Molly

Molly https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/485132/bmid_molly-wdc-485132.jpg 4 212 64

Připoutejte se a připravte se na zběsilou jízdu plnou emocí, jakou jste ještě nezažili! Molly si v životě prošla peklem. Matka jí zemřela, otec skončil ve vězení a ona tak vyrůstala v dětských domovech a náhradních rodinách. Teď je dospělá a chce si už jen užívat. Šlápnout na plyn a zběsile uhánět černou nocí s Robsonem – kamarádem z děcáku a nejbližším člověkem na světě. Je se svým životem spokojená, dokud nepotká Viktora Tuliho. Syn někdejšího partnera jejího otce je dnes majitelem velké firmy. Je klidný a spořádaný… dokud mu do života nevstoupí ona. Příležitostná zlodějka a respektovaný podnikatel – není divu, že jejich vztahu nikdo nepřeje. Viktor je ovšem připraven o svou Molly bojovat. Jsou však mezi nimi nevyjasněná tajemství z minulosti… Dokáže mu Molly důvěřovat?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

Molly , 2020

georginaa
14.09.2022 5 z 5

Život je boj a o to horší, když ztratíte rodiče, kteří Vás vždy podporovali a chránili. Být odkázáni na cizí lidi, přizpůsobovat se a nedej bože, když si vás do rodiny vezmou jen kvůli penězům od státu. To pak je mazec a jediný co je, musíte přežít. Pak se protloukáte světem jak se dá a samozřejmě je těžké někomu důvěřovat. Tak to prostě měla Molly, žila dnem, který byl, neplánovala budoucnost, žila si jak v danou chvíli chtěla, dokud nepotkala jeho, Vikouška. Pak se celý její život obrátil na ruby, byla to jízda jako v tom největším bouráku. Příběh který pobavil, vřele doporučuji.

petulkapeta
10.09.2022 4 z 5

No pro mě setkání se špatnou holkou v podobě Molly a tim spravnym klukem coby Viktorem,ktery ji znal z dětství a teď to s ni nebylo vůbec jednoduché ,bylo velmi emotivní. Moll byla divoká a jedine po čem toužila byla láska. Do toho se tam plete Rob jako jeji " bratr,kamarad a ochrance " a i kdyz je to blb,ke konci ho člověk musí mit rad. A ty epilogy...mazec

DeniCod
03.09.2022 3 z 5

Čekala jsem od toho asi něco víc. Nebylo to špatně, ale dobré to taky úplně moc nebylo. Četlo se to rychle s dobře, ale ten děj mě trošičku zklamal. Podle anotace se mi to strašně líbilo, ale za mě je to asi taková průměrná oddechovka.

Jita160
01.09.2022 5 z 5

Jo, jo a ještě jednou jo!!!!
Tenhle příběh je zběsilá jízda ,horská dráha, divoký motokros.
Molly,Robson,Viktor,milenecký trojúhelník.
Molly je vichřice s kterou si život pěkně pohrál. Musela jít až na úplné dno aby našla své místo a štěstí na zemi.
,, Já žiji jen tím ,co je dneska. Zítřek ještě není a možná ani nebude""
Robson je toxický týpek ,rváč ,zloděj ,umělec. Lásku nikdy nepoznal i když ji měl neustále před sebou.
,,Je lepší své mládí zničit než s ním neudělat vůbec nic".
Viktor...toho budete milovat.
Než začnete číst epilog připravte si kapesníčky.

Rosse
30.08.2022 4 z 5

Kniha Molly je velmi specifická a svým způsobem dějově velmi zajímavá. Sledujeme zde hodně silný příběh Melanie, která mě bohužel svým chováním opravdu neskutečně vytáčela.

Nedokážu si představit, jak jinak bych se chovala v její situaci, proto bych ráda zmínila, že se jejím činům a daným rozhodnutím nedivím a nechystám se knihu hodnotit negativně na základě toho, že mi Molly nesedla.

Hodně mě zajímalo, jak autorka tento příběh zakončí.
Závěrem mohu s čistým štítem říct, že se mi kniha jako celek líbila. I když mám jisté výhrady k samotné Molly, celkově bylo toto téma pěkně zpracované.

Žádná z polských autorek mě zatím vyloženě nezklamala a jsem ráda, že budu moci i tuhle knihu zařadit na seznam "doporučuji", ačkoliv se mi na ní něco nelíbilo. Myslím si, že důležitý je celkový pocit z příběhu, který podle mě osloví a dostane nejednoho čtenáře. :-)

Mé hodnocení: 3,8⭐/5⭐

Michelleee
29.08.2022 4 z 5

Dala bych 4,5*. Děj byl hned od začátku zajímavý a napínavý. Molly, protivná Molly byla skvělá. Celkově se mi líbila každá postava v knize. Tajemství Viktora Tuliho mi bylo hned jasné. Doporučuji přečíst.

punkgirl97
28.08.2022 4 z 5

Příběh mě vtáhl hned, já vím, že je to možná klišé to sem psát, ale je to tak. Každá kapitola začínala buď textem písničky a nebo básní. A díky tomu to bylo ještě lepší.

Pohledy se hezky střídaly jak jsme si už mnozí navykli, že je to rozhodně fajn vidět do hlavy obou hlavních postav tedy Molly a Viktora. Pojí je společná minulost - alespoň část. A je to tak skvěle podané, že chcete prostě vědět, co se kdysi stalo.

