Pan O

Pan O https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/495219/bmid_pan-o-fvZ-495219.png 4 236 50

Můj klenot série

Říkejte mi prostě Pan O. Protože VAŠE potěšení je moje superschopnost. Vyvolat v ženě pocit bože, to je skvělý je podstatou všeho, a pokud to chlap nedokáže, měl by sakra z ložnice vypadnout. Mluvím o extázi, při který se kroutí prsty na nohou, která vyrazí dech a donutí ženskou popadat prostěradlo. Takovou, jakou pokaždý dopřávám já. Předpokládám, že to ze mě dělá superhrdinu rozkoše, a mojí misí je vždy splnit svůj úkol. Jasně, jsem závislý na rozdávání, ale přistupte blíž a najdete taky muže se sexy zevnějškem, výbornou prací, vtipem ostrým jako břitva a srdcem ze zlata. Jo, život je fajn... A pak mě vyvede z míry, když mě jistá žena požádá, abych ji naučil všechno o tom, jak si získat muže. Jedinej problém? Je to sestra mýho nejlepšího kamaráda, ale je příliš lákavá na to, abych jí odolal – zvlášť, když se dozvím, že sladká, sexy Harper má taky nemravnou mysl a chce jí dobře využít. Co by se mohlo pokazit, když dám ženě, po který jsem tajně toužil, bez závazků lekce ve svádění? Nikdo se to nedozví, ani když si pošleme pár oplzlejch sextovek. Dobře, pár stovek. Nebo když se jí zasekne zip na šatech. Ne o tamto! Nebo když na mě ve vlaku před celou rodinou udělá ty mrdavý oči. Problém je, že čím víc nocí s ní trávím v posteli, tím víc dní s ní chci strávit mimo postel. A poprvý v životě nepřemýšlím jen o tom, jak přimět ženu křičet rozkoší – přemýšlím o tom, jak ji na dlouho udržet v náručí. Vypadá to, že skutečná Dobrodružství pana Orgasma teprve začínají....... celý text

Literatura světová Romány Erotika
Vydáno: , Red

Mister O , 2016

Ešína
29.01.2023 4 z 5

V této knize opravdu nejde o žádnou nepředvídatelnou zápletku. Naopak..nic se tam neděje. Ale ja to vtipná, čtivá a svěží oddechovka. První díl se mi líbil o trochu víc ale to neznamená, že by byl tento slabší. Herper s Nickem si skvěle hráli do noty.

Littlemonday
28.01.2023 2 z 5

Pan O - Lauren Blakely

Kniha, ke které jsem se dostala díky knižní štafetě. ️

Anotace:

Říkejte mi prostě Pan O. Protože VAŠE potěšení je moje superschopnost.

Recenze:

Uff… Musím říct, že jsem neměla žádná vysoká očekávání. U erotických románů už je mám málokdy.
V této knize se to sexem jen hemží, dokonce musím uznat, že to z většiny není trapné, někdy to má i jiskru.
ALE - není tam prostě nic jiného. Žádná pořádná dějová linka. Dva lidi se domluví, že spolu budou mít sex. A mají zatraceně dobrý sex. Být spolu nesmí, protože by se brácha naštval. No kruci, jak tohle jen může dopadnout? Fakt netuším…
Takže to má jen dva scénáře - buď to mělo být o polovinu kratší (320 stran nechcete číst to samé dokola) a byla by to hodně povedená erotická jednohubka. A nebo to prostě mělo mít nějaký děj.
Takhle to pro mě bylo chvíli oddechové čtení a pak jsem se už jen těšila na konec…

2/5⭐️

Budu moc ráda, když mě pro další recenze budete sledovat na IG: little.monday a FB: LittleMonday - Rádi čteme ️️️

Janiss_89
15.01.2023 3 z 5

(SPOILER) Do půlky knihy to bylo čisté utrpení. Vůbec jsem autorce ty chlapské myšlenkové pochody nevěřila. Od půlky už to mělo zajímavější a rychlý spád. Sotva se tam objevilo dvojče - bratr, tak mi bylo jasné, že u dvou knih autorka nezůstane. Mno já do třetí asi nepůjdu. Styl autorky mi u tohoto dílu nesedl - moc zdlouhavé.

petulkapeta
04.01.2023 5 z 5

Už s tím nebudu bojovat.
Vic tohoto nesnesu.
Hořím pro ni. Všude. Moje ruce, moje hrud, moje kůže. Tolik po ní toužím.

Nejlepší kamaradka jeho přítele ho požádá o pomoc při randění s muži. A on to udělá, ale podcenil to...Popravdě jsem si tak zvykla na to číst knihu ze dvou pohledů že mi to chybí a tu obzvlášť. Nick a Harper byly teda dvojice..Ano hooodně sexu tu bylo..no a? to se dalo čekat, ne?

