Miluj mě navždy

Miluj mě navždy https://www.databazeknih.cz/img/books/75_/75615/bmid_miluj-me-navzdy-7K4-75615.jpg 4 79 28

Ema se na plese nečekaně setká s Markem, který byl její velkou láskou, ale nakonec se oženil s jinou ženou. Nyní je Ema šťastně vdaná za Tibora a čeká dítě. Jenže setkání s Markem vyplaví na povrch city, o nichž se domnívala, že je dávno pohřbila. Vyptává se Marka na jeho rodinu, ale ten se odpovědím vyhýbá. Druhý den se zděšená Ema dozví, že Marko spáchal v noci sebevraždu. Je to pro ni obrovský šok a neodbytně ji pronásleduje pocit, že je nějakým způsobem zodpovědná za Markovu smrt. Rozhodne se proto zjistit, co ho k jeho činu vedlo. Jenže u všech, kteří Marka znali, naráží na hradbu mlčení…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Motto

Miluj ma navždy , 2009

Leniiis
04.03.2015 3 z 5

Mám tuhle autorku moc ráda, ale tohle pro mě nebyla nějaká extra super knížka. Ani to nebylo tak napínavý jako jiný knížky od ní. Myslím, že umí psát i líp.

Petard
19.10.2014

Toto je první knížka, kterou jsem od paní Gillerové četla. Dle toho, že se autorce přezdívá slovenská Danielle Steelová a také kvůli názvu knihy jsem se čtení trochu obávala. Čekala jsem jakousi "slaďárnu". Musím říct, že mě ovšem velmi mile překvapila a od té doby nedám na knihy této autorky dopustit.

dencuska
19.07.2014 5 z 5

Výborná kniha, autorka opäť nesklamala..Už od prvej strany ma vtiahla do deja, až pokiaľ som to nedočítala...Aj keď trošku smutné čítanie, ide o knižku zo života :) Odporúčam.

Aneleh
20.12.2013 3 z 5

Je to první kniha, kterou jsem od této autorky přečetla, ale čekala jsem trochu více. I když děj byl svým způsobem zajímavý a napínavý, přesto až moc rozvláčný a některé věty či pasáže se opakovaly. Ema je těžce zkoušena od dětství až do dospělosti, na můj vkus až přehnaně a trochu nereálně.

neznamasue
26.09.2013 3 z 5

Zápletka aj dej boli celkom schopné, len štýl písania nie je pre mňa. Niekedy mi prišlo všetko také nereálne, naivné a do istej miery aj predvídateľné. Dávam 3/5, myslím, že po ďalšej knižke od tejto autorky ale nesiahnem.

simonabr
01.11.2012 3 z 5

Čekala jsem mnohem víc, přišlo mi to pořád dokola, několik věcí autorka neustále omílala, aniž by to děj někam posunulo nebo se čtenář dozvěděl něco nového. Od půlky jsem tušila, jak to všechno dopadne a trefila jsem se, asi už název mi měl napovědět, kterým směrem se to bude ubírat:-(

bookcase
26.08.2011 4 z 5

Dobře se to četlo, dobře. Slovenské autorky mám ráda, takže jsem si přečetla s chutí.

LibraryGirl
15.07.2011 5 z 5

Další hodně silný příběh. Krásná kniha, i když velmi smutný děj. Akorát by autorka nemusela ty hrdinky tolik mučit a zkoušet. Zasloužily by si lepší osud.

Kniha Miluj mě navždy je v