říct, že je dokonce lepší než celá série Objekty touhy. Kniha je psaná stejným stylem jako již zmiňovaná série. Tady mi však přišlo vše skvěle vybalancované. Od začátku do konce jsem se neskutečně dobře bavila. Už hlavní zápletka hned v úvodu se postarala o to, že jsem se od knihy nechtěla odtrhnout. Chelsea mě vážně šokovala s tím, jak danou situaci nechala zajít daleko jen kvůli své paličatosti. To jsem nečekala, ale nějak to dítě vzniknout muselo že . Damon mi hrozně moc připomínal Bruce z knihy Jeho banán ale nevadilo mi to. Věčné dohady těch dvou mě pokaždé rozesmály. Chelsea Damonovi nedala nic zadarmo a neustále do něj šila a popichovala ho . Ale aby to bylo jen o srandičkách, bylo zde hezky ukázáno, jak je matka samoživitelka ochotná dělat cokoli jen aby uživila své dítě. Konec příběhu slibuje nový začátek na který jsem doopravdy zvědavá

Ivuska.09
27.08.2022 3 z 5

Autorka píše čtivě, o tom není pochyb. Ale že by to byl nějak světoborný román, to není. Na odreagování je to ale fajn kniha. Určitě se pustím i do dalšího dílu, abych věděla, kam celá série směřuje...

Zomy
23.08.2022 3 z 5

Objekty touhy jsem nedočetla, protože i když červenou knihovnu vyhledávám kvůli své nenáročnosti a odpočinkové funkci, tak tohle už na mě už bylo nenáročné až moc.

Moje (tak trochu) utajené dítě je ale docela milá romantická komedie, řekla bych, že o úroveň výš než předchozí série.

Četla jsem za propršeného odpoledne a přesně na takovéhle chvilky je knížka ideální. Docela jsem zvědavá, jestli si druhý díl zachová tuhle laťku.
S klidným srdcem dávám 3,5 hvězdy.

Milujivuniknih
22.08.2022 5 z 5

Pro mě zatím nejlepší kniha od autorky. Velká spokojenost.

Janiss_89
21.08.2022 5 z 5

(SPOILER) Penelope nezklamala. Od začátku to mělo svižné tempo, bylo to zábavné, ale podání pravdy o dítěti jsem čekala trochu propracovanější. Nebo jsem možná čekala, že s tou informací bude Damon víc bojovat. Každopádně mě to bavilo a je i fajn, že nam bylo nečekaně nastíněno o čem bude druhý díl a kdo budou hlavní hrdinové.

hadenka
19.08.2022 4 z 5

Kniha mě bavila,pěkné,milé čtení,autorku mám ráda,za mě supr.

Kudík
16.08.2022 4 z 5

Od autorky jsem měla v plánu začít sérií "Objekty touhy", ale nakonec jsem sáhla po této knize a nelituji. Humor je sice jednoduchý, ale i tak jsou zde vtipné situace, které pobaví, jen to uteklo moc rychle. V samotné knize mě překvapily dva momenty, a to první je "útěk" po schodišti, kdy se opravdu Chelsea zastaví, i když na chvilku zatouží být jako hloupá hrdinka z filmu a dále Damonova reakce na Lunu, rep. zjištění, že je otcem.
Něco mi říká, že další díl s Chrisem může být ještě lepší, protože zde byl opravdu číslo.

lucie8854
09.08.2022 4 z 5

Knížku jsem četla na dovolené a dostala jsem od ní přesně to co jsem chtěla. Jednoduchou oddechovku u které vypnu, takže za mě spokojenost.

trynitrix
01.08.2022 3 z 5

Takové oddechové klíše který se se pěkně a rychle četlo. Na vypnutí a relax :-)

Hypatia1010
31.07.2022 5 z 5

První kniha autorky, která u nás byla vydána mě zaujala už svou neotřelou obálkou i anotací. Z navazujících titulů jsem přečetla ještě asi dvě nebo tři další a žádná z knih mě zatím nezklamala, i když bych všem příběhům nepřidělila v hodnocení stejný počet bodů. Nicméně Moje (tak trochu) utajené dítě jsem zhltla během pár dnů a byla jsem docela nadšená. Příběh už od svého začátku je svižný, vtipný a nepostrádá určitý zvrat, který děj okoření. Hlavní hrdinka mi imponovala svým mnohdy impulzivním jednáním.