Leído
04.01.2023 5 z 5

Hodně sexu a žádný velký příběh. Přesto mám takové knížky výhradně z pohledu (sympaticky arogantního) muže moc ráda. Čtivé, zábavné. Zatím jsem narazila jen na dvě autorky, které ten mužský pohled na svět (chápej sex) umí takto vtipně podat. Jediné co bych vytkla je, že to bylo hodně podobné prvnímu dílu, kde šlo v podstatě o to stejné. Chlap se silným sexuálním sebevědomým a kamarádka, které tak trochu pomáhá... Asi to znamená, že prostě všichni chlapy přemýšlejí stejně ;)

Mishaacka
11.12.2022 2 z 5

Mám moc ráda knihy z mužského pohledu. Bohužel tady jsem se nemohla začísrlt, po 2 týdnech jsem knihu vzdala. Co mi absolutně zkazilo chuť do čtení je překlad a korektura, kterou jsem v duchu opravovala. Opravdu nesnáším, když je oficiální vydání psané nespisovně - obvyklej, dočasnej a špatné skloňování, tzv. po pražsku :-( I tak byl příběh o ničem, ze začátku to vypadalo slibně hlavně to mužské myšlení a vtipné rozhovory. Ale pak od cca str.100 se to nedalo + u erotických scén jsem v duchu opravovala slova.
2 hvězdy za to, že je kniha psaná z mužského pohledu.
PS: pokud vám nevadí, že je kniha psaná hovorově v 'pražském' dialektu, tak je to nenáročná eroťárna na víkend

Kešu1981
10.12.2022 2 z 5

Upřímně...moc mě to nebavilo, nezaujalo. Co oceňuji? Že se autorka snažila o originální přístup k randění... jakože rande ve sprchovém showroomu? O tom sem četla fakt poprvé...a právě proto člověk čte, což? Nikdy nevíte kde narazíte na něco nového, neokoukaného :o)

kacenka6144
08.12.2022 3 z 5

Je to takové bez napětí, bez příběhu. Tohle téma jsem už četla zpracované daleko přitažlivějším způsobem.

NikolaSkop
29.11.2022 2 z 5

Za me teda nic moc, jen sex. Prakticky zadny pribeh.. Jsem zklamaná.

Emma27
22.11.2022 4 z 5

Mě se kniha líbila asi víc než druhý díl. Super čtení.

Literarytwins
20.11.2022 4 z 5

Tohle bylo prostě super čtení! A přesně tohle jsem potřebovala po čtení duetu Haunting Adeline, hledala jsem něco, co mě odreaguje, hodí do těžké pohody a pobaví mě. Tohle vše jsem od této knihy dostala, takže jsem byla spokojená. Místy je třeba brát to trošku s nadhledem a celkem mě iritovala spojení jako "leštit perlu" a "kudrlinky chloupků na jejím pahorku" a zcela jistě bych se bez tohoto v knize obešla. Nicméně je to asi jediná věc, za kterou uberu na hodnocení. Nick a Harper byli skvělá dvojka a jejich příběh jsem si užila. Dost jsem se místy zasmála a autorka umí velmi dobře podat i žhavé scény mezi hlavními hrdiny, takže i v tomhle si zde přijdete na své. Na jedno delší odpoledne ideální oddechové čtení. Moc se těším na třetí díl, který bude věnovaný Nickovu bratrovi. Pan O mě asi dokonce bavil o chlup více, než Můj klenot.
P.S.: Hodně mě pobavila scéna, kdy se Spencer vrací z líbánek a pokřtí neplánovaně svou návštěvou Nicka. Za mě jeden velký palec nahoru za to, jak se ve výsledku postavil k celému tomu vztahu mezi jeho nejlepším kamarádem a jeho mladší sestřičkou a za to, co mu řekl.

Majuš333
17.11.2022 5 z 5

Nenáročná a vtipná oddychovka, ktorá má tú správnu iskru :)

„Nevím, jak jí odolám,“ řekne Wyatt s vilnou touhou v hlase druhej den ráno v Central Parku.
„Natalii?“
Zavrtí hlavou. „Malé kakaové čubičce. Podívej se na ni. Jak si ji mám nevzít domů? Vždyť se mi vejde do opasku s nářadím,“ řekne a prakticky vrká, když gestem ukáže na čokoládovýho miniaturního pinče, kterýho venčí.

