Pan O

Pan O https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/495219/bmid_pan-o-fvZ-495219.png 4 236 50

Můj klenot série

Říkejte mi prostě Pan O. Protože VAŠE potěšení je moje superschopnost. Vyvolat v ženě pocit bože, to je skvělý je podstatou všeho, a pokud to chlap nedokáže, měl by sakra z ložnice vypadnout. Mluvím o extázi, při který se kroutí prsty na nohou, která vyrazí dech a donutí ženskou popadat prostěradlo. Takovou, jakou pokaždý dopřávám já. Předpokládám, že to ze mě dělá superhrdinu rozkoše, a mojí misí je vždy splnit svůj úkol. Jasně, jsem závislý na rozdávání, ale přistupte blíž a najdete taky muže se sexy zevnějškem, výbornou prací, vtipem ostrým jako břitva a srdcem ze zlata. Jo, život je fajn... A pak mě vyvede z míry, když mě jistá žena požádá, abych ji naučil všechno o tom, jak si získat muže. Jedinej problém? Je to sestra mýho nejlepšího kamaráda, ale je příliš lákavá na to, abych jí odolal – zvlášť, když se dozvím, že sladká, sexy Harper má taky nemravnou mysl a chce jí dobře využít. Co by se mohlo pokazit, když dám ženě, po který jsem tajně toužil, bez závazků lekce ve svádění? Nikdo se to nedozví, ani když si pošleme pár oplzlejch sextovek. Dobře, pár stovek. Nebo když se jí zasekne zip na šatech. Ne o tamto! Nebo když na mě ve vlaku před celou rodinou udělá ty mrdavý oči. Problém je, že čím víc nocí s ní trávím v posteli, tím víc dní s ní chci strávit mimo postel. A poprvý v životě nepřemýšlím jen o tom, jak přimět ženu křičet rozkoší – přemýšlím o tom, jak ji na dlouho udržet v náručí. Vypadá to, že skutečná Dobrodružství pana Orgasma teprve začínají....... celý text

Literatura světová Romány Erotika
Vydáno: , Red

Mister O , 2016

LenRan
03.10.2022 4 z 5

Mám ráda když je příběh z pohledu chlapa, je to větší zábava a tady jsem se teda pobavila, hlavně nad jejich humorem. Bavila mě jejich hra s rozbíjením stereotypního používání sprostých slov, to bylo super. Jinak mě to vůbec nezklamalo, je to jednodušší, ale do toho s tím asi jdeme, už podle té obálky, že? :)

MilackovaN
02.10.2022 5 z 5

Knihy od této autorky mám ráda, protože si odpočinu od všech knih, kde je vypravěčkou žena. Myslím, že erotických knih, kde je vypravěčem muž by mělo být více. Vůbec mi nevadilo, že se ve vyprávění postavy nestřídaly. Nick a Harper byli prostě a jednoduše boží dvojka!!

terryaknihy
01.10.2022 4 z 5

Až na počáteční strach, že se mi nedařilo hned začíst, to bylo skvělý :). Blakely je asi nejlepší erotickou autorkou v rámci popisu erotický scén! Žádný hambatý úchylný slovíčka, ale tolik žhavých scén. Bomba prostě! Příběh mi přišel sám o sobě krapítko slabší, než Můj klenot, ale vcelku to byla příjemná oddechovka a jsem moc ráda, že jsem knížku přečetla :). Musím souhlasit ale s jedním komentářem tady, že mě mrzí obálka :( Nick byl potetovaný a na obálce to je absolutně vypuštěný, škoda…

