Modrá

Modrá https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/284893/bmid_modra-Hgd-284893.jpg 4 408 164

Úspěšný román letošního léta, v němž se zpočátku nevinná plavba přes oceán náhle změní v mrazivě zlý sen.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Cosmopolis

The blue , 2015

putpuda
23.01.2016 4 z 5

Zrovna jsem dočetla. Opravdu nic náročného, ale v napětí udrží až do konce. Myslela jsem, že to bude větší psycho. Dobře se četla (až na plno chyb v překladu :( ), ale i přes to, že to dopadlo vlatně dobře, mám z knihy tak nějak celkově takový divný, smutný pocit.

První kniha od této spisovatelky byla úchvatna (Poslední nádech) a rozhodně si nenechám ujít další ;).

hana1070
18.11.2015 3 z 5

Atraktivní prostředí, bezstarostné mládí, letní lásky, přátelství na život a na smrt, temná tajemství – to jsou ingredience, ze kterých je tenhle exotický koktejl s názvem Modrá namíchán. Nečekejte nic náročného, nudit se ale každopádně nebudete, zaručuji napětí až do poslední stránky. Ideální letní čtení na pláž – doporučuji číst pod slunečníkem a s nějakým hodně barevným drinkem po ruce:-)

mariva
17.11.2015 4 z 5

Původně jsem nevěděla, co mám od knížky čekat - bude to detektivka, horor nebo něco jiného. Ale zlákala mě obálka a hlavně prostředí - plavba na jachtě po moři a exotických ostrovech - kdo by o tom nesnil. Nakonec mě děj překvapil a i když se mi chvílemi zdálo, že děj postupuje příliš pomalu, knížka mě chytila a nepustila až do úplného závěru. A už teď je mi jasné, že po druhé autorčině knížce sáhnu co nejdřív.

Šárka5875
08.11.2015 4 z 5

Autorka mě opět velmi oslovila. Napínavý příběh, do kterého se lehce vžijete, atraktivní prostředí, vztahy. Ovšem jedno mínus kniha má, za které však autorka nemůže. A sice spoustu chyb, překlepů. Je to pro knihu obrovská škoda. Takže za příběh dávám 4,5 hvězdičky, nechci knize ubírat hodnocení.
Více v recenzi zde na stránkách.