Jeskyně Saturn

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Třetí a poslední pokračování příběhu o chlapeckém klubu Saturn a jeho výpravách do zatopeného lomu a tajemného podzemí.

https://www.databazeknih.cz/img/books/71_/7158/big_jeskyne-saturn-hpZ-7158.jpg 4.655
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Jeskyně Saturn

Krbi
29.05.2021

Zakončení trilogie Modrá Rokle-Ztracený kamarád-Jeskyně Saturn. Úchvatné výtvarné zpracování Káji Saudka. Příběh z pera Jaroslava Foglara ve stylu Rychlých Šípů, jsme hltali na stránkách časopisu Kometa počátkem 90.let. Příběh se v třetím díle tak zcela neuzavřel - zmizelý kamarád Elvi se neobjevil ani se nezjistilo co se s ním stalo. Možná že Foglar měl v hlavě další pokračování, ale na to už nedošlo.

Azmodan
07.03.2019

Tohle má člověk číst když mu je 10-12 let a ne ve čtyřiceti... Jako kluk jsem tohle miloval a Modrou rokly nebo Zlatého koně miluji do ted, ale ted, když pročítám tohle si říkám, jestli to nejsou jen někde hluboko zastrčené emoce z dětství. Stejné sklamání jsem zažil i s komixi z ABC, který jsem jako dítě hltal a dnes mi přijdou naprosto pitomé!!! Tehdy to mělo i takové magické kouzlo, nedalo se to sehnat, nikdo to neměl, rozebírali si to ženské z trafik pro své děti a známé... Dnes už tohle nejde, každý má vše a nic se takhle nedá sehnat...dřív to nešlo ani koupit, dnes, když vám není líto peněz se na Aukru dá sehnat vše... (Doplněno: ono se toho vlastně tak moc nezměnilo, dnes to nikdo nevydá, netuším proč, a tak to taky nikdo nesežene a nemá. Jen pár šťastlivců doma a pár spekulantů za krvavé peníze na Aukru, takže rarita, jako za dob mého dětství je to stále)
Pro mě komix sklamání, i když uznávám, že je to spíš mým věkem než plytkostí příběhu...


Stromolezci
07.09.2017

Naprosto úchvatné kresby doplňují krásný příběh Jaroslava Foglara.

Kapis
06.01.2014

Jako děcko jsem se od toho nemohl odtrhnout, přečteno jako ostatní Saudkoviny v těch letech nesčetněkrát. Dávám naprosto objektivních a sentimentem nezatížených 100%.

Doporučujeme

Rychlé šípy
Rychlé šípy