Móda má duši aneb Metoda osmi stylových typů OCTO CODES®

Móda má duši aneb Metoda osmi stylových typů OCTO CODES® https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/435311/bmid_moda-ma-dusi-aneb-metoda-osmi-stylo-C0r-435311.jpg 3 13 5

Móda. Můžete sice říkat, že vás nezajímá, ale ať chcete nebo nechcete, móda vás provází denně 24 hodin. Jste přece oblečení, ne? Pokud se těšíte, že se v knize dozvíte něco o nových trendech a o tom, jak vypadat super cool a in, kupte si raději časopis. V této knize se sice dozvíte, co máte nosit, ale trendy určitě nebudou to, podle čeho se budete orientovat. Autorka, nekonvenční módní návrhářka a designérka, objevila průlomovou metodu osmi stylových typů OCTO CODES, která pomáhá ženám objevit jejich pravé já a pochopit vlastní styl. Po přečtení si budete kupovat už jen to, co vám sluší a v čem se cítíte opravdu skvěle. Neposlouchejte trendy – poslouchejte svou duši, své vnitřní já. Přes objevení svého stylu pak pochopíte i své blízké, zharmonizujete své vztahy a díky vědomému oblékání se vám otevře hlubší smysl vašeho života.... celý text

spiderlily
27.10.2023 3 z 5

Knihu jsem si spletla s jinou. Udělala jsem si test, který dá se říct odpovídal tomu povaze a částečně i stylu oblékání. Ale tím to končí. Vlastně pěkný test jako v magazínu, ale nikam víc neposune.

Eva-K
03.02.2023 1 z 5

Za mě blbost a vyhozené peníze (ještě že jsem to koupila s velikou slevou). Celkově na úrovni horoskopů a “psychologických” testů v Cosmogirl. Přečteno ve vlaku a rychle posílám dál.

roso.mak
20.03.2022 2 z 5

Stojí za to asi jen úvod. Kniha mi přijde jako souhrn článků, které se čas od času objevují v ženských časopisech. To, že "rebelky" nosí kožené bundy s cvocky asi fakt nikoho nepřekvapí.

Prolistováno.

veronika1906
26.07.2021

Kniha se mi moc líbila, vhodně doplněna fotkami.

Paralimpomena
14.07.2021 3 z 5

Kniha spíše pro věčné tápalky, než pro skutečné fashionistas, pro které je naopak střídání stylů typické. Užitečné je i zamyšlení nad tím, jaké vzorce - nejen ohledně oblékání - si vlastně neseme z rodiny.

móda

2015  76%Móda a duše, aneb, Klíč k sobě