Molly

Molly https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/485132/bmid_molly-wdc-485132.jpg 4 212 64

Připoutejte se a připravte se na zběsilou jízdu plnou emocí, jakou jste ještě nezažili! Molly si v životě prošla peklem. Matka jí zemřela, otec skončil ve vězení a ona tak vyrůstala v dětských domovech a náhradních rodinách. Teď je dospělá a chce si už jen užívat. Šlápnout na plyn a zběsile uhánět černou nocí s Robsonem – kamarádem z děcáku a nejbližším člověkem na světě. Je se svým životem spokojená, dokud nepotká Viktora Tuliho. Syn někdejšího partnera jejího otce je dnes majitelem velké firmy. Je klidný a spořádaný… dokud mu do života nevstoupí ona. Příležitostná zlodějka a respektovaný podnikatel – není divu, že jejich vztahu nikdo nepřeje. Viktor je ovšem připraven o svou Molly bojovat. Jsou však mezi nimi nevyjasněná tajemství z minulosti… Dokáže mu Molly důvěřovat?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

Molly , 2020

Slezkairis
20.06.2022 5 z 5

Toto je kniha, kterou chcete mít ve své knihovně! Poslední dobou mi chyběla kniha, která by mě vtáhla do děje a nepustila, chtěla jsem..... potřebovala jsem číst tak, že bych zapomněla na čas a děj kolem sebe...a Molly mi to dala. Už jsem taky zapomněla jaké to je, že odbíháte od knihy v nejnutnějších případech,těšíte se z každé stránky, hlava padá únavou, ale pokračujete, protože prostě musíte:-) Palec hore, anebo taky klidně dva. A nebudu spoilerovat, zkrátka ne.... Příběh plný touhy, vášně, vzájemných protikladů, romantiky se vám bude odvíjet před očima. Ve fantazii se meze nekladou...a ano, i slza ukápla!

Vorlovar
15.06.2022 5 z 5

Skvělá kniha, od které jsem se nemohla odtrhnout. Každý by chtěl takovýho Vikouška. :-)

Kristy.Seb
14.06.2022 4 z 5

Molly a Robson byli hodně ujetý, hlavně jejich styl života. Ale ta romantická linka byla skvělá. Líbilo se mi, jak na nic nechvatali a hned na to nehupsli.

MarciPestova
13.06.2022 5 z 5

Dlouho jsem přemýšlela zda do téhle knihy jít. Nakonec jsem to zkusila a za mě naprostá pecka. Dokážu pochopit, že spoustě lidem bude vadit povaha a chování Molly, ale zamyslete se- je to příběh ze života a bohužel tak to někdy chodí u lidí co měli těžké dětství. Moc se mi líbilo, že kniha byla psána jak z pohledu Molly, tak i Robsona a Viktora. Už v polovině knihy mi bylo jasný, že nemůžu očekávat nějaký doják, ale dost mě to překvapilo. Mělo to příběh, drama, zvrat... A musím uznat, že oba epilogy mě příjemně dostaly :)

moma08
12.06.2022 3 z 5

Pozitivum vidím v tom, že v knize mají slovo oba hlavní hrdinové. Tím to asi končí.
Molly mi lezla šíleně na nervy, chovala se opravdu jako mrcha, vím, že dětství neměla snadné, ale i tak nemohla jsem jí vystát.
Viktor byl oproti tomu vážně zlatíčko a nemůžu pochopit, jak to mohl snášet, musel jí teda hodně milovat.
Určitě jsou i horší knihy, ale tahle je u mě průměr.

