Muchachas 3

Muchachas 3 https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/282860/bmid_muchachas-3-LX1-282860.jpg 4 27 6

Muchachas série

< 3. díl

Pro jedny je to čas odplaty. Pro jiné čas osvobození. Nebo naděje. Všechno se zaplétá, rozplétá, znovu zaplétá. Muchachas kráčejí dlouhými kroky kupředu. Člověk nikdy neví, co se stane. Zadrží dech, drží jim palce. Viva las muchachas! V posledním dílu trilogie Muchachas se setkáváme zároveň se Stellou, s Joséphine, Hortense i Calypso. Stella se konečně postaví svému tyranskému nevlastnímu otci. Hortense uskuteční svůj sen a Calypso objeví lásku a pravdu o svém původu. Joséphine najde svou novou rodinu. Naše hrdinky se potkávají a ovládají se navzájem. Každá z nich má odlišnou povahu: dobyvatelka Hortense, mstitelka Stella, křehká Joséphine, zasněná Calypso. Každá po svém uzavírá svůj příběh.... celý text

Danka1975
08.06.2019 3 z 5

Tak dočteno :-), tahle trilogie, když k tomu ještě připočtu Krokodýly a spol, byla tak nějak pro mě dlouhá.. . :-), zpětně hodnotím jedničku jakože dobrý, navnadí. .. . . Dvojka tak nějak o ničem :-( a trojka do aspoň docela slušně zozjede, možná i zavře. Za mě ale už toho bylo dost. . .Budu se opakovat, že Krokodýli, Želvičky a Veverky byli prostě lepší. A tady se bohužel žádné WOOOOOUUUU nekonalo :-( . . Doporučuji na takové dovolenkové počteníčko :-).

EvikU.
29.10.2018 4 z 5

Poslední díl se zase rozjel s četla se sama. Moc se mi líbila. Nenechte se odradit druhým dílem, který je trochu slabší.

Jeweler_pet
21.07.2018 4 z 5

Trochu divočina díky množství příběhů, ale jinak spokojenost.

kikies
05.11.2016 5 z 5

Chjo, Muchachas jsem si zamilovala... Je to opravdu nádherný a silný příběh, vlastně několik příběhů v jednom, v jejichž čtení bych mohla pokračovat donekonečna. Všechny hrdinky jsou velice zajímavé a různorodé, čtenáře to vtáhne a naplní emocemi. Je to fakt povedené, celá série a můžu ji jen doporučit :-)

Suee
20.07.2016

Konecne se to zacina spojovat, libilo se moc!

Renda
14.03.2016 5 z 5

Konečně jsem docenila Muchachas2. Vše se v trojce prolnulo. Báječné čtení.