Miluji celý svět

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

V této pro něj netradiční próze autor ztvárnil spoustu záhadných i zábavných příběhů, jež zažil při svých četných cestách za poznáním ...

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/123731/miluji-cely-svet-123731.jpg 3.735
Žánr:
Literatura světová, Povídky

Vydáno: , Knižní klub
Originální název:

Ich liebe die ganze Welt, 1983


více info...
Nahrávám...

Komentáře (7)

Kniha Miluji celý svět

Kulhajs
29.12.2018

Předchůdce Zlomku času (rozšířené o několik historek), stejné přiběhy. Kdybych to věděl, tak jsem nesháněl.

Pelly
03.11.2017

Otevřeně se přiznám, že od této knížky jsem mnoho nečekal. Dostal jsem se k ní víceméně náhodou a zpočátku jsem si říkal, zda ji mám vůbec číst a jestli to nebude zbytečná ztráta času. Měl jsem prostě pocit, že se jedná pouze o nějaký vykalkulovaný a silně komerční počin, těžící z obrovské popularity Dänikenových dřívějších bestsellerů, „záhadologických“ titulů z oblasti literatury faktu. Byl jsem však nakonec nesmírně mile překvapen atmosférou a místy rozhodně více než obstojnou literární úrovní těchto povídek. „Celý svět za 100 franků“ považuji dokonce za jeden z vůbec nejlepších a nejkouzelnějších textů na téma Vánoc, který jsem kdy četl.


Terva
04.06.2015

Příběhy, které Erich von Däniken zažil na svých cestách za poznáním. Lehce nadprůměrná kniha. Neobsahuje žádné fotografie.

pagac17
12.06.2014

Název knihy je charakteristický pro celý její obsah. Autor se mistrně zabývaval celým světem. Jak současným, tak i kosmickým. Musím opakovat znění na záložce knihy. Jsou to originálně a vtipně líčené neuvěřitelné příhody. které mu někdo vyprávěl, i historicky jemu vlastní, v nichž se záhadná minulost zrcadlí v dosud nepoznané budoucnosti. Nejsem schopen vyhodnotit, který z příběhů byl nejlepší nebo nejzajímavější. Proto mě nejvíce zaujal závěrečný příběh pod názvem Pozdrav z Moskvy. Dobře jsem se pobavil a dopořučuji ke čtení

Milena79
20.07.2013

Spousta záhadný i zábavných příběhů, které autor zažil na svých cestách téměř po celém světě.

Jack Bauer
21.04.2012

Netradičně pojatá kniha plná neuvěřitelných příhod, které autor sám prožil na cestách po objevování záhad. Některé jsou vtipné, jiné těžko uvěřitelné a některé typu „ jedna bába povídala" , proložené typicky „danikenovskými" sci-fi povídkami.

bai.Cerna
21.09.2011

Očekávala jsem "něco víc"...