Čierny jazdec

Alex sa ako jediný z Montgomeryovcov vráti domov, aby pomohol rodine. Žije dvojitým životom - cez deň ako tučný Alex Montgomery, ktorý je každému na posmech a v noci ako tajomný jazdec s čiernou maskou na tvári, vychádzajúci do ulíc pomstiť napáchané krivdy. Získa si priazeň temperamentnej a nebojáckej Jessiky?

https://www.databazeknih.cz/images_books/11_/112145/montgomeryovi-cierny-jazdec-kPH-112145.jpg 4133

Montgomeryovi (7.)

The Raider (1987)

Vydáno:, Ikar (SK)

Kniha Čierny jazdec

miruska1
21.07.2018

docela som sa bavila......

mStationka
11.06.2018

Krásná kniha

laura
03.06.2018

I podruhé musím říct, že tenhle příběh byl skvělý, nápaditý, vtipný a nádherně romantický. Jak to dopadne se dalo předvídat, ale stejně... Prostě jsem si to užila, a jestli někdo slyšel, jak se směju, určitě by nehádal, že by mě mohla takhle odbourat historická romance :) Alex a Jessika neměli chybu. No a Nick s Eleanor ;) Tahle kniha prostě patří k těm lepším...

Ivusak7
02.08.2017

Skvělá knížka u které jsem se vůbec nenudila. Perfektní nápad s převleky, mstitel hrdina po kterém touží každá dívka, tajúplný a krásný. Knížce nic nechybělo, humor, láska a nebezpečí v jednom. Ke knížce se jistě znovu vrátím.

kami16
26.07.2017

Tato kniha je zkrátka báječná ve všech směrech. Nechybí zde humor, romantika i vypjaté a napínavé situace. U této knihy se čtenář prostě nemůže přestat smát. Občas mi bylo Alexe až líto, jaké mu dávala Jessika kapky. A on jí to jako správný chlap vždycky vrátil. A jeho převlek za mstitele? Ten celé knize dodal ten pravý šmrnc. Takovéhoto muže by zkrátka chtěla ve svém životě potkat každá žena. No ne? :D K této knize se budu určitě stále vracet, protože já jí můžu číst stále dokola, a i tak mi bude připadat, že jí čtu poprvé a stále se u ní budu usmívat. :)

Ajinka126
09.02.2017

Tak tohle jsem prosím pěkne četla na střední místo povinné četby. Jak výchovné :). Určitě mě to jako puberťačku bavilo, když jsem si na ni i po letech vzpomněla.

08.09.2016

Naprosto úžasná knížka, která nepostrádá vtip ani romantiku.

moudivlacek
20.08.2015

Tak tady jsem se opravdu nasmála, přišlo mi to jak americká verze Zorra. Je to trochu upravené. Je tu více scének, kdy se člověk neubrání, aby se smál tak, až se za břicho bude popadat. Na konci si člověk myslí, že ho nic nepřekvapí. Ale stejně ano.
Ta knížka se dá číst vždy, když se budete chtít odreagovat a zvednout si náladu, nejde se u ní nesmát.