Knihy_nad_zlato
01.10.2022 4 z 5

Tohle se mi jednoznačně líbilo víc než první díl. Hlavně asi kvůli hlavním postavám.
Už v prvním díle jsem si říkala, že by druhý díl snad mohl být o Nickovi a Harper. Ti dva mě prostě baví. Řekla bych, že chemie jim sice funguje, ale nebyla úplně stoprocentní.
Děj byl celkem ohraný, ale přesto mě docela dost bavil.
Největší plus téhle knihy je jednoznačně humor. Jedna z nejvtipnějších knížek, které jsem za poslední dobu četla.
Chápu, že toho, co tu bylo dobrý není nijak moc, ale ani mi nic nevadilo. Prostě taková fajn knížka pro odpočinek.
Mimochodem taky vám tak vadí chyby na obálkách? Jakože ten týpek ani náhodou není Nick. Vždyť Nick má být celej potetovanej.
Asi nemám, co víc k tomu říct. Pokud bude někdy nějaký další díl, tak si jej přečtu, nebo něco dalšího od autorky.
3,3/5⭐

happy19
12.09.2022 4 z 5

(SPOILER) Čtivé,jiskrné...je boží se živit tím,co vás ba,-))
Rozhodně mi tu ale chyběl pohled z obou stran...
Tady to ovládal do určité chvíle nadsamec:-D
...ale mělo to svůj účel,-)
To jejich špičkování je za 1:-))))

„Láska je jedno z těch utrpení, jež není možno skrývat. Stačí jedno slovo, jeden nepatrný pohled, dokonce i mlčení k tomu, aby se projevila v plném rozsahu.“

georginaa
03.09.2022 3 z 5

Už se mi to tolik nelíbilo jako první díl, ze začátku jsem měla problém se vůbec začíst. To, že mužství hodnotí chlapi svojí chloubou mě štve. Myslím, že většinu žen zajímá především jak se chlap k ženě chová, jak se chová k ostatním, samozřejmě, že musí projít i nějaká ta chemie, ale podstatné je, že ženy si nevybírají a nesoudí jen podle dolního IQ. V této knize bohužel to přesně vystihuje, což byla úplná škoda promrhat skutečný příběh.

Zuzana215
25.08.2022 2 z 5

Oddychovka ...svižné tempo..bohužel příliš sexu, který začne být nudný..

knihomolka78
18.08.2022 2 z 5

O čem kniha bude, a jak skončí je u tohoto žánru jasné, ale tady se autorka nenamáhala ani s žádným dějem, vystačila si jen se sexem, a to prakticky na každé třetí stránce.
Navíc je to psáno jen z pohledu muže, a to dost sebevědomého (aspoň zpočátku).

Andrejka91
16.08.2022 3 z 5

Knihu jsem přečetla během pár hodin, protože se četla skvěle, ale je tu jedno velké ale.
A sice to, že kromě erotiky, která tam byla snad na každé páté stránce, tam nic jiného nebylo. Žádný propracovaný děj, zápletka a nic co by knihu udělalo výjimečnou.
Navíc téma co tu bylo už milionkrát, ale psáno pouze z pohledu muže, který byl na mě ze začátku až moc namachrovaný.
Je to naprostá oddechovka, od které raději nic nečekejte a za mě kniha, u které už ani zítra nebudu vědět o čem byla a nepotřebuju ji číst opakovaně.

Ellinek
14.08.2022 4 z 5

Mě tahle série prostě baví. Je to čtivé, svěží, vtipné a z pohledu chlapa. Co víc si přát. Navíc celá mužská skvadra stvořená Lauren Blakelyovou mě nesmírně bavíme. Sdílíme stejný humor, podobné názory, prostě jsme na jedné vlně. Takže Spencer a Nick jsou něco jako mí nejlepší kámoši. A jako vždy se budu těšit na dalšího Hammera (bože, to příjmení je za trest, když si pod ním představíte jednoho dva metry vysokého blonďáka :D), takže Wyatte, nezklam mě v dalším díle. :D Je to prostě lehké a oddechové čtení, přesně to, co potřebuju, když mi nejde číst nic jiného, protože teď mi to vážně nejde. Ale tyhle knížky sfouknu během dvou dní, když se flákám, jinak je za den pryč. A baví mě to. Tenhle humor je moje krevní skupina a co si budem, já vždycky v knihách fandila spíše chlapům, než ženám. A nejen v knihách. :D

pro ženy

2022  74%Můj klenot