Molly v životě nezažila lásku ani vášeň až do doby, co přijde do jejího života opět Viktor, takže se připravte jak slibuje anotace na jízdu plnou emocí. ️

Přesto, že minulost rozhodně nebyla žádný med, je příběh odlehčen humorem hlavních postav, takže sem tam prostě vyprsknete smíchy.

Druhá polovina knihy byla jízda, hlavně tedy ten konec. To jsem měla ne jeden infarkt. A i postav, které mě rozčilovaly mi bylo nakonec i líto. Musím říct, že autorka mě opravdu mile překvapila tím, jak píše. A ještě musím říct, že na konci jsme utrpěla šok!

Arsi007
27.08.2022 4 z 5

Tohle byla jízda! Naprosto perfektní začátek, zábavná Molly, tak trochu rozbitý Robson a dokonalý Viktor, to je vražedná kombinace, díky které se nedokážete od knihy odtrhnout.

Temný příběh v pozadí a propojená minulost všech aktérů dala knize neskutečné tempo a já si jí užívala jako dlouho ne.

Jenže pak přišel konec, za který dávám hvězdičku dolů. Dal se očekávat, ale přeci jen jsem čekala nějakou větší pecku.

Doporučuji všem milovníkům erotické a romantické literatury. Také fanouškům Colleen Hoover nebo Pauliny Swist. Vím, je to divná kombinace ale přesně tak kniha působí. Jako by si dámy sedly a napsaly jí spolu

IG: @hanybooks

Šárka88
25.08.2022 5 z 5

Pojďme se projet….
Opravdu jízda od začátku, až do konce. Moc se mi to líbilo a určitě to stojí za pár hodin času čtení všem, kteří mají rádi napětí se vztahy v knížce.

rampapa
24.08.2022 5 z 5

Tak tohle bylo krásné a nádherné. Moc se mi knížka líbila. Přečtená ani mě za 3 hodinky. Knížku velmi doporučuji.

Lenkazahal
21.08.2022 5 z 5

Nemohla jsem přestat číst! Miluji celý ten příběh!

janka2000
07.08.2022 4 z 5

Příběh o divoké Molly, která si chce užívat a nebojí se ani krást. Když potká klidného podnikatele Viktora, kterého zná z dětství, změní jeho život. Jenže ne každý příběh muž mít dobrý konec. Což na téhle knize moc cením. Takže pokud chcete vědět, jak to skončilo, tak si to přečtěte.

LusSyNDA
04.08.2022 3 z 5

Mně to teda moc nenadchlo. Viktor byl úplný světec, pochybuji že takový nervy s holkou by nějaký kluk měl :-D ano, chápu, je to jen kniha, ale stejně mi to přišlo moc to Viktora chování. Ale četlo se to dobře. Molly mi však hodně lezla krkem.

Ála1968
25.07.2022 3 z 5

Moc hezký příběh u kterého jsem se vůbec nenudila.Za mě super...

Terka18
23.07.2022 3 z 5

Očekávala jsem více. Víc toho, že mě příběh chytne a nepustí, ale nestalo se. Hlavní hrdinka mi byla nepříjemná až do poloviny knihy. Nějak příběhu chyběla "šťáva a náboj". Druhá polovina byla lepší. Příběh plný bolesti z trošku jiného pohledu. Jsem ráda za ten konec, i když se autorce podařilo mě vylekat vyloženě pár stránek před koncem.
Příběh byl hezký a četl se dobře, ale něco tomu chybělo.

Emma27
12.07.2022 3 z 5

Moc jsem od knihy nečekala,ale nakonec zajimavy príběh s překvapivym koncem.

lucisa.n
09.07.2022 3 z 5

Tady v hodnocení budu vystupovat z řady. Kniha se mi sice četla dobře, ale s hlavními hrdiny jsem si nevytvořila téměř žádný vztah. A to hlavně díky Molly. Ta holka mi byla fakt protivná. Na to její chování jsem už příliš stará a nechápu ho. Robson, ten mě ale štval ještě víc. Naproti tomu Viktor je ztělesněným snem všech žen. A nechápu, jak to mohl Molly vše tolerovat. Jestli jsem si z knihy ale něco odnesla, tak to, že má obrovský vliv to, v jakém prostředí člověk vyrůstá.

Ralemo
22.06.2022 4 z 5

No přemýšlím jak hodnotit. Asi bych dala 4,5*.
Určitě zajímavý příběh, se zapeklitou zápletkou a dramatem. Molly si odmalička prochází peklem, se životem bojuje co se dá a bohužel se nechala nalákat na různé podvody, aby si zaopatřila peníze a tím si velice komplikuje život. Viktor byl miláček, od začátku se snažil Molly pomoct a přesvědčit ji o změně životního stylu, bohužel přes spoustu neshod se to nepovede a Molly si musí odpykat trest za všechny svoje prohřešky. Viktor i přes to všechno o ni bojuje a počká si na šťastný konec se vším všudy. Určitě stojí za přečtení.

terikus
21.06.2022 5 z 5

Moc jsem od téhle knížky nečekala, ale nakonec byla fajn. U druhého epilogu jsem si zaslzela...

MilackovaN
20.06.2022 5 z 5

Ten boom s polskými autorkami mě moc baví. Nejdříve jsem zhltla Lilianu a teď jsem jedním dechem přečetla i Molly od další polské autorky. Molly nepotkal moc příznivý osud, ale naštěstí potká Viktora, někdejšího kamaráda z dětství.

2022  80%Molly
2023  69%Odsouzeni k bolesti