Elize
10.06.2022 5 z 5

Tohle se mi moc líbilo, četlo se to v podstatě samo, dialogy velmi pěkně napsané, že to mezi postavami jiškřilo a zároveň krásně posouvalo děj dopředu, uznávám, že téma bylo poněkud těžké a konec se nemusel asi každému líbit, byl to sice happy-end, ale ne takový klasický, ale sedělo mi to k tomu, zas kdyby to skončilo úplně pohádkově, tak by to působilo falešně a Molly potřebovala svou životní zkušenost a dospět, aby mohla být se svým Vikem. Ani mě nevadila vulgárnější mluva, nebyla zde neustále, jen v některých pasážích a tam se podle mě i hodila (nakonec, co by měl člověk čekat od dětí z dětského domova? dnes takhle mluví běžná mládež). Nejprve jsem nevěděla, jestli se do toho vůbec pouštět, bála jsem se, že to bude nějaký polský úlet jako 365 dní, ale nebylo to tak, byla jsem velmi spokojená, mluva byla sice vulgární, ale jak došlo na city, či sexuální scény, tak vše bylo popsáno jemně, s citem a člověk se do toho opravdu položil. Postavy byly krásně vykreslené, Molly mě nerozčilovala, byla taková podle toho, čím si prošla, to mi spíš vadil Robin, který ji neustále vyznával lásku, ale často ji jen využíval jako všichni lidi okolo. Nejlepší byl samozřejmě Vikoušek, který byl zkrátka pravý chlap ve všech smyslech slova. Moc hezké, i když náročné, ale čtivé a konec byl za mě dojemný, což se málokdy stává, větina autorek má spíš tendenci ho odbýt.

zdehan
07.06.2022 5 z 5

Kniha se mi líbila dobře se četla.

Zuzana215
05.06.2022 3 z 5

(SPOILER) Čtivé, to ano..ale neskutečně mě to ke konci štvalo.
Asi jsem doufala, že nakonec skončí s Robsonem... I přesto mi při epilogu zaslzely oči. Dávám 3,5*.

anna7852
26.05.2022

Tak tohle mě bohužel nenadchlo:(
Nemohla jsem překousnout Mollyno chování,strašně mi lezla na nervy,takže knihu jsem ani nedocetla

Raislin
24.05.2022 4 z 5

Kniha byla pěkně napsaná a byla čtivá. Z příběhu mám však smíšené pocity! Nebyl špatný to vůbec ne, ale asi se mi momentálně moc netrefil do nálady! Molly byla průšvihářka a do jejích pocitů jsem se neuměla vůbec vžít. Viktor byl skvělej (takovej pan Božský) nereálný!

Beata.Knihařka
13.05.2022 5 z 5

Bylo to naprosto boží! Díky díky díky!

Darja.8
12.05.2022 5 z 5

Tak to byla jízda:).
Ani chvíli jsem se nenudila.
Super knížka:)

Ivuska.09
12.05.2022 3 z 5

Celkem povedený příběh. Jsem ráda, že kniha není součástí série, takže se vše rovnou vyřešilo. Konec byl napínavý a celkově autorka dokázala dobře zkombinovat napětí a romantiku.

Kešu1981
08.05.2022 4 z 5

Jak řekla Molly..."tohle je mazec". Se závěrem až infarktovým...pro mě. Paní autorka je teda talent, klobouk dolů. Velice čtivé! A díky za 2 epilogy.

katasokolov
08.05.2022 4 z 5

Velice čtivá kniha, kde rychle otáčíte stránku za stránkou, abyste zjistili, jak se to vlastně všechno seběhlo. Molly je zajímavá hlavní hrdinka, která nezapadá do klasických škatulek. Spolu se svým nejlepším přítelem žijí ze dne na den a snaží se užívat všeho naplno. Do života jim ale vstupuje Viktor, který má s Molly společnou minulost.
Romantická linka se mi líbila moc. V knize se vyskytují i explicitněji popsané erotické scény. Kupříkladu takové rande pod hvězdami tady dostává tak trochu jiný rozměr :D.
Největším plusem knihy je, že se jedná o standalone a moc jsem ocenila rychlé střídání pohledů hlavních protagonistů v rámci jedné kapitoly.