Katka7922
07.11.2022 4 z 5

Mě se tenhle díl líbil víc než první. Oblíbila jsem si oba dva což jsem u prvního dílu neměla. Spencer se mi v tomhle díle zamlouval víc než v tom jeho příběhu, možná proto, že ho tu nebylo moc.
Harper je skvělá sebevědomá žena, která podle mě jen předstírá, že to s muži neumí, aby dostala šanci svést toho pravého :-) a ten pravý se samozřejmě moc rád nechá.

petusska01
07.11.2022 3 z 5

Musím povedať, že podľa anotácie som sa na tento príbeh celkom tešila a nakoniec som bola mierne sklamaná. Asi som už "stará" ale asi mi v knihách proste už nestačí len sex na každej strane. V tomto prípade sa mi páčili aj postavy, aj téma, aj venčenie psov a zápletka aj všetko, ale proste toho deja tam bolo závratne málo...vždy keď sa mohla rozvíjať konverzácia, dej, niečo sa dozvedieť o postavách, ísť kúsok do hĺbky, tak prišiel akurát tak sex a mňa už to po pár "šukačkách" prestalo baviť čítať , takže som to len tak očkami prebehla a tešila sa na konverzáciu ďalej. Jop, asi som ochorela alebo čo :-D ale ako príbeh je to fajn, kniha fajn, postavy fajn...určite to nie je topka, ale nikoho neurazí, je to príjemné pokračovanie série atď atď.

Dela90
28.10.2022 4 z 5

(SPOILER) Nick alias pan Orgasmus, který kresli kreslený komiksový seriál se stejnojmeným názvem.A Harper Holidayová, která je naprosto nezkušená v randění - požádá o pomoc právě Nicka, protože je to bratrův nejlepší kamarád a ona ho zná prakticky od dětství. Prvně ji Nick dává jen slovní rady, jenže pak to mezi nimi začne jiskřit, nejdřív si to nechce ani jeden z nich přiznat, ale potom je jasné, že jen u slov to nezůstane.

Jelikož první díl byla naprosto skvělý, takže je jasné, že tady jsem měla docela vysoká očekávání, což byla chyba. Lepší je raději nic neočekávat. Knížka měla docela pomalý rozjezd. Když jsem četla anotaci, přišlo mi, že kniha úplně o něčem jiném. Ačkoliv žhavé to tedy bylo, a to dost.

Ocenila jsem, že se v příběhu prolínaly i předešlé postavy z prvního dílu, takže vlastně víte, jak je to s nimi dále.
Harper mi nějak od začátku nesedla.
Zato Nick, ten moc dobře věděl co dělá, líbilo se mi, jak jí dával rady. Jak si vymýšlel, jen aby mohl být s ní. I to, jak žárlil.

Já se u jedničky prostě uculovala víc. Je to taková příjemná žhavá oddechovka.

"Přísahám, že tahle ženská bude mou zkázou. Je pro mě tak zatraceně dokonalá."

Fidibus
26.10.2022 1 z 5

(SPOILER) Po Mém klenotu dost zklamání. První díl taky nebyl úplně top, ale byl tam příběh a bylo to vtipné. Tady kromě pár drobností a námětu jen sex, až moc. Zápletka je jednoduchá - tvůrce komiksového pana Orgasma miluje sestru svého přítele, kamarádí se. Ona ho požádá o pomoc, jak na muže. Tajně. A je z toho týden plný lekcí, on pochopí, že ji miluje, ona jeho už dávno. A ještě na závěr zápletka, zda on kvůli seriálu odejde.
Zdlouhavé, dost nudné, dočteno silou vůle. Jinak, takřka stejná zápletka je daleko lépe zpracovaná v knize Jamaica Lane.

moma08
21.10.2022 3 z 5

Takové nenáročné čtení, které nezabere ani moc času.
Vůbec jsem si nepamatovala o čem byl první díl, takže jsem si musela u ní přečíst anonci a byla překvapená, že jsou tam postavy se kterými jsme se setkaly v předchozím příběhu.
V téhle kategorii znám určitě o dost lepší, ale nelituji toho času, který jsem téhle knize věnovala.
No jistě vím, že si za týden nevzpomenu o čem to bylo.

rampapa
21.10.2022 5 z 5

Tak tohle bylo krásné a super. Moc se mi knížka líbila a velmi jí doporučuji všem co mají rádi romantiku. Tenhle díl se mi líbil víc než předchozí. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl.

Njangu
10.10.2022 4 z 5

Co k tomu napsat. Tenhle žánr je oddychový a žádnou hloubku od toho nikdy nečekám. Zajímavý nápad je vždycky příjemným zpestřením.
Ale musím říct, že předchozí díl se mně líbil víc. Tady to bylo trošku strnulé. Četlo se dobře, ale předchozí díl měl lepší spád. Každopádně je to knížka, která v tomhle žánru úplně nezapadne.

Ralemo
04.10.2022 5 z 5

Hezký romantický příběh se zajímavou zápletkou v podobě tajného a zajímavého vztahu pana Orgasma a jeho zakázaného potěšení v podobě sestry jeho nejlepšího kamaráda. Vtipný, velice čtivý příběh, u kterého se vážně zasmějete. Skvělé postupné dobývání a poznávání dvou mladých lidí, kteří si k sobě postupně nachází cestu. Velká chemie, neskutečná přitažlivost, hezky napsané sexuální scény. Moc hezky napsáno, určitě doporučuji přečíst.

pro ženy

2022  74%Můj klenot