TerkaM
13.07.2022 5 z 5

Líbilo se mi to, bylo to čtivé a já se u toho výborně bavila. A za mě mi připadalo, že tu bylo i něco navíc, než dvojsmysly, jako tomu bylo u série Objektů touhy.

Literarytwins
07.07.2022 4 z 5

Moje (tak trochu) utajené dítě je prvním dílem z nové série od této autorky. Styl psaní Penelope Bloom mám ráda. Sérii Jeho/její jsem sice nedočetla, mám za sebou pouze Jeho banán, Její třešničky a Jeho zákusek. Ale i tak musím říct, že například u banánu jsem se neskutečným způsobem bavila. Ano na těchto knihách je mnoho "ALE" nebo proti, co bych knihám vytkla a občas jsou tak blbé, až je to ale dobré. Určitě nikdy nečekejte přehnané duchovno, mega příběh a bezchybné hlavní postavy. Musím ale přiznat, že utajené dítě se stalo mou aktuálně nejoblíbenější knihou od Penelope Bloom. Rozjezd je ve velkém stylu, protože Damon s Chelsea si rozhodně nic nedarovali a dávali jeden druhému co proto. Chelsea mě bavila hrozně moc, dlouho jsem se u knihy tolik nenasmála, jako když se sebevražedně a svéhlavě vrhala do boje proti bezcitnému Damonovi a nezáleželo jí na tom, jaké to bude mít následky. Ano jsou tam opět drobnosti, které bych asi trochu vytkla, jako např. chybějící test DNA nebo nedostatečně využitý potenciál jedné zápletky. V tomto případě mi to ale vynahradil bohatě zastoupený smysl pro humor a zajímavé vedlejší postavy, zejména bratr hlavního hrdiny, na jehož příběh se moc těším. Pokud hledáte vtipnou a nenáročnou oddechovou knihu, rozhodně sáhněte po této!

makhushka
29.06.2022 4 z 5

(SPOILER) OBSAHUJE SPOILER
Předně bych chtěla upozornit, že s jinou romantickou a erotickou literaturu kromě Bloomové nemám zkušenost. Přečetla jsem celou její ságu od banánů až po tajemství a knížky se mi líbí. Jsou to skvělé oddechovky. Teď už rovnou ke knížce Moje (tak trochu) utajené dítě.

Dva dny stačily na vyloženě zhltání knihy. Ano mám děti, ale i kdybych je neměla a chodila do práce, trvalo by to asi stejně, takže se na ně chudáky nebudu zase vymlouvat.
Po knize jsem sáhla poté, co jsem po sobě dočetla všechny knihy série Strašidelné domy, takže to byl pořádný skok, ale přesně to jsem potřebovala!
Mám ráda její lehký humor, nadsázku se kterou jsou romány psaný. Ano jako román tuhle knihu musíte uchopit.
Lehce utopický příběh, který má happy end jako pohádka. Po několika peripetiích se do sebe po značně eroticky napnutých chvílích hlavní postavy bezhlavě zamilují a všechno je jak má být. Dcera se dočká svého otce a žena lásky, po které 5 let nevědomky toužila.
Zpracování příběhu bylo podle mě dobré.
Jednoduché odpočinkové čtivo, skvělé na dovolenou.
Těším se na další její knihu :)

MarKy95
26.06.2022 3 z 5

Fajn čtení na večer, od knihy jsem moc neočekávala a ve finále to nebylo tak špatné.