Andrejka91
04.05.2022 5 z 5

Tohle je strhující kniha, kterou budete číst od začátku až do konce se zatajeným dechem. Není to takový ten obyčejný slaďák, kterých je všude plno. Je to originální kniha, kde se pořád něco děje, je trochu akční a na konci budete mít slzy na krajíčku.

happy19
01.05.2022 4 z 5

Úžasná...divoká,svá,jedinečná,-)
Moc doporučuji...tohle je nekonečná jízda!

...a uvěř v lásku

Jestli můžu bejt víc než sebou,
jestli můžu žít,tak jen s tebou.
A žít chci navždy.

ElessaRiverbow
30.04.2022 5 z 5

Romantické knihy moc nečtu, pravděpodobně je to kvůli příběhům od německých autorek, které mi prostě nesedly, a nebo jsou na mě až moc přeslazené, ale tohle je úplně něco jiného. Tady se už od první kapitoly něco děje, postavy jsou boží a vše není růžové. Kniha je moc čtivá a stránky utíkají jedna za druhou. Molly jsem si zamilovala už na začátku, Viktor mi byl sympatický, ale Robsona jsem měla většinu času chuť praštit, i když na konci mi ho bylo trochu líto. Konec mě jednoduše dostal, slzy tekly a já nechtěla uvěřit co všechno se tam stalo. Po romantice z per polských autorek se ještě rozhodně podívám, ta se mi moc zalíbila.

lena.o.knihach
29.04.2022 4 z 5

Molly neměla lehké dětství. Dětský domov, náhradní rodiny, jediným světlým bodem byl její nejlepší kamarád Robson (v současnosti spolubydlící).

Na těžké dospívání Molly jen tak nezapomene, ale teď si užívá života. Řídí se svými pravidly, vše říká na plnou pusu, poslouchá rap, krade auta, je sprostá, provokativní a chodí balit chlapy do klubu. Právě tam narazí na podnikatele Viktora.

Molly si prochází těžkými zkouškami a autorka jí to vůbec neulehčuje. Nešetří ani čtenáře a obzvláště konec mi dal zabrat.
Je to velice čtivé. A protože postavy nejsou žádní andílci, časté tu jsou i vulgarismy.

Tohle není žádný miloučký romantický příběh. Molly je mnohem drsnější kniha, než jsem doposud z edice Red četla. Rozhodně mě překvapila a pokud u nás vyjdou ještě další knihy od této polské autorky, určitě si je nenechám ujít.

TerryDee
27.04.2022 4 z 5

Dámy a pánové, tak tohle byla jízda. Příběh vás semele na samém začátku a vyplivne až na jeho konci.

Molly není obyčejná hlavní hrdinka a především to není žádná křehká květinka. Ale je to dívka, jenž zformovalo těžké dětství a dospívání. Takže jaká že je Molly!? Molly je drzá, prostořeká, divoká, provokativní a svá. Další postavou byl Viktor. Rozhodně zajímavý mužský hrdina, který byl laskavý a milující. A především se nebál bojovat o to, co miloval. Jeho odhodlanost a láska mě totálně dostala. Postavou, kterou jsem si moc neoblíbila, byl Robson. Vůbec mi nesedl svým chováním a často se mi zdálo, že sám neví co pořádně chce. I když na konci mi ho bylo líto.

Děj byl hned od začátku zajímavý a napínavý. K jednotlivým věcem jsme se museli dostávat postupně. A proto nezbývalo nic jiného než číst a číst. Což nebyl žádný problém, protože člověk chtěl vědět, jak to s našimi hrdiny dopadne.

Hodně se mi zamlouvalo, že příběh byl završen 2 epilogy. Což není u knih tak obvyklé.

Takže za mě osobně knihu doporučuji. Je to čtivé, poutavé a překvapující. Určitě bych Molly dala šanci.

2022  80%Molly
2023  69%Odsouzeni k bolesti