Miluj svoj život

Miluj svoj život https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/102483/miluj-svoj-zivot-102483.jpg 4 831 168

Príčinou ľudských problémov a chorôb sú negatívne psychické návyky. Liečebná metóda kalifornskej psychoterapeutky Louise L. Hayovej je založená na duševnej očiste. Ponúka spektrum pozitívnych tvrdení, ktoré pôsobia nielen preventívne, ale dokážu vyliečiť aj najvážnejšie ochorenia...

Osobní rozvoj a styl Psychologie a pedagogika Zdraví
Vydáno: , Gardenia

You Can Heal Your Life , 1984

chodícírohožka
26.11.2019 4 z 5

Docela příjemná knížka, která je především pro lidi, kteří mají problémy sami se sebou, se svým zdravím a sebevědomím. Já jsem poměrně v pohodě, tak ji nejspíš nedokážu tak moc ocenit. Jak už je u podobných publikací zvykem, pořád dokola se tam opakuje pár myšlenek (a vět, odstavců...), a pokud se někdo chce řídit všemi doporučeními, které autorka uvádí, obávám se, že nestihne přes den dělat nic jiného než meditovat a odříkávat afirmace před zrcadlem. Ale věřím, že těm, kdo to potřebují, by knížka mohla pomoct.

flosik
19.09.2019

Bylo mi velmi příjemné s knihou pracovat. V období, kdy toho na mě bylo příliš a cítila jsem se slabá, tato kniha mi padla do noty a hodně pomohla. Je krásně ilustrovaná a ve chvíli, kdy se hledáte, může pomoci k nasměrování. Především důvěra v sebe sama a pak jde tak nějak samo. Doporučuji.

LucieB957
28.08.2019 5 z 5

Lidem s problémy doporučuji. Já si uvědomila, že vlastně problémy nemám a pluju si svým životem podle teorie autorky. Samozřejmě, nějaké drobnosti se najdou u každého, ale to nepočítám. Takže taky mi něco dala. Doporučuji všem, je hezky čtivá ????

sissina
11.08.2019 5 z 5

Touhle knihou jsem zacala

petrucha86
06.08.2019 3 z 5

Některé myšlenky mě inspirovaly, jiné méně, oceňuji hlavně tu část o fyzických projevech duševních slabostí.

antiope
25.07.2019 2 z 5

Pozitivní myšlení ano, ale tato kniha byla na mě už příliš. Měla jsem co dělat, abych dočetla.

Kuzzie
28.04.2019 5 z 5

Přes dva roky mi ležela v polici a nebyl ten správný čas na její přečtení. Ale ten teď právě nastal a opravdu cítím,že jsem nyní připravena vydat se na novou etapu krásného života. Děkuji vesmíre a Louiso:-)

ipkkk
07.04.2019 1 z 5

Bohužel jsem nedokázala dočíst. Její nározy mi byly až nesympatické a nesouhlasím s nimi. Třeba že si rodiče vybíráme sami, rakovinu vyléčíme pozitivním myšlením... Nelíbí se mi ani techniky, které tam popisuje, např. měli bychom se vykřičet a nafackovat polštáři. Nějak si ani nedokážu předtavit jak to dělám nebo proč bych to vůbec měla dělat.

Linda007
01.04.2019 3 z 5

Některé myšlenky jsou dobré a něco mi přijde přitažené za vlasy.

lulluuu
03.03.2019 5 z 5

krásná kniha...

PetraBery
26.02.2019 3 z 5

Motivační kniha, která má co nabídnout. Čteno v mém případě možná ve špatném časovém období, proto není hodnocení vyšší, ale průměrné. Známé věci o pozitivním přístupu lze ověřit i ve skutečnosti, jen prostě někdy není ani nálada to zkoušet…

Lucif
23.02.2019 3 z 5

Doporučila mi ji kamarádka. Přiznám se, že se mi nečetla nejlépe, na začatku jsem přemýšlela zda ji mám vůbec číst, ale chtěla jsem ji vrátit co nejdříve a nakonec jsem se do ní začetla a nebyla tak špatná. Znovu jí číst sice nehodlám, mám raději jiné autory, ale je tam i tabulka duchovních příčin a ta je bezva, už mnohokrát osvědčena i v mém okolí. Díky tomu jsem i já knihu koupila a darovala, jak je prý u této knihy zvykem. Autorka je určitě obdivuhodná.

Ttammarra
08.02.2019 5 z 5

Úžasná kniha. Louise Hay byla neuvěřitelná. Díky knihám, které napsala a tím, co dělala, pomohla mnooooooooooooooooha lidem. Doporučuji všem. Nejlepší kniha od ní. Všechny knihy od ní jsou TOP!

Ttammarra
08.02.2019 5 z 5

Kovářskej
08.02.2019 3 z 5

Když je nám zle, když nevíme kudy kam, obracíme se k těmto knihám.Po přečtení prvním stran je člověku hned líp....ale jak se uleví, vracíme se zpátky do vyjetých kolejí...V každém případě, je fajn tuto knihu mít v knihovně.

bee88maja
16.01.2019 3 z 5

Těžko hodnotit. Dobrá myšlenka, ale některé pasáže trochu přitažené za vlasy...

Felsenberg
14.01.2019 5 z 5

Krásná kniha. Miluj sám sebe, vysílej lásku a pozitivně afirmuj...

Zlajda95
30.12.2018 3 z 5

Tuto knihu jsem začala číst několikrát. Pokaždé jsem si po prvních pár stránkách zaťukala na čelo a přesunula se raději k jiné knize. Na toto/podobné téma jsem četla např. Moc podvědomí a některé knihy od Franckha a Hicksových. Louise L. Hay nijak neohromila a přiznám se, že druhou polovinu knihy jsem dost přeskakovala a četla jen pasáže, které pro mě jsou aktuální.

Umím si představit, že kdybych byla v životní krizi, kniha by mi snad mohla vlít do žil zase trochu síly a odhodlání, ale jistá si tím nejsem, Dr. Murphy a jeho Moc podvědomí se mi zdála lepší.

EliahDawn
19.12.2018 5 z 5

Povzbuzující kniha :-)

Janin
10.12.2018

Z této knihy jsem od první stránky nadšená.Líbí se mi autorčiny myšlenky.Líbí se mi ,jak je napsaná.
Opravdu si myslím,že je krásné,když člověk uzdraví své tělo i myšlenky,bude se k sobě i k lidem okolo chovat s úctou,láskou,ohleduplností.protože to vše nám db
nes hooodně chybí.
Protože naše myšlenky a slova tvoří náš život.my